Hunguest Hotel Panoráma Hévíz ★★★★

a 167 hévízi szállás közül
Hunguest Hotel Panoráma HévízHunguest Hotel Panoráma Hévíz
Hunguest Hotel Panoráma HévízHunguest Hotel Panoráma Hévíz

A Hunguest Hotel Panoráma legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Kényeztető pihenés Hévízen Tófürdő belépővel (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz vélemények

Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Idestova 6 éve a kedvenc szállodánk, vagy olyan év amikor többször, mint például idén 4-szer is igénybe vettük a szállodát, mindig nagyon jól érezzük magunkat, az étkezés pazar, a személyzet - akik már szinte családtagként fogadnak bennünket - nagyon kedvesek.
Mindenkinek merem ajánlani, nem bánják meg biztosan.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2013. december 19.a párjával járt itt
Egy hetet töltöttünk feleségemmel a szállodában nyugdíjas akció keretében és meg voltunk elégedve a körülményekkel, az ellátást és az ár érték arányt is jónak tartottuk. A körülmények megfeleltek a 3 csillagos jelölésnek. Amin talán lehetne változtatni azaz ételek egysíkusága, mert minden reggel ugyanazok voltak felterítve és egy hét után már jó lett volna egy kis változatosság.
2013. december 15.a párjával járt itt
Nem luxus igényeket kielégítő a szálloda, de elfogadható a tisztaság és a berendezés is. . . nagyon tetszett hogy a közeli mélygarázst igénybe lehetett venni. Az étkezéssel viszont maximálisan meg voltunk elégedve,ízletes és választékos volt a menü. A környék pedig rengeteg lehetőséget kínál a kikapcsolódásra, nagyon szerencsés a szálloda a fürdő közelsége miatt is
2013. december 10.a párjával járt itt
A személyzet kedves volt, a szállodán nagyon érződik, hogy szakszervezeti üdülőből alakult át. A szobában hiányoltam, hogy csak egy hosszabbítóban lehetett konnektort találni és az kevés volt a mai igényeknek (laptop, telefontöltő stb. ) A másik kifogásom az olvasólámpa hiánya volt, a dupla ágy felett csak egy lámpa volt és még egy a sarokban az asztal felett, így ágyban nem lehetett olvasni.
Kiváló 2013. december 5.családjával járt itt
Igazi kikapcsolódás a hétköznapok tengerében. Mesés környezetben teljes kikapcsolódás. A szállodánál már csak a fürdő nyújtott nagyobb élményt,kuriozum nem messze a Balaton hivogató fénylő vizétől. Gyógyfürdő vize,az igénybe vehető szolgáltatások mind a pihenni,gyógyulni vágyók kényelméz szólgálja. csak ajánlani tudom főleg az izületi bántalmakkal küzdők paradicsoma.
2013. november 20.a párjával járt itt
Minden nagyon szép volt,minden nagyon jó volt. Reméljük nem ez volt az utolsó amit itt tőltöttünk. Már alig várjuk,hogy jövöre is itt töltsünk pár napot. Nagyon szeretjük a Hunguest Hotelokat,élfogatható áraikkal és szolgáltatásaikkal. Már írtunk Griffröl,mast Panorámáról és a SZieszta Sopron,mert az idén mind a három Hotelban el töltöttük pár napot.
Köszönjük:Varga János és felesége
Kiváló 2013. november 20.családjával járt itt
Hévíz lett a kedvenc városom, 2013-ban töltöttem először több napot a városban. Bár már nyár vége volt, de mindenütt virág, és a platánfák, lenyűgöző, el voltam ragadtatva. A Panoráma Hotelben nagyon jól éreztük magunkat, a konyhája szuper, bőséges és nagyon finom volt. Az egész városnak van egy nagyon jó hangulata.
Kiváló 2013. november 20. járt itt
Kellemes 3 nap Hévízen Szép tiszta ,kényelmes szoba. finom ízletes ételek,a személyzet rendkívül udvarias és segítőkész,nagyon közel van atóhoz és agyógyfürdőhöz. A szálloda belépőjegyet is adott. Baráti társaságban nagyon jól éreztük magunkat , a szállodát mindenkinek ajánlom,nagyon jó ár érték arány. Köszönjük, 2 középkorü pár
Kiváló 2013. november 5.a párjával járt itt
Az étkezés és a szoba fekvése kiváló. A szoba felszereltsége nem a mai kornak megfelelő értem itt Tv. -kávéfőző és még a szoba bútorzatán is lehetne javítani. Az étkezés változatos és jó. A szálloda recepcióján dolgozók és a vendég látásban dolgozók szorgalma kedvessége hozzá állása kiváló. Köszönjük. Katona Antal.
Kiváló 2013. október 30.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a hotelben.Segítőkész,kedves személyzet,tiszta,tágas szép szoba!Az étkezés átlagon felüli volt.Ingyen belépőket is kaptunk a Tóra,és a fürdőbe,ahová egy folyosón lehetett átmenni.Este műsor is volt a szállodában,kellemes hangulatban telt a hétvége,jól éreztük magunkat.
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz a térképen
8380 HévízPetőfi utca 9.
2000
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Garázs, nem őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád