Castellum Hotel Hollókő Hollókő ★★★★

2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Castellum Hotel Hollókő Hollókő vélemények

Kiváló 2018. január 2.gyerekekkel járt itt
2017. decemberében jártunk a szállodában férjemmel és unokákkal.
Karácson előtti hétvégén voltunk, mindennel nagyon megvoltunk elégedve. A szálloda gyönyörű és modern, az ellátás kitűnő, a szobánk tágas és kényelmes volt.
A wellness részleg szuper,a medencék hőmérséklete kellemes! A személyzet kedves és figyelmes! Mindenkinek csak ajánlani tudom,tervezzük hogy visszatérünk!
Kiváló 2017. december 29.gyerekekkel járt itt
Egyszerűen szuper! ! ! Karácsonyi időszak,most voltunk a napokban. Egyszerűen semmibe nem tudok belekötni. Külön kiemelném az ételeket,ezùton is minden elismerésünk a szakácsoknak és a személyzetnek,felejthetetlen élményt okoztak ( és pár kilot pluszban) :-)Zsuzsika masszőrnek köszönöm a kényeztetést,még találkozunk! Köszönjük! ! !
Kiváló 2017. november 15.a párjával járt itt
Nagyon szép szálloda, gyönyörű környezetben. A személyzet rendkívül kedves és figyelmes. A szobák tágassak és kényelmesek. Remek program lehetőségek vannak szállodán kívül. Nagyon jó a konyha, bőséges a reggeli és vacsora választék, az ételekben nem lehetett hibát találni! A választék hatalmas, itt mindenki talál az ízlésének megfelelőt.
Kiváló 2017. október 24.a párjával járt itt
Gyönyörű, minden igényt kielégítő új szálloda. Tisztaság, kényelem,remek konyha látványban, ízben egyaránt.Gratulálunk valamennyi munkatársuknak,akik mindezt biztosították!Köszönjük!
A wellness jakuzzi hidegebb időben kevésnek bizonyult,mindenki melegebb a vizet szerette. De a panoráma szauna ezt is feledtette.
Kiváló 2017. október 23.a párjával járt itt
A férjem születésnapjára foglaltam az októberi hosszú hétvégére. Idő előtt érkeztünk,mégis gyorsan el tudtuk foglalni szobánkat. A szobából pazar kilátás fogadott,a hegyekre,a falura. Az üveg erkélyek még szebbé tették a látványt. Kényelmes ,tágas ,jó elhelyezkedésű szobánkból,mindent kényelmesen meg lehetett közelíteni.
Kiváló 2017. július 5.a párjával járt itt
A június 2-án tartott borvacsorára foglaltuk le a feleségemmel a szálloda egyik romantikus lakosztályát. Noha már számtalan négy csillagos hotelben szálltunk meg itthon, a Castellum Hotel Hollókő-ben kapott ellátás egyetlen általunk ismert négy csillagos hazai szállodáéval sem hasonlítható össze. Sőt.
Kiváló 2017. július 1.családjával járt itt
Kiváló panorámával rendelkező jól felszerelt szálloda, udvarias személyzettel és kiváló konyhával. A szoba kissé "bonyolult" de ennél nagyobb baj ne legyen. . . . ;-) A wellness részleg kiváló, bár finn szauna lehetne több is. A medencék és élményelemek ragyogóak, jó ötlet a csendes medence is! A szálloda segítsége a szabadidő eltöltésében nagyon hasznos volt!
Castellum Hotel Hollókő Hollókő - SzobákCastellum Hotel Hollókő Hollókő - SzobákCastellum Hotel Hollókő Hollókő - VendéglátásCastellum Hotel Hollókő Hollókő - Vendéglátás
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 27.a párjával járt itt
Az első hely, ahol felkísértek minket a szobánkba! Tágas, kényelmes, feledhetetlen panorámával! Az ágyból is látszik a csodálatos táj, köszönhetően az így megtervezett üvegfelületeknek! Minden tiszta,modern, rendezett. Az ételek egyszerűen tökéletesek! ! Aki rántott húst szeretne hasábburgonyával, ne ezt a szállót válassza, igaz elkészítik kérésre.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 24.a párjával járt itt
Szombattól kedd reggelig voltunk itt. Egyszerűen nem lehet hibát találni. A szobák nagyok, szépek, tiszták. Az erkély hatalmas. Az étterem bőséges. Wellness is tökéletes. Bár ezt csak záró jelben jegyzem meg egy medence még kint is elférne. ;)
Szaunák is jók. Hiányolom a bicikli kölcsönzést, erre MÉG nincs lehetőség.
Castellum Hotel Hollókő Hollókő - Medence/kertCastellum Hotel Hollókő Hollókő - KörnyékCastellum Hotel Hollókő Hollókő - Környék
Kiváló 2017. május 9.a párjával járt itt
Szuper,minden igényt kielégitő hétvégét töltöttünk a szállóban. Már érkezéskor ízelítőt kaptunk az ottani vendégszeretetből,kedvességből. A recepción nagyon kedvesek segítőkészek voltak,nemkülönben a bárban ahol finom sörrel kínáltak. Csak kevés szállóban fordul elő hogy megmutatják a szobát,meg hogy mit merre találunk.