Hunguest Hotel Panoráma Hévíz ★★★★

Hunguest Hotel Panoráma HévízHunguest Hotel Panoráma Hévíz
Hunguest Hotel Panoráma HévízHunguest Hotel Panoráma Hévíz

4Szolgáltatás

A Hunguest Hotel Panoráma legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Kényeztető pihenés Hévízen Tófürdő belépővel (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz vélemények

2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Nagyon szép napok a hotel Panorámában,és a gyonyoru kornyezetben.remekul éreztuk magunkat.A személyzet kedves és megérto.A kiszolgáltatással naggyon meg voltunk elégedve.Finom ennivaló,bô választék,jó kiszolgállás!Koszontuk.....
2016. augusztus 6.a párjával járt itt
2éjszakát töltöttünk a hotelba.a gyógyfürdő közelsége miatt választottuk.a konyha remek,bőséges a választék.A szobában egy nem funkcionáló konektort találtunk.ráférne egy felújítás a hotelba.összességében remekül éreztük magunkat.másnak is ajánlanám.
Átlagos 2016. augusztus 3.a párjával járt itt
Az érkezés napján, fülledt meleg idő volt Az épület átmelegedve, a szobában a hőmérséklet és páratartalom szinte elviselhetetlen. Ha már vagy még - nem mai épületről van szó - nincs légkondival ellátva, alapvető lenne szobaventilátorok elhelyezése. A szobai minibár nem üzemelt, első este jelezve, másnap este a válasz: az nem hűt, csak a berakott ital hőmérsékletét tartja meg.
Kiváló 2016. augusztus 2.a párjával járt itt
A szállodában a szoba kielégítő, a svédasztalos étkek igazán finomak, a fürdőbelépők nagyon jók hogy az árban vannak.jo kikapcsolodás és igazán pihentető volt .Elégedetten jöttünk el.Máskor is megyünk.
Szörnyű 2016. augusztus 2.egyedül járt itt
Miután megérkeztem a legnagyobb nyári kánikulában, alig vártam, hogy a szobába érjek, hogy letusoljak. Amikor kinyitottam a szoba ajtaját, mintha a pokol kapuját nyitottam volna ki, mellbe vágott a szoba hője, és MIVEL KLÍMA NINCS, rohantam kinyitni az erkély ajtót. Itt ért a második "mellbevágás", a lenti szárny (talán a konyha?
Kiváló 2016. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Figyelmes kiszolgálás, udvarias személyzet. Az ételek bőségesek, változatosak ötletesek, esztétikusak, rendkívül jól elkészítettek voltak. A szobák tiszták, lakhatóak, talán ráférne egy stílusváltás, s egynémely matracra a csere. A napi 3 órás fürdőjegy, amit minden napra biztosítottak számunkra, lehetővé tette a maximális kikapcsolódást.
Szörnyű 2016. augusztus 1.a párjával járt itt
A szemben folyó építkezés zaja csak az egyik rossz élmény volt. A személyzet flegma, unott, rémisztő hozzáállása megszokhatatlan volt. Összesen 2, azaz KETTő olyan felszolgáló volt, aki erre a szakmára is való. Fogyasztottunk volna, de zömmel rendelni sem volt kinél!
Senkinek nem ajánlom a szállodát.
Szörnyű 2016. július 30.gyerekekkel járt itt
Két éve már voltunk a szállodában és akkor jó emlékekkel távoztunk és idén visszatértünk. Rossz ötlet volt. Egyrészt nemdohányzók vagyunk és dohányzó szobába raktak minket. A szoba lepukkant volt és rendkívül zajos a szomszédban zajló építkezés és különböző berendezések folyamatos zaja miatt.
Átlagos 2016. július 20.barátokkal járt itt
A személyzet iledelmes a szobák az erkélyeken kívul rendben voltak 3 * hotelnek megfeleloen,sajnos az erkélyek nem befejezettek, gyermeket nem lehet az erkélyre engedni. A csomak 30 perces maszázst is kinált, de sajnos 13 emeletes hotel 1 maszorrel rendelkezik, így nem kaptunk idopontot, csak tobszoros reklamáció után. A számla nagyon értelmetlen.
Kiváló 2016. július 20.gyerekekkel járt itt
Nagyszerű ár-érték arányú szálloda, remek elhelyezkedéssel és szolgáltatásokkal. A személyzet nagyon figyelmes. Nagy melegben gond lehet a légkondi hiánya, de Mi olyan időszakban voltunk ott, amikor a hőmérséklet lecsökkent, így ilyen jellegű problémánk nem volt. Gratulálok a vezetésnek.
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz a térképen
8380 HévízPetőfi utca 9.
2000
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Garázs, nem őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem • bár