Amira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz ★★★★

Hévíz és környéke
3,3
a 167 hévízi szállás közül
Amira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz
Amira Boutique Hotel Wellness & Spa HévízAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz

Amira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz bemutatkozása

A mór-arab stílusban épült Amira Boutique Hotel Wellness & Spa a városközponttól és a hévízi gyógyfürdőtől 800 méterre, a település nyugodt kertvárosi részében található, és kényelmes lakosztályokat, rendezvényszervezésre is alkalmas éttermet, és keleti hangulatú wellness-oázist kínál vendégeinek.

3Szolgáltatás
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Amira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz vélemények

Szörnyű 2021. július 3.a párjával járt itt
Több napot szerettünk volna itt tölteni de egy nap után távoztunk a szállodából. A katalógusképek nem a mostani állapotokat mutatják. A bútorok kopottak, a WC nem használható nincs víznyomás. A zuhanyzó egy borzalom letört szappantartó a vízszabályzó hibás volt.
Szörnyű 2019. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Képek alapján választottam a hotelt sajnos az értékeléseket foglalás után olvastam el. 15-évvel ezelött lehet ilyen volt de ma már nem ilyen. Nem a lefoglalt szobát kaptuk. A szoba kicsi volt,nem pótágyazható de nekünk kellett volna pótágy. Törött bútorok, logó konektor. Retkes, koszos minden. Koszos használt ágynemű! ! !
Szörnyű 2017. január 25.gyerekekkel járt itt
2017. január 20-tól január 22-ig szállást foglaltunk Hévizen a Hotel Amirában amit a Keszthely Tourist Kft müködtet. A szálloda 4 csillagosként hirdeti magát ajánlja szolgáltatásait. Családunk számára egy nagyon ,nyugodt kellemes hétvégére lett volna igény egy nagy családi változás miatt.
Szörnyű 2013. szeptember 12.a párjával járt itt
Életünk legrosszabb szállodája az ár-érték arányt figyelembe véve, mert voltunk már persze tömegszálláson is. Mi 45 percet vártunk, mire a tulaj le tudta emelni a pénzt a szépkártyánkról. A félpanziós vacsora pocsék volt, nagyjából abból készült, amit a pincér a konyhán össze tudott kaparni.
Amira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - EgyébAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - SzobákAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - SzobákAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - Szobák
Gyenge 2017. március 27.a párjával járt itt
A központtól messze,ebből fakadóan viszonylag nyugodt környék. Hirdetésekkel ellentétben foglalás egyeztetésekor nincs standard szoba. Superior felár bevállalását követően a tetőtérben ajánlottak fel szobát,amit természetesen ezekkel a kondíciókkal nem fogadtam el. Pillanatok alatt lett másik szoba/állítólag magasabb árkategória/,ami egy újabbra változott fél órán belül.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
Átlagos 2022. augusztus 12.a párjával járt itt
A Pihi Pakk élménycsomag keretében kerültünk ide. Már többször voltunk Hévizen, ezért azt gondoltuk, hogy egy boutique hotel kellemes lesz. Nagyon csalódtunk a szállodában. Az idősebb repeciós, egyben főpincér kivételével minden lepusztul volt. 4 csillagos minősítés szerintünk még a 3 csillagosnak is kevés.
Amira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - EgyébAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - EgyébAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - EgyébAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - EgyébAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - EgyébAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - EgyébAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - Egyéb
Átlagos 2019. március 27.a párjával járt itt
Az internetes leírás alapján, nagy várakozással néztünk egy romantikus pihenés elé. Jól esett a török teával való fogadtatás. Ahogy a szobába léptünk látszólag minden rendben volt, a kipakolás és a kényelembe helyezkedés közben jöttek a problémák: Fürdőszobában nem volt a mosdónál polc, nem volt hely a tisztálkodó és kozmetikai szereknek.
Átlagos 2014. június 5.barátokkal járt itt
A hotel szép jó a kilátás a szobákból . A welnesz részleg nagyon kicsi a maszázs nagyon jól esett. A személyzet kedves udvarias és gyors. A ételek finomak csak kicsi a választék és kicsik az adagok! A szobák nagyok tiszták jól felszereltek! A parkolással volt gondunk alig tudtunk parkolni kicsi a hotel parkolója akukák előtt parkoltunk. Lift nincs időseknek nem ajánlom de átt alvásra kitünő fiataloknak!
Amira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - Környék
Átlagos 2013. november 19.kollégákkal járt itt
Télen voltunk, volt fűtés, a szoba amit kaptam szép volt és kellemes, sajna lift nincs, keskeny a lépcső, így nagy családosoknak nem kifejezetten kényelmes a fel-lepakolás (több körös). A vacsora nem volt jó, (indiai, vagy arab? ), a reggeli kellemes meglepetés volt, finom és friss, igaz csak 4 voltun a szállodában.
Amira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - BelsőAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - BelsőAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - BelsőAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - WellnessAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - SzobákAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - SzobákAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - SzobákAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - KörnyékAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - SzobákAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - SzobákAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - BelsőAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - SzobákAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - SzobákAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - SzobákAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - KörnyékAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - BelsőAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - BelsőAmira Boutique Hotel Wellness & Spa Hévíz - Belső
2013. március 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves a személyzet, de van aki nem tudta kezelni a bankártyás fizetést, ezért bankautomatából kellett pénzt felvenni a fizetéshez. De ahhoz autóval le kellett menni és keresni! Plusz költség a benzin és a pénzfelvétel! A 25-ös szoba hideg volt és csak egy hősugárzót kaptunk a két szobához!