Kalácsos Pékség Hollókő
3176 Hollókő, Kossuth u. 70.

Kalácsos Pékség Hollókő a térképen

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 25.
Az ófaluhoz autentikusan is illeszkedő házikóban van a pékség és a hozzá tartozó bolt is. Csábító péksütemények és udvarias kiszolgálás fogadott bennünket. Az árak nem voltak vészesek, talán egy picivel magasabbak, mint máshol, de megfizethetőek. Azért a házi, kézműves terméket meg kell fizetni, mert cserébe minőséget kapunk.
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Jó minőségű, kézműves pékárukat sütő pékség Hollókő főutcáján, hagyományos palóc tornácos házban, a templom és a sajtos szomszédságában. Már kívülről hívogatnak a finom kenyerek, péksütemények. A névtábla fölött hatalmas szív formájú fonott kalács lóg, a verandán a kosarakban látható több mintatermékük, ami bent kapható. A falat hagyományos népi pékeszközök díszítik.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A pékség egy hagyományos házban található. Finomnál finomabb kalácsokkal és egyéb házilag elkészített kenyerekkel várják a vevőket. A kiszolgálás nagyon udvarias. Mindenkinek ajánlom, aki erre jár, semmiképpen sem hagyják ki ezt az egyedi kis helyes, falucskát. Ajánlatos megkóstolni, ugyanúgy hazavitelre is a frissen sütött pékárut.
Zalakaros

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 21. - 5 látogató hasznosnak vélte
A Kalácsos kézműves pékség a hollókői Ófaluban, egy hagyományos hollókői házban várja a helyieket és a turistákat. Már a közeli szállodában, reggelinél is felfigyeltünk a különlegesen finom péksüteményekre, az ottani infoanyagból tudtuk meg, hogy a töltött mini kürtőskalács náluk készült. A pékségben mesebeli kalács, mini briós és túrós táska mosolyog a vevőkre.

Legnépszerűbb csomagok Hollókőn és környékén
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 12.500,-Ft/fő/éj: reggelis ellátással, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.23.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2020.12.22.

Szállodák Hollókő környékén
Libra Hotel Hollókő
Erzsébet Park Hotel Hollókő
Tó Wellness Hotel Hollókő
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Kalácsos Pékség HollókőX