Castellum Hotel Hollókő Hollókő ★★★★

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Castellum Hotel Hollókő Hollókő vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. július 30.a párjával járt itt
Már régóta szerettem volna megnézni ezt a helyet, hiszen sok jót hallottam róla, de nekem nagy csalódás volt. A wellness nem túl nagy, de a szálloda mérete és elhelyezkedése miatt nekem elég volt. Teltház volt, de mivel sokan elmentek kirándulni és sétálni a környéken, időszakosan kevesen voltak a medencékben és a szaunákban, így kényelmes volt.
2024. január 14.a párjával járt itt
Január első hetében voltunk itt párommal. Jól éreztük magunkat, finomak voltak az ételek, kedves személyzet, tiszta szoba. Egyetlen dolog ami nem tetszett az az ágy matrac, számunkra az kényelmetlen volt, de nem élhetetlen. Ezen kívül minden rendben volt. A wellness részleg nem túl nagy ,de szerencsére nem volt teltház, de nagyon tiszta és szép.
Castellum Hotel Hollókő Hollókő - EgyébCastellum Hotel Hollókő Hollókő - EgyébCastellum Hotel Hollókő Hollókő - Egyéb
2021. július 13.a párjával járt itt
Szerintem jó a szálloda. De lehetne kiváló is! Lehet, hogy szőrszálhasogatásnak tűnik, amiket írok, de annyira bosszant, hogy apróságokon múlik a tökéletesség. A wellness kicsi, nincs kültéri része, csak napozóterasz. OK, nincs pénz rá. De miért nem működnek folyamatosan az élménymedencében a masszázselemek?
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2020. december 22.a párjával járt itt
A sok jó értékelés olvasása után nagyon vártuk az itt töltött pihenést. Összességében azonban csalódtunk. Gyönyörű új szálloda, modern szoba, de a kilátás mindenhol a parkoló autókra néz; szobából, étteremből, wellnessből. A wellnesstől sem voltunk elragadtatva (leszámítva, hogy pont elromlott a legnagyobb medence).
Ezüst fokozatú értékelő
2020. január 26.családjával járt itt
Castellum hotel előnyei: csodás környezet, modern, tisztaság mindenhol, szép szoba kényelmes ággyal, finom ételek, italok, udvarias, kedves személyzet, itt külön kiemelném a vízi-aerobic-ot tartó hölgyet.
Hátrányok: kültéri medence hiánya, nincs szúnyogháló, valamint a bowling terem feletti szoba/ák az elviselhetetlen dübörgés miatt.
Összességében elégedetten távoztunk, ajánlanám szívesen.
2017. március 7.a párjával járt itt
Nagyon kellemes barátságos hely,kiváló helyen van,a személyzet tökéletes!!Mind nagyon kedves, közvetlen,segítőkész!!Az étel választék,szintén nagyon színvonalas.Amin változtathatnának,a wellness részleg fejlesztése,pontosabban, a medencékből lehetne több is,esetleg kültéri.Mindent egybevetve,tökéletes!!
Castellum Hotel Hollókő válasza
Kedves Vendégeink, köszönjük szépen pozitív értékelésüket. Wellness részlegünk távlati fejlesztésében szerepel kültéri medence építése. Örülünk, hogy vendégeink voltak, várjuk Önöket máskor is.
2017. március 28., Miklos Kovacs, értékesítési vezető
Kiváló 2023. április 26.kollégákkal járt itt
Először jártam itt. Budapestről hosszúnak tűnt az egyébként jó minőségű út. Céges rendezvényre jöttünk. Rövid ideig (2xfél-3/4 ó) tudtuk kipróbálni a wellnesst. (Szombat d. u. és vasárnap reggel). Az úszásra használt medencében lévő élményelemek egyszer sem működtek ezalatt, a kis pezsgőmedencét többen "tartós használatba" vették.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kiváló 2023. március 16.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt már jártunk itt, és most sem csalódtunk!
Kedves, segítőkész mindenki, a szobák szépek, kényelmesek. Tisztaság mindenhol.
Kellemes a wellness részleg. Az étterem is kíváló.
Hamarosan visszatérünk és mindenkinek ajánlom!
Castellum Hotel Hollókő Hollókő - SzobákCastellum Hotel Hollókő Hollókő - SzobákCastellum Hotel Hollókő Hollókő - Környék
Kiváló 2021. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Imádjuk ezt a szállodát! Meseszép helyen fekszik,tiszta,szépek a szobák,a konyhája pedig fantasztikus. . ! Sokféle programlehetőség van,mi imádunk túrázni is. Hollókő csodaszép kis falu,a helyi finomságokat is érdemes megkóstolni. Aki fogyókúrázik ne ezt a hotelt válassza,mert itt olyan sok ételköltemény van,aminek nem lehet ellenállni!
Kiváló 2021. augusztus 21.a párjával járt itt
Véletlenül találtam rá erre a Hotelre, mikor az utazásunkat szerveztem. Mindenképpen szerettünk volna Hollókő közelében maradni, így tökéletes választás lett a Castellum. Megérkezéskor nagyon - nagyon kedvesen fogadtak minket, és ez a kedvesség mindennap megmaradt. Csillagos 5-ös a személyzet hozzáállása, MINDENHEZ! ! Bárkivel találkoztunk barátságot, mosolyt kaptunk! Ezt köszönjük! !