Az ételek lehetnének változatosabbak. A reggeli mindegyik nap ugyan az volt. A vacsoránál is lehetnének változatosabb, hagyományosabb ételek. Sótlan és íztelen volt a hétfői napon az összes étel. De a wellness részleggel, a gyerekeknek a játszóházzal és a segítőkész személyzettel...
Minőségi étel, kedves kiszolgálás! Ár/érték arány kiváló! Itt ebédeltünk, óriási adag, nagyon finom ételek! Ha Szigetbecsén jársz, ide feltétlenül térj be!
Remek a szállás, az apartmanos elhelyezés csendet, nyugalmat biztosított. Az étkeztetés várakozáson felüli. hatalmas a választék A fogadó ital , a napi kávé biztosítása nagyon elnyerte tetszésünket. Ami valószinüleg elkerülte figyelmünket: a helyi és közvetlen környékbeli program ajánlatok....