Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz ★★★★

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz
Danubius Health Spa Resort Aqua HévízDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz
Danubius Health Spa Resort Aqua HévízDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz bemutatkozása

A Hotel Aqua gyönyörű környezetben, a festői szépségű hévízi termáltó mellett, árnyas fák között várja vendégeit all inclusive szolgáltatásokkal, gyógykúrákkal, valamint széles körű fitnesz-, wellness- és szépségprogramokkal.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Két ünnep között
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz vélemények

2016. június 1.barátokkal járt itt
Nagyon jól megközelíthető, sok programot kínáló környéken fekszik. Igaz a szálloda első ránézésre kissé "szocreál", de talán épp ezért kerülik a sznobok és viszonylag kevesebb a kisgyerekes család is. Mi közel tíz éve járunk rendszeresen ide. Van hogy csak baráti házaspárral kipihenni a három gyerek zaját, de mikor velük voltunk is nagyon jól éreztük magunkat.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 176 helyen első értékelőNépszerű író - 275 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5525 feltöltött kép
2016. március 31.a párjával járt itt
Nem vettünk zsákbamacskát, hiszen öt éve voltunk már itt. Azonban ilyen kedvező ajánlatot kár lett volna kihagyni. Itt bizony megállt az idő. Ez alatt az öt év alatt megszűnt a szálló alján a hajdani jó butik, nincs már esténként élő zene. Viszont kiválóan működik a wellness-részleg.
Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - BelsőDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - WellnessDanubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Medence/kert
2014. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Ami tetszett: Barátságos, segítőkész személyzet (ebben mindenki értendő),
tisztaság,légkondicionált lakosztály (Légkondi tiszta,nem büdös)kényelmes ágyak (nem kifeküdt "elefántbölcső")

Ami feltűnő volt: WIFI a hátsó szobákban nincs vagy nagyon gyenge. Az all inclusive szolgáltatáshoz járó kávé borzalmas.
2014. június 5.barátokkal járt itt
Tökéletes all inclusive ellátás, a welnes áttalakítás alatt volt részben de nem zavart mert még így is kifogástalan!
A szobák tiszták a személyzet nagyon kedves. Kitünő a szálloda kertje pihenésre olvasásra napozásra alkamas. Az ajándék coktél nagyon jól esett és a masszázs is kifogástalan. A parkoló sorompója részben nem működött egy oldalon járt be mindenki!
Danubius Health Spa Resort Aqua Hévíz - Medence/kert
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. december 20.a párjával járt itt
A wellness részleggel maximálisan elégedettek voltunk, csodásan éreztük magunkat. Az all inclusive ellátás már picit kevésbé: a süteményválaszték egyhangú és gyér, egy jobb menza szintű volt. Az italkínálat a vacsoránál jó, azzal semmi gond. A leveseken lenne még mit javítani, némelyik hagy kívánnivalót maga után.
2013. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
2013 augusztusában kisgyermekes családdal töltöttünk itt 5 éjszakát. Ami tetszett: 10-től 21 óráig bájos, kedves animátorlányok foglalkoztatták a kicsiket. Az étel kitűnő, a választék bőséges, csók a szakácsnak. Tisztaságra, higiéniára nagyon figyeltek. Edzőterem kiváló, sokféle, minden igényt kielégítő kardio- és erősítő gépekkel.
2013. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
A hotel dolgozói kedvesek, készségesek, udvariasak. A beltéri medence kicsi, a kültéri medence szintén bővítésre szorulna, azonban a víz hőmérséklete nagyon kellemes volt. Sajnos a sok darázs és hatalmas böglyök - amik akkorák voltak, mint egy cserebogár - sokszor megzavarta a medencézést. A szoba klímája hangos volt nem lehetett aludni tőle.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2013. április 22.a párjával járt itt
Egy jól felszerelt ár érték aránynak megfelelő szolgáltatást nyújtó szálloda. Ami nem tetszett egy nagylétszámu rendezvényük miatt a zárt parkoló telített volt nem lehetett beparkolni a zárt parkolójukba sem az érkezéskor sem másnap napközben, és a rendezvénnyel párhuzamosan még egy személygépkocsi kiállítás is volt a szálloda előtt ami nehezítette a parkoló használatot.
Átlagos 2016. május 12.a párjával járt itt
Páromnak 40. születésnapjára ajándékoztam a 4 napos kikapcsolódást. Kicsit csalódott voltam,ugyanis a szálloda fele sem olyan jó,mint a büki Danubius hotel. Az ételek finomak voltak, de több volt a vegetáriánus étel, gondolom a sok idős vendég végett erre nagyobb volt a kereslet. .
A szobákra ráférne kis felújítás a 4 csillag kicsit sok érte. .
Átlagos 2015. szeptember 15.a párjával járt itt
En kicsit csalodott voltam-igazi retro hatas-,4*-os szallashelytol tobbet vartam. A szobak tisztak,de egy alapos felujitas nem artana. A konyha kituno,szemelyzet kedves,figyelmes. Amolyan unalmas hely,ahol nem sok mindent tudtunk csinalni. 2-3napra elmegy,de hosszabb idot nem toltenek itt.