Termál Panzió Igal

Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Termál Panzió Igal vélemények

Átlagos 2015. július 6.családjával járt itt
Igal kedves, hangulatos, Somogy csodás, és az Igali Termálfürdő hazánk egyik legjobb fürdője. Ennyi (szinte) elég lenne egy csodás kikapcsolódáshoz. A Hotel Termál valóban sok mindent biztosít is ebből, de a hangulatos külsejű szállodával szemben (mellett? ) kellemetlenül hangos (szórakozó)hely van.
Termál Panzió Igal - KörnyékTermál Panzió Igal - SzobákTermál Panzió Igal - Külső képTermál Panzió Igal - Szobák
Gyenge 2016. június 5.barátokkal járt itt
Igal egy felfedezetlen gyöngyszem. Isteni fürdő, remek szolgáltatások, bár látszik, hogy többet gondolnak magukról, mint a helyi érték. Fogjuk a felkapottságra. Ugyanez vonatkozik a panzióra. Egy lyukat szobának neveznek. A személyzetről nem lehet tudni, hogy ki-ki. Az éttermi kiszolgálás és választék katasztrófális.
Gyenge 2015. október 19.a párjával járt itt
A hotelt (ami inkább panzió) nagyon nehezen lehetett megtalálni, a GPS sem ismerte, kérdezősködni kellett a helyiektől. A szoba sajnos nagyon kicsi és kényelmetlen volt, ami elrontotta számunkra az egész élményt. A szobában egy dupla ágy is épp csak elfért volna, de valamiért beerőltettek egy harmadikat is (nem miattunk, hiszen mi csak 2-en voltunk).
Gyenge 2015. október 13.a párjával járt itt
Nagy csalódás volt az igali üdülés, párommal két éjszakát voltunk a hotelnak nevezett házban,ahol mini szobát kaptunk a legkisebbet. a többi szoba balkonos,teraszos a mienkben mozdulni nem lehetett csak lefeküdni. A fürdőben másnap már nem volt vécépapír,fürdőhely lévén a vizes holmikat nem lehetett megszárítani,nem volt hol.
Szörnyű 2015. december 16.a párjával járt itt
Látszik ,hogy idősekhez szokott a szálloda, és az egész település. Este hét után ha nem vagy álmos, vagy a párod nem vevő a közeledésedre, a rossz szemeddel nem akarod a miniatűr ITT tévét nézni, akkor meg fog ölni az unalom! ! Ha a pincért megkérdezed nyolckor, hogy meddig van nyitva a büfé és azt a választ kapod ,hogy "amig eee végzek", na akkor tedd fel a kérdést magadnak, minek jöttem ide?