Hotel FIT Hévíz Hévíz

Hotel FIT Hévíz Hévíz
Hotel FIT Hévíz HévízHotel FIT Hévíz Hévíz
Hotel FIT Hévíz HévízHotel FIT Hévíz Hévíz

A Hotel FIT Hévíz legnépszerűbb csomagjai

Hotel FIT Hévíz Hévíz - Pihentető napok (min.2 éj)
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz Hévíz - Kikapcsolódás tójeggyel (min. 5 éj)
Kikapcsolódás tójeggyel
2024.11.01-ig
Hotel FIT Hévíz Hévíz - Hétköznapi áreső (min. 4 éj)
Hétköznapi áreső
Hotel FIT Hévíz Hévíz - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel FIT Hévíz Hévíz vélemények

Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon elégedett voltam, mind a szállodával, mind az ellátással.
A kiszolgáló személyzet, az étteremtől, a wellnessig mindenhol a maximális kiszolgálást nyújtották. Ami nem elkerülendő, hogy elfogadható áron nyújtották mind ezt. Egy három gyermekes család vagyunk, a gyermekek között elég nagy a korkülönbség, de mindenki megtalálta számára legjobb időtöltést.
Biztos, hogy el fogok még látogatni ide.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Nászutasok voltunk itt. igaz csak két éjszaka volt,de nagyon,nagyon jó!! Isteni volt az ellátás, sajnos az idő nem nekünk kedvezett..de ettől még nagyon jól éreztük magunkat! Isteni a svédasztaluk! a kirándulási helyek is nagyon szuperek. Egyedül a marcipán "múzeum" amit kihagytuk volna.. és a rossz időt!! :-)
Hotel FIT Hévíz Hévíz - Környék
Kiváló 2014. június 5. járt itt
Személyesen még nem jártunk itt. . . Ismerőseink már igen, akik jó érzéssel beszéltek a szállodáról és környezetről. . Reméljük, hogy a Fortuna segitségével-hasonló jókat tudunk majd elmondani e csodálatos helyről. . Feltöltődve ,szép élményekkel gazdagodva-egyszer saját tapasztalatunkkal is nyugtázni tudjuk majd-hogy ide érdemes jönni !
2014. június 5.családjával járt itt
Április elején, kellemes tavaszi időben töltöttünk itt 3 napot. A tulipán virágzás csúcspontján,gyönyörű városi környezetben. Mi kifejezetten értékeltük a kissé retró hangulatát a helynek. A szállás és étkezés teljesen megfelelt az igényeinknek. A szálloda tiszta, az ágy kényelmes.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. június 4.a párjával járt itt
Elég retro az egész, mindenen látszik, hogy régi szoci üdülő felújítva. A parkoló nagyon kevés autónak elég és onnan nem lehet bemenni közvetlenül a szállodába, csak kimenni az utcára és megkerülni az egész területet a bejáratig. A recepcióra bejutni csak két sor lépcső megmászása után lehet, ami nem egy élmény nagy bőrönddel.
Kiváló 2014. május 29.barátokkal járt itt
Nagyon elégedett voltam mind a szállodával mind az ellátással. De legjobban a tóvizének örültem hogy a szállodában igénybe vehettem a gyógyító hatását. Novemberben felkar törésem volt. A személyzet kedves és udvarias,az ételek finomak. Negatívum a lift hiánya.
2014. május 27.barátokkal járt itt
A személyzet barátságos,segítőkész. A tisztaság és az étkezések is rendben voltak. Reggelinél hiányoltam a zöld és a csipkebogyó teát. Kétszemélyes szobát kértem,amiben különálló ágyak vannak. Természetesen kérésünkre széthúzták az ágyakat,de így olyan kicsi volt a hely,hogy az erkélyt nem igazán tudtuk megközelíteni.
Kiváló 2014. május 25.gyerekekkel járt itt
Májusban jártunk itt 3 napig voltunk. 2 éves gyerekkel és elégedettek voltunk nagyon finomak voltak az ételek. szép volt a kilátás. udvarias a személyzet és a recepciós hölgy is nagyon segítőkész. még idén vissza szeretnénk menni. sajnos kint rossz idő volt viharos, de mégse bánkódtunk hogy bent kellett lennünk.
Kiváló 2014. május 25.egyedül járt itt
Nagyon elégedettek voltunk, mind a szállodával, mind az ellátással. A személyzet kedves, figyelmes, mosolygós, szolgálatkész csapatból áll. Rugalmasan kezelnek minden problémát. Nem tudunk semmi negatívumot mondani az egész ellátásról. Az ételek ízletesek, változatosak, bőségesek voltak.
Átlagos 2014. május 24.a párjával járt itt
A szálloda nem éri el a 4 csillagos szinvonalat. Már korábban is jártam ott, az előzőekhez képest az étkezés szinvonala jobb lett a svédasztalos ellátással, de rengeteg hiányosság volt. pl a törölközök állapota kritikán aluli volt, foszlott és rongyos. Az egyik fürdőköpeny használhatatlan volt. Napközben a lift folyamatosan elromlott.
Hotel FIT Hévíz Hévíz a térképen
8380 HévízKossuth Lajos utca 76.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna • gyógymedence • sóbarlang • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád