wellness21

wellness21 adatlapja

Regisztráció2013.04.18
Utoljára itt2022.09.05

Kiváló 2013. július 14.családjával járt itt
Egy hetet tölthettünk el ebben a hatalmas, gyönyörű szállodában. Az idő is remek volt. Nagyon szép a kilátás a szállodából a külső medencékre. Szép, tágas, tiszta szobák. Nagy wellness részleggel és szintén nagy szaunavilággal rendelkezik a hotel. Szuper jól kialakított a föld alatti folyosó a másik, kisebb épületszárnyba való átjutáshoz.
2013. június 13.a párjával járt itt
A hely tökéletesen érzékelteti azt a kort, amelyet megpróbál bemutatni. A berendezése, a helyiség jellege, az étel-ital fogyasztásra szolgáló edények, evőeszközök, mind-mind a régi kort idézik. Mi egy kétszemélyes vegyes sültes-tálat rendeltünk, de olyan sok volt, hogy akár négyen is jóllaktak volna belőle.
Kiváló 2013. június 13.a párjával járt itt
Tavaly augusztusban voltunk a Hotel Egerben. Mondhatni, nosztalgiázni mentünk a párommal, mely nagyon jól sikerült. Egerben tanultam négy évig, innen a nosztalgiázás. A szálloda mindig is nagyon tetszett kívülről, most megnéztük belülről is és nem csalódtunk. Oda kaptuk a szobát, ahova kértük.