Minőségi étel, kedves kiszolgálás! Ár/érték arány kiváló! Itt ebédeltünk, óriási adag, nagyon finom ételek! Ha Szigetbecsén jársz, ide feltétlenül térj be!
Remek a szállás, az apartmanos elhelyezés csendet, nyugalmat biztosított. Az étkeztetés várakozáson felüli. hatalmas a választék A fogadó ital , a napi kávé biztosítása nagyon elnyerte tetszésünket. Ami valószinüleg elkerülte figyelmünket: a helyi és közvetlen környékbeli program ajánlatok....
Tisztaság és ételeg átlagosak!Wellness kicsi ennyi épülethez!Úszómedence kihaszhálatlan mert vadhideg! Szép a környezet,szép a kastély állapota!Lilion szárnyban lévén a szoba csapott fala visszataszító volt,de a fürdő mérete és az erkéy kárpótolt!Összességében mindenki maga tervezi a prográmját...