Palace Hotel Hévíz ★★★★

Palace Hotel Hévíz
Palace Hotel HévízPalace Hotel Hévíz
Palace Hotel HévízPalace Hotel Hévíz

Palace Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz szívében, a tófürdőtől 200 méterre található az impozáns megjelenésű Palace Hotel Hévíz szálloda. Igényesen berendezett tágas szobák, élményfürdő, whirlpool szaunák, tradicionális és exkluzív masszázsok. Céges rendezvények, családi hétvégék kiváló színhelye a romantikus stílusban megépített szálloda.

A Palace Hotel legnépszerűbb csomagjai

Palace Hotel Hévíz - Nyári szünidei akció (min. 5 éj)
Nyári szünidei akció
2024.12.30-ig
Palace Hotel Hévíz - Pünkösd - teljes előrefizetéssel (min. 1 éj)
Pünkösd - teljes előrefizetéssel
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Palace Hotel Hévíz vélemények

Kiváló 2014. július 30.a párjával járt itt
2009-ben jártam itt először. Csodálatos volt. Azóta szinte minden évben visszajáró vendégek vagyunk. Nagyon jól érezzük magunkat ebben a szállodában és természetesen Hévizen is. Gyönyörű a szálloda kívül belül. Kedves személyzet, finom ételek. Minden nagyon jó és szép.
Kiváló 2014. június 29.a párjával járt itt
Pünkösd hétvégét töltöttük ott párommal. Sajnálatosan túl rövid volt. Csak tetőtéri szoba volt már csak szabad. De így is felejthetetlen napok voltak. Nagyon meg voltunk vele elégedve, színvonalas, gyönyörű hely, kedves személyzettel, Hévíz központjában. A szolgáltatások nagyon szuperek, a wellness részleg is igényes, az ételek bőségesek és választékosak, nagyon finoman főznek.
Palace Hotel Hévíz - Külső képPalace Hotel Hévíz - BelsőPalace Hotel Hévíz - BelsőPalace Hotel Hévíz - WellnessPalace Hotel Hévíz - Belső
2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Néhány napot töltöttem családommal ebben a szállodában. Megvoltam elégedve,igaz érkezéskor,kb. másfél órát kellett várnunk a szoba elfoglalására,mert az előző lakó nem távozott időben. Központban van,minden közelben egy helyen. Ételek nagyon finomak,bőséges választék volt. Ajánlom kisgyermekes családoknak is,gyerek barát szálloda.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. április 6.családjával járt itt
Néhány hete egy wellness hétvégét töltöttünk el ebben a szállodában. Nagyon meg voltunk vele elégedve, színvonalas, gyönyörű hely, kedves személyzettel, Hévíz központjában. A szolgáltatások nagyon szuperek, a wellness részleg is igényes, az ételek bőségesek és választékosak, nagyon finoman főznek. Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2014. április 4.barátokkal járt itt
Szép a szálloda, szépek a színei. Nagyon jó helyen van, közel a tó, közel a központ, közel a busz. Tágasak, jól felszereltek a szobák. A wellness rész is jó, úszni is lehet. Nagyon tetszik a helyben készített reggeli, a frissen sütött húsok vacsorára. A személyzet kedves, segítőkész, azonnal megoldja a problémákat.
Kiváló 2014. március 12.gyerekekkel járt itt
Tavaly júliusban jártam ott a családommal. A két kisfiamnak nagyon tetszett az üveglift. Az étteremben szuper ötlet volt a helyben sütött palacsintázás lehetősége. A személyzet kedves és segítőkész volt. A wellness részleg is nagyon jó volt, de a Balaton közelsége sem volt utolsó szempont a nagy forróságban. .
Palace Hotel Hévíz - Külső kép
Kiváló 2014. március 5.gyerekekkel járt itt
Mi évek óta járunk ide,mi mindennel meg vagyunk elégedve. A személyzet segítőkész és barátságos,az ételek finomak,nagyon jól főznek. Mindig tisztaság van, gyerekbarát szálloda. Jó ez elhelyezkedése,a tóhoz közel található. Nagyon jó a szauna rész, mindenki megtalálja a kedvére valót.
Kiváló 2014. március 5.családjával járt itt
Tavaly nyáron jártam itt a nagyszüleimmel. Nagyon meg voltunk elégedve mindennel. A személyzet nagyon udvarias, segítőkész. A svédasztalos reggeli és vacsora minden igényt kielégítő, mindenki megtalálhatja a kedvére való ételeket. A szobák nagyon szépek, tiszták. A wellness részleg is tetszett, bár a víz kicsit hideg volt.
Kiváló 2014. február 12.gyerekekkel járt itt
Már két alkalommal sikerült a hotelben megszállnunk. Nagyon meg voltunk elégedve mindennel. A személyzet udvarias, segítőkész. A svédasztalos reggeli és vacsora nagyon finom volt, mindig megtaláltuk a nekünk való finomságokat. A wellness részleg nagyon jó, a vizet kicsit hidegnek találtuk, de ez volt az egyetlen, ami kifogásolható volt. Az idén is ezt a helyet célozzuk meg. Már nagyon várjuk!
2014. január 13.a párjával járt itt
a szálloda aulája nagyon szép kreatív. a szobák tisztasága megfelelő de hiányoltuk a fürdőszobából a kádat,a szellőzőn feláramló étel szag sokszor elviselhetetlen volt. a szálloda személyzete udvarias a svédasztalos reggeli illetve vacsora kifogástalan volt. összességében ,néhány kifogásunk ellenére ami talán tervezői hiányosság jó véleményen vagyunk a szállodáról.
Palace Hotel Hévíz a térképen
8380 HévízRákóczi u. 1-3.
• szauna • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: 2700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 4000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 50 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 50 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó