Castellum Hotel Hollókő Hollókő ★★★★

2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Castellum Hotel Hollókő Hollókő vélemények

Kiváló 2018. augusztus 17.a párjával járt itt
Nagyon kellemes négy napot töltöttünk a modern, mértéktartóan elegáns hotelben, ahol kedves, segítőkész fogadtatás után a szobánkba felérve ugyanaz a kellemes dizájn, elegáns stílus fogadott minket, és ami a legfontosabb, - jó pár fogadóban, szállodában aludtunk már - az ágy matraca se nem deszka keménységű, se nem "trambulin", végre remekül tudtunk aludtunk rajta!
Kiváló 2018. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
A szálloda Hollókő egyik magasabb pontján áll, a vár a fáktól nem látható, onnan egy kisebb kaptatóval kb 15 perc alatt könnyen elérhető. Viszont csodás kilátás nyílik így is, ha a parkoló felé néző szobát választja valaki. A mién az erdőre nézett és kertkapcsolatos volt. Előnye az árnyassága, embermentessége volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 4.a párjával járt itt
Világörökségi terület. Gyönyörű természeti környezet. Szépen megépített, modern szálloda. A legnagyobb értéke mindezek felett a végtelenül udvarias és készséges kiszolgálás! A wellnesse elfogadható méretű, jó elrendezésű és szép tiszta. Jó lenne egy valódi úszómedence és némi élményelem a gyermekmedencébe is.
Kiváló 2018. július 23.a párjával járt itt
Egy pazar szálloda, csodálatos környezetben. A szobánk nagyon kényelmes volt, melynek hatását fokozták az élénk színek. A erkélyről gyönyörű panoráma tárult elénk, reggelenként napfelkeltével párosulva. A személyzet nagyon barátságos volt, teljes mértékben figyeltek a vendégekre.
Kiváló 2018. július 12.a párjával járt itt
Gyönyörű szálloda, gyönyörű helyen. Az ételek nagyon finomak, sehol máshol nem ettem még ilyen finomat, bő a választék, főleg a vacsoránál. A wellness részleg hangulatos, főleg délután vagy estefelé, mikor bekapcsolják a hangulatvilágítást. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Kifogástalan a hely, tökéletes a pihenésre. :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 1.a párjával járt itt
Hazánk egy méltánytalanul kihasználatlan környezetének népszerűsítésében élenjáró közösség fáradozásának köszönhetően valósult meg ez a Hotel. Csodás környezetben, a világörökség részét képező Hollókő történelmi házainak, utcáinak eredeti varázsának zavarása nélkül élvezhetjük korunk igényeinek mindenben megfelelő szolgáltatásait.
Castellum Hotel Hollókő Hollókő - Külső képCastellum Hotel Hollókő Hollókő - Külső képCastellum Hotel Hollókő Hollókő - Környék
Kiváló 2018. június 23.a párjával járt itt
Nagyoon Nagyoon jo!!
Csöndes kis falu ami a maga szépségével elragadó.
A Hotel 10pontos:)
Castellum Hotel Hollókő Hollókő - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
Kiváló 2018. május 22.a párjával járt itt
Hazánk egyik ékszerdoboza feletti dombon helyezkedik el a Castellum Hotel. Feleségemmel töltöttünk itt két éjszakát. A falu melletti dombokra való kilátás és madárcsicsergés Budapest forgataga és zaja után valóságos felüdülést jelentett. Kiemelem Lilla recepciós, Gabika masszőr és Gergely wellness felügyelő és a szakácsok kedvességét, szakértelmét.
Castellum Hotel Hollókő Hollókő - Külső képCastellum Hotel Hollókő Hollókő - Medence/kertCastellum Hotel Hollókő Hollókő - WellnessCastellum Hotel Hollókő Hollókő - VendéglátásCastellum Hotel Hollókő Hollókő - VendéglátásCastellum Hotel Hollókő Hollókő - Medence/kertCastellum Hotel Hollókő Hollókő - Wellness
Kiváló 2018. április 3.a párjával járt itt
A Húsvéti ünnepek alatt négy napig vendégeskedtünk ebben a remek szállodában. Az elhelyezkedés kiváló, a személyzet mindenre kiterjedő figyelmessége példás, kényelmes-elegáns szoba, és igen figyelemre méltó konyha a fő jellemzői.
Kiváló 2018. március 28.családjával járt itt
Csodaszép környezetben töltöttünk 4 napot a lányommal, amit ajándékba kaptam Tőle. A szálloda modern, tiszta, gyönyörű kilátással. A személyzet nagyon kedves. Jól éreztük magunkat, szép, tágas szobát kaptunk. Az étteremben a hétköznapi ételeket nagyon különlegesen, finomak készítették el. A wellness részleg tiszta volt. Mi nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük szépen! ! ! !