Kalácsos Pékség Hollókő
3176 Hollókő, Kossuth u. 70.

Kalácsos Pékség Hollókő a térképen

Kalácsos Pékség Hollókő vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Jó minőségű, kézműves pékárukat sütő pékség Hollókő főutcáján, hagyományos palóc tornácos házban, a templom és a sajtos szomszédságában. Már kívülről hívogatnak a finom kenyerek, péksütemények. A névtábla fölött hatalmas szív formájú fonott kalács lóg, a verandán a kosarakban látható több mintatermékük, ami bent kapható. A falat hagyományos népi pékeszközök díszítik.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A pékség egy hagyományos házban található. Finomnál finomabb kalácsokkal és egyéb házilag elkészített kenyerekkel várják a vevőket. A kiszolgálás nagyon udvarias. Mindenkinek ajánlom, aki erre jár, semmiképpen sem hagyják ki ezt az egyedi kis helyes, falucskát. Ajánlatos megkóstolni, ugyanúgy hazavitelre is a frissen sütött pékárut.

PZsu TOP szállásértékelő
PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 21. - 5 látogató hasznosnak vélte
A Kalácsos kézműves pékség a hollókői Ófaluban, egy hagyományos hollókői házban várja a helyieket és a turistákat. Már a közeli szállodában, reggelinél is felfigyeltünk a különlegesen finom péksüteményekre, az ottani infoanyagból tudtuk meg, hogy a töltött mini kürtőskalács náluk készült. A pékségben mesebeli kalács, mini briós és túrós táska mosolyog a vevőkre.

Legnépszerűbb csomagok Hollókőn és környékén
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 23.796,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, hűsítő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.06.14. - 2020.08.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 20.962 - 27.112,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.19. - 2020.08.31.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.06. - 2021.06.05.

Szállodák Hollókő környékén
Tó Wellness Hotel Hollókő
Kastélyhotel Sasvár Hollókő
Libra Hotel Hollókő
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
ÚJRA EGYÜTT (min. 2 éj)
Fergeteges hosszú hétvége (min. 3 éj)

Kalácsos Pékség HollókőX