Thermal Panzió Igal Igal

Thermal Panzió Igal Igal
Thermal Panzió Igal IgalThermal Panzió Igal Igal
Thermal Panzió Igal IgalThermal Panzió Igal Igal

Thermal Panzió Igal Igal bemutatkozása

A Thermal Hotel Igal szálloda Igal központjában, az Európa hírű Igali-Gyógyfürdő közelében található. Húsz jól felszerelt, kényelmes szobával várja kedves vendégeit.

A Thermal Panzió Igal legnépszerűbb csomagjai

Thermal Panzió Igal Igal - Igali lazítás fürdőbelépővel (min. 7 éj)
Igali lazítás fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal Igal - Tavaszi zsongás (min. 2 éj)
Tavaszi zsongás
2024.06.01-ig
Thermal Panzió Igal Igal - Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel (min. 4 éj)
Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal Igal - Augusztus 20. (min. 4 éj)
Augusztus 20.
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron

Thermal Panzió Igal Igal vélemények

Átlagos 2016. január 12.a párjával járt itt
Nagy reményekkel érkeztük a híres Igali fürdőbe. Vásároltunk 3db 3 éjszakára jogosító kupont, amelyet összevonva 6 éjszakát tölthettünk a szállodában. Az első meglepetés az volt, hogy fürdőbelépőt csak minden másnapra kaptunk. Igaz, hogy a kuponra csak a második napon voltunk jogosultak, de máshol , más alkalommal az összevont kuponoknál nem volt probléma és minden egész ottöltött napra belépőt kaptunk.
Átlagos 2022. április 3.egyedül járt itt
A Panzió 2 percre van a fürdőtől. A személyzet nagyon kedves. A szakács csillagos 5 öst érdemel. Ezek a pozitívumok. . . . . A welnes részleg sajnos igen gyenge. Viszont értékes a benne lévő gyógyvíz. Míg ott fürödtem,arra gondóltam:-Milyen kellemes környezetté lehetne tenni ezt a kis részleget. néhány zöld oda illő növénnyel.
2021. november 2.a párjával járt itt
Mi a 201es szobában voltunk elhelyezve. A szobának a felszereltsége nagyon hiányos,a szekrény màr kisebb nem lehetne,nincs hova leülni,asztal szék hiány,ruhát nem lehet lerakni,a komód felesleges helyette egy asztal jobb volna a tv meg már kisebb nem lehetne. Láttam pár szobát ahol mindenhol nagyobb volt .
2020. július 18.gyerekekkel járt itt
Ha nyugalomra vágyik az ember, akkor nagyon jó választás. Nem is szükséges kimozdulni a településről, mert minden adott helyben. A strand közel van a szálláshoz, most fejlesztik éppen. Remek kirándulásokat lehet tenni a környéken.
Kiváló 2020. január 10.a párjával járt itt
Próbaképpen mentünk, de az nem érzékelteti kellőképpen a véleményünket, hogy KELLEMESEN CSALÓDTUNK! Minden nagyon rendben volt. A szállás rendkívül tiszta, a személyzet segítőkész, de hagyják az embert pihenni. Az ételek nagyon jók, és szinte túl nagy a választék.
Kiváló 2019. december 28.barátokkal járt itt
A kivel utaztál kategóriákból hiányzik a "testvéremmel" kategória, mivel én vele utaztam.
A számla készítésekor volt egy kis gond, de végül közös megegyezéssel megoldottuk.
Amiről a szálloda nem tehet, de érthetetlennek tartottuk, hogy a Termálfürdő december 24-én és 25-én egész nap zárva volt
Kiváló 2019. december 26.a párjával járt itt
Már egész korán elfoglalhattuk a szobát, délután 14 órától mehettünk a termál fürdőbe. Nagyon jó volt, hogy másnap a szálloda egész napos fürdő belépőt adott. Tökéletes volt. Finomak voltak az ételek. Utolsó napon finom ebéd után távoztunk. Először voltunk itt szívesen jönnénk máskor is.
Kiváló 2019. november 13.a párjával járt itt
A szállás, a szoba tökéletes volt, mindennel felszerelve,bár kicsit tartottunk a tetőtértől a méret miatt, de kellemesen csalódtunk. Tágas és tiszta volt minden! A személyzet rendkívül barátságos és segítőkész volt mindenben. Az ételek bőségesek és finomak voltak, a választék is bőséges volt!
Thermal Panzió Igal Igal - Egyéb
Kiváló 2019. október 5.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves volt, minden igényünket kielégítették. Az ételek frissek, finomak voltak, a szakácsot a finom, ízletes ételekért külön dicséret illeti. Máskor is felkeressük ezt a panziót.
Kiváló 2019. október 3.egyedül járt itt
Nagyon szép a szállás, hiányzott a jakuzzi de jövőre kész lesz a gyógyvizes medence.
Teljes panzióval voltunk. Az étterem és szakácsnő kitűnő, de a személyzet minden tagja segítőkész.
A szobába nincs minibár, de folyosón van nagy hűtő. Kevés a törülközőknek a fogas.
Ár érték arányba kitűnő csak ajánlani tudom.
Thermal Panzió Igal Igal a térképen
7275 IgalRákóczi tér 25/A
2000
• szauna • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • infraszauna • finnszauna • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 300 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár