Castellum Hotel Hollókő Hollókő ★★★★

2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Castellum Hotel Hollókő Hollókő vélemények

Kiváló 2016. október 8. járt itt
A vadonat új szalloda, minden igényt kielégít, noha még külső részét szépítgetik. Gyönyörű környezetben levő szálloda kilátással a CSERHÁT hegységre kincs a pihenni vágyóknak. A személyzet kedvessége, előzékenysége, valamint az ellátás kifogástalansága minden igényt kielégít. Biztosan tudom, hogy ide még visszatérünk.
Kiváló 2016. szeptember 29.a párjával járt itt
Csodálatos, napsütéses három napot fogtunk ki Hollókőn, ebben a páratlan szépségű kis faluban. Nem véletlen, hogy a világörökség része lett a hollókői Ófalu. Sikerült eredeti szépségében megőrizni a jellegzetes házakat, a kis templomot. Jó, hogy a 21. századi, modern, minden kényelemmel ellátott szálloda kellő távolságban, a domboldalon lett felépítve.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Ez az 1. olyan hotel, amelyen nem tudok fogást találni, nem mintha szándékosan keresném. Remek az elhelyezkedése, a kilátás a Cserhátra lenyűgöző (a másik oldalra néző szobákról ez valószínű, hogy nem mondható el, bár azokban nem voltam).
Castellum Hotel Hollókő Hollókő - KörnyékCastellum Hotel Hollókő Hollókő - Külső képCastellum Hotel Hollókő Hollókő - Medence/kert
Kiváló 2016. szeptember 19.barátokkal járt itt
Nagyon tiszta, vendégváró hotel. A személyzet érezhetően a vendégekért van. Külön dicséret a konyhai és a felszolgáló személyzetnek. Az ételek nagyon választékosak, finomak, bőségesek. Gratulálunk a séf munkájához! Pici gyermekkel is érdemes ellátogatni. Csend, nyugalom, jó levegő,gyönyörű táj! Négy nap itt töltött idő után írtam a véleményem.
Kiváló 2016. szeptember 14.a párjával járt itt
A hotel nagyon jó fekvésű, kiváló konyhája van, a személyzet csodás, segítőkész és kedves. A szobáról csak jót tudok mondani kényelem és fekvés szempontjából.
Kiváló 2016. szeptember 4.a párjával járt itt
Kiváló elhelyezkedésű új szálloda Hollókő legtetején, csodálatos panorámával. Szimpatikus, barátságos, szolgálatkész személyzet a szálloda egész területén.
Szinte felülmúlhatatlan kulináris és gasztronómiai élvezetek minden étkezésnél.
A kert és a wellness még fejlesztés alatt áll, de ez nem zavarta a pihenést egy másodpercig sem.
Kiváló 2016. augusztus 20.a párjával járt itt
Csak egy éjszakát töltöttünk itt, de nagyon elégedettek voltunk. Nincs még minden kész, mert augusztus elsején nyitott a szálló: udvar, kitáblázás az út mentén, medencék pereme a wellnessben. A szoba kényelmes, bár a "hiper" technikát tanulni kell minden vendégnek. Az étterem nagyon elegáns, az árak ennek megfelelőek (2 pohár sör 800.