Castellum Hotel Hollókő Hollókő ★★★★

2 éjszakás ajánlat
2025.01.03-ig
Hengermalom Kúria Szécsény
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Castellum Hotel Hollókő Hollókő vélemények

Kiváló 2017. október 23.a párjával járt itt
A férjem születésnapjára foglaltam az októberi hosszú hétvégére. Idő előtt érkeztünk,mégis gyorsan el tudtuk foglalni szobánkat. A szobából pazar kilátás fogadott,a hegyekre,a falura. Az üveg erkélyek még szebbé tették a látványt. Kényelmes ,tágas ,jó elhelyezkedésű szobánkból,mindent kényelmesen meg lehetett közelíteni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 27.a párjával járt itt
Az első hely, ahol felkísértek minket a szobánkba! Tágas, kényelmes, feledhetetlen panorámával! Az ágyból is látszik a csodálatos táj, köszönhetően az így megtervezett üvegfelületeknek! Minden tiszta,modern, rendezett. Az ételek egyszerűen tökéletesek! ! Aki rántott húst szeretne hasábburgonyával, ne ezt a szállót válassza, igaz elkészítik kérésre.
2017. március 7.a párjával járt itt
Nagyon kellemes barátságos hely,kiváló helyen van,a személyzet tökéletes!!Mind nagyon kedves, közvetlen,segítőkész!!Az étel választék,szintén nagyon színvonalas.Amin változtathatnának,a wellness részleg fejlesztése,pontosabban, a medencékből lehetne több is,esetleg kültéri.Mindent egybevetve,tökéletes!!
Castellum Hotel Hollókő válasza
Kedves Vendégeink, köszönjük szépen pozitív értékelésüket. Wellness részlegünk távlati fejlesztésében szerepel kültéri medence építése. Örülünk, hogy vendégeink voltak, várjuk Önöket máskor is.
2017. március 28., Miklos Kovacs, értékesítési vezető
Kiváló 2017. február 20.gyerekekkel járt itt
Kitűnően éreztük magunkat a Hotelben, a szobák nagyszerűek, jól felszereltek, és minden tiszta új. Az ágyak nagyon kényelmesek! A wellness részleg nem nagy, de ennyi szállóvendég esetén pont megfelelő. Egy dolgot sajnáltunk, hogy nem jutottunk be a szauna szeánszra, és sajnos csak kéthetente egyszer van, ezt lehetne bővíteni.
Castellum Hotel Hollókő válasza
Kedves Vendégeink, köszönjük szépen rendkívül kedvező értékelésüket. Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk, várjuk Önöket máskor is szeretettel!
2017. március 28., Miklos Kovacs, értékesítési vezető
Kiváló 2016. november 14.gyerekekkel járt itt
Egy csodálatos hosszú hétvégét töltöttünk a Castellum Hotel vendégeként Hollókőn. Érkezéskor szívélyes fogadtatásban részesültünk a szálloda személyzetétől egy welcome drink kíséretében, majd Halloween cukorkakeresésben vehettünk részt az Ófaluban, ami a gyermekünknek (5 és fél éves) is nagyon tetszett.
Kiváló 2016. október 22.a párjával járt itt
A szálloda egy nagyon új, elhelyezkedése kiváló. Az erkélyről a panoráma csodálatos. A recepciósok, felszolgálók, a személyzet mosolygós, készségesek, és mindig köszönnek. Az ételek mennyisége, minősége és választéka fenomenális. A séf úgymond"ember közeli". Kijött közénk, érdeklődött, ajánlott. Nagyon köszönjük neki!
Kiváló 2016. október 8. járt itt
A vadonat új szalloda, minden igényt kielégít, noha még külső részét szépítgetik. Gyönyörű környezetben levő szálloda kilátással a CSERHÁT hegységre kincs a pihenni vágyóknak. A személyzet kedvessége, előzékenysége, valamint az ellátás kifogástalansága minden igényt kielégít. Biztosan tudom, hogy ide még visszatérünk.
Kiváló 2016. szeptember 29.a párjával járt itt
Csodálatos, napsütéses három napot fogtunk ki Hollókőn, ebben a páratlan szépségű kis faluban. Nem véletlen, hogy a világörökség része lett a hollókői Ófalu. Sikerült eredeti szépségében megőrizni a jellegzetes házakat, a kis templomot. Jó, hogy a 21. századi, modern, minden kényelemmel ellátott szálloda kellő távolságban, a domboldalon lett felépítve.
Kiváló 2016. szeptember 4.a párjával járt itt
Kiváló elhelyezkedésű új szálloda Hollókő legtetején, csodálatos panorámával. Szimpatikus, barátságos, szolgálatkész személyzet a szálloda egész területén.
Szinte felülmúlhatatlan kulináris és gasztronómiai élvezetek minden étkezésnél.
A kert és a wellness még fejlesztés alatt áll, de ez nem zavarta a pihenést egy másodpercig sem.
Kiváló 2016. augusztus 20.a párjával járt itt
Csak egy éjszakát töltöttünk itt, de nagyon elégedettek voltunk. Nincs még minden kész, mert augusztus elsején nyitott a szálló: udvar, kitáblázás az út mentén, medencék pereme a wellnessben. A szoba kényelmes, bár a "hiper" technikát tanulni kell minden vendégnek. Az étterem nagyon elegáns, az árak ennek megfelelőek (2 pohár sör 800.