Kalácsos Pékség Hollókő
3176 Hollókő, Kossuth u. 70.

Kalácsos Pékség Hollókő értékelése:

Kalácsos Pékség Hollókő vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Jó minőségű, kézműves pékárukat sütő pékség Hollókő főutcáján, hagyományos palóc tornácos házban, a templom és a sajtos szomszédságában. Már kívülről hívogatnak a finom kenyerek, péksütemények. A névtábla fölött hatalmas szív formájú fonott kalács lóg, a verandán a kosarakban látható több mintatermékük, ami bent kapható. A falat hagyományos népi pékeszközök díszítik.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A pékség egy hagyományos házban található. Finomnál finomabb kalácsokkal és egyéb házilag elkészített kenyerekkel várják a vevőket. A kiszolgálás nagyon udvarias. Mindenkinek ajánlom, aki erre jár, semmiképpen sem hagyják ki ezt az egyedi kis helyes, falucskát. Ajánlatos megkóstolni, ugyanúgy hazavitelre is a frissen sütött pékárut.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 21. - 5 látogató hasznosnak vélte
A Kalácsos kézműves pékség a hollókői Ófaluban, egy hagyományos hollókői házban várja a helyieket és a turistákat. Már a közeli szállodában, reggelinél is felfigyeltünk a különlegesen finom péksüteményekre, az ottani infoanyagból tudtuk meg, hogy a töltött mini kürtőskalács náluk készült. A pékségben mesebeli kalács, mini briós és túrós táska mosolyog a vevőkre.

Legnépszerűbb csomagok Hollókőn és környékén
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 8.049,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.24. - 2020.03.30.
Vár Camping
Sirok
2020.04.10. - 2020.10.31.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.11.14. - 2020.11.14.

Szállodák Hollókő környékén
Erzsébet Park Hotel Hollókő
Libra Hotel Hollókő
Hotel Narád & Park Hollókő
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Senior pihenés (min. 2 éj)

Kalácsos Pékség HollókőX