Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs ★★★★

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
Bodrogi Kúria Wellness Hotel InárcsBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
Bodrogi Kúria Wellness Hotel InárcsBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs bemutatkozása

A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el, 42 kétágyas szobával és két lakosztállyal rendelkezik, konferenciatermekkel és kibővült wellness szolgáltatásokkal várja a kikapcsolódni és pihenni vágyó vendégeit.

A Bodrogi Kúria Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs vélemények

Kiváló 2014. január 9.a párjával járt itt
Három napot töltöttem el a Kedvesemmel ezen a csodálatos helyen. Már a nagykapu kinyílta után melegség töltötte el a szívünket. Első dolgunk, a bejentkezés után, a kertbe vezetett egy hosszú és egyben csodálatos sétára. Mielőtt bárki azt hinné, hogy egy dohos pesti lakásból léptünk ki ebbe a szép környezetbe, és rácsodálkoztunk csak erre a világra.
Kiváló 2014. január 9.kollégákkal járt itt
Három napot töltöttem itt a munkatársaimmal immáron másodszor egy kommunikációs tréning keretében. A szálloda minden tekintetben megfelelt számunkra. Rugalmasan és gyorsan kezelték a felmerült igényeinket mint például étkezés tekintetében , vagy amikor a wellness részleg esti továbbüzemelését kértük. . .
Kiváló 2014. január 6.a párjával járt itt
Nagyon vártuk már , hogy eljussunk ebbe a szállodába! Nagyon kellemesen csalódtunk. Távol a világ zajától , csak a csend , a nyugalom vett körül bennünket. A szállodát körül- ölelő fenyveserdő tiszta levegője,a séták rózsákkal szegélyezett sétányon , megpihenni a sétány végét lezáró, árnyat adó pagodában vagy a kis hogász tó partján feledhetetlen emléket,élményt nyújtott számunkra.
Kiváló 2014. január 3.egyedül járt itt
December közepén voltam itt sajnos egyedűl, a fönökség jó voltából pihenni küldtek,de ki is pihentem magam 3 napig voltam,a szobák tiszták frissek,lesték a minden mozdulatomat mit is kérek hová menyek nagyon aranyosak és lelkesek voltak az ott dolgozók,állandóan mosojogtak pedig már fáratnak is néztek ki de lesték a kivánságainkat,kiszolgáltak már volt hogy inkáb nem kérek semmit csak kiméjem valamejest öket.
Kiváló 2013. december 30.barátokkal járt itt
Novemberben barátokkal jártunk itt. A szállás nagyon szép helyen van. A szobák szépek, és kényelmesek. A személyzet nagyon kedves és udvarias volt. A wellness részleg nagyon szép, de a víz lehetne egy kicsit melegebb. A kiszolgálás tökéletes. Az étel nagyon finom, és bőséges volt. A választék is nagyon sok volt. Ez tényleg egy családias hangulatú szállás.
Kiváló 2013. december 27.üzleti partnerrel járt itt
Szakmai napon voltam a Bunzl cég meghívására és nagyon tetszett a szálloda. A szobák,a berendezés, az étterem, a kert a házas párok névtáblájával. Nagyon ötletesnek találtam. Nagyon finom volt az étel amit kaptunk. Profi a személyzet. Nagyon jó kisugárzása van a szállodának. Közel van a fővároshoz, könnyen megközelíthető.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Novemberben egy éjszakát töltöttünk párommal, barátaink jóvoltából a hotelben. Személyzet udvarias, segítőkész nem tolakodó. A szoba kényelmes minden igényt kielégítő. A wellness részleg tiszta, de nem túl nagy a víz lehetne egy kicsit melegebb. Mind a vacsora mind a reggeli kifogástalan volt, nagy választék jellemzi, mindenki megtalálja a fogához valót. Ajánlani tudom mindenkinek, aki pihenni és jókat enni szeretne.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Nagyon udvarias,személyzet,rendes ,kellemes vendégfogadás,recepció,minden kényelem,csodálatos volt! Újra mennék! :-) Szívesen,örömmel. Alig várom már,remélem,biztos vagyok,hogy nyerek. Mert nagyon finom volt az étel,kényelmes a szállás,a szoba. az ellátás. A szoba tiszta volt,elegáns,a személyzet udvarias. szerintem ritka egy hely ,ahol ilyen nyugalom van.
Kiváló 2013. december 10.a párjával járt itt
Már másodízben vettem igénybe a szálloda szolgáltatását. Az eltelt néhány év alatt sem a szolgáltatás minősége, sem a berendezési tárgyak állaga nem romlott. A leginkább az tetszett mindkettőnknek, hogy ötvözi a professzionális szállodai szolgáltatást a családias hangulattal, az egyéni igényekre szabott kiszolgálással. A wellness-részleg kiváló, tiszta, a berendezések jól működnek.
Kiváló 2013. november 27.családjával járt itt
2012. decemberében jártam itt családommal. Mindenkinek csak ajánlani tudnám ezt a szállást! Csodálatos a környezet,nyugalom árad mindenhonnan. Egyszerű,semmi cicoma éppen ebben rejlik a szépsége. Tisztaságot és a csendet emelném ki,mint szállásjegyet. Ide valóban kikapcsolódni megy az ember. Személyzetet is csak dicsérni tudom! Bárkinek ajánlanám!
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs a térképen
2365 InárcsBodrogi major 1.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár