Hotel Aquamarin Hévíz ★★★

Hotel Aquamarin Hévíz
Hotel Aquamarin HévízHotel Aquamarin Hévíz
Hotel Aquamarin HévízHotel Aquamarin Hévíz

Hotel Aquamarin Hévíz bemutatkozása

A Hotel Aquamarin Hévíz nyugodt, csendes városrészében található egy közel kéthektáros parkosított területen, a központtól 5 perc sétára. A szálloda saját tulajdonú mélyfúrású kúttal rendelkezik, mely kénben gazdag vizet termel és tölti fel a szálloda három termálmedencéjét.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Két ünnep között
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Hotel Aquamarin Hévíz vélemények

Kiváló 2016. november 3.a párjával járt itt
Október utolsó hétvégéjén töltöttünk egy hetet a szállodában. Minden nagyon szuper volt. A személyzet barátságos, kedves, az étkezés ( svéd asztalos reggeli és vacsora) mind minőségben mind mennyiségben nagyon jó volt. Újra igénybe fogjuk venni a szálloda szolgáltatásait. Csak így tovább gratulálok a személyzet minden tagjának!
Hotel Aquamarin válasza
Tisztelt Fabók Lászlóné! Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat! Nagyon örülünk, hogy elégedetten távoztak és bízunk benne, hogy már a közeljövőben visszatérnek hozzánk! Üdvözlettel: az Aquamarin csapat
2016. november 8., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
2016. 09. 05-től-09. 11-ig voltunk a Hotel Aquamarinban. Várakozással telve érkeztünk a Hotelbe mivel nem csak jókat olvastunk a szállásról. Kellemes csalódás ért minket. Az orvosi szobába kedvesen fogadtak és kivizsgáltak minket. A kezelések nagyon jók voltak és a személyzetről csak jókat tudok írni. A kaja 1.
Hotel Aquamarin Hévíz - Medence/kertHotel Aquamarin Hévíz - Medence/kert
Hotel Aquamarin válasza
Tisztelt paksimne! Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat! Nagyon örülünk, hogy „nem csak jó” bejegyzés ellenére esélyt adott szállodánknak! Mi sem igazán értjük, hogy mit várnak tőlünk vendégeink annak ellenére, hogy korrektül ismertetjük a szállodát és a lehető legarányosabban (időszak, szobatípus, stb.
2016. szeptember 27., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***
Kiváló 2016. július 14.barátokkal járt itt
Nem tudok részleteket írni, hogy mi tetszett, mert összefoglalni tudom csak!
Minden tetszett és mindennel meg voltam elégedve!
Máskor is választom ezt a szállodát pihenés céljából!
Kiváló 2016. május 17.egyedül járt itt
Csendes környezetben van és megérkezésemkor,nagyon szivélyesen fogattak párperc után máris elfoglalhattam a szobát. Kértem kezeléseket és megvolt az időpont is dokinál. Minden rendben ment ki irták kezeléseket,mindenki kedves volt,Étkezés svéd asztalos reggeli valamint vacsoravolt,finom és változatos volt.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy benyomását megosztotta velünk! Nagyon örülünk, hogy mindennel elégedett volt. Reméljük, legközelebb is vendégeink között köszönhetjük!

Üdvözlettel: Hotel Aquamarin csapata
2016. május 24., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***
Kiváló 2016. január 3.barátokkal járt itt
A hideg vizes medence fedett volt, és a klór gőz erős volt. Az ingyenes szauna lepedő egyik nap rongyos és lyukas volt. A személyzet a wellnessnél elég nyers modorú volt. A reggelinél az egy gép a kávénak és a teának együtt volt. Szerintem ez kevés kellett volna egy forró vizes külön. A vacsora változatos volt és ízletes.
Tisztelt Vendégünk!
Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat! Sajnos hiába szellőztetünk a kinti medencénél, a vendégek önhatalmúlag becsukják a nyílászárókat. Dolgozunk a problémán, 10 napos leállás van most a külső területen, reméljük jó megoldást találunk.
2016. január 11., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***
Kiváló 2015. február 18.családjával járt itt
A hotel kiválóan megfelel a pihenni,gyógyulni vágyóknak. Saját gyógyvíz-medencétől az orvosi ellátásig minden helyben van. Mi a B épületben voltunk,a szoba tisztasága,rendezettsége kiváló. A fürdőszoba lehetne tágasabb. Éttermük és az ellátás kiváló. A személyzet kedvessége ,segítsége nagyon kiváló. Csendes hely,szép környék.
Kiváló 2014. június 17.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk, ami önmagáért beszél. . . Nagyon szeretjük ezt a szállodát. . . Nagyon praktikus, hogy saját forrása és medencéi vannak! A szobánk most különösen szép, kényelmes, tiszta volt. A konyha szuper jó volt, abszolút megfelelt mindkettőnk ízlésének. A személyzet udvarias, előzékeny, inteligens. Nagyon jól éreztük magunkat. KÖSZÖNJÜK SZÉPEN! ! !
Kiváló 2014. február 19.családjával járt itt
2013 telén voltam itt pihenni a lányommal. 3 csodálatos napot töltöttünk el. A hóesésben kinnt fürödni a jó meleg vízben egy klassz élmény volt számunkra. A Welness nagyon jó, csak kicsinek bizonyult a sok vendég miatt. A személyzet rendkivül előzékeny, az étkezés kellemes helyen, bőséges és finom volt minden. Szeretnék újra eljönni ebbe a hotelba.
Kiváló 2014. február 15.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Mindennel meg voltunk elégedve. Kedvesek és segítőkészek voltak a hotel dolgozói. Az étkezés változatos és ízletes valamint bőséges. A medencék tiszták a vízminősége jó, a szauna is nagyon jó volt. Az eltöltött három nap az elvárásunknak megfelelően telt el. Kellemesen csalódtunk a vártnál sokkal jobb volt.
Köszönjük.
Kiváló 2014. január 28.a párjával járt itt
Egy hetet töltöttünk a B részen a Hotel Aquamarinban. Tisztaság és kedves mosolygós dolgozók fogadtak. A recepción lehetnének kicsit kedvesebbek, rugalmasabbak. ( Nincs szemkontaktus, nincs hangos üdvözlés, nincs érdeklődés a hogylétünkről és volt mikor már nem bírtam megvárni az előttem álló érkező aztán távozó vendég kiszolgálását.