6078 Jakabszállás, III.Kerület u. 97

Szállások Jakabszállás városában
Wellness csomagok Jakabszállás városában

Nádas Étterem Jakabszállás vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Az út mellett feltunt egy csupa-virág étterem, épp délido volt, betértunk. Az asztaloknál ultek már mások, mi is helyet foglaltunk, furcsa volt, hogy pincér sehol, senki sem szól hozzánk, pedig egy pult mogott látják, hogy vendég jott. Rovid várakozás után megkérdeztuk, hogy jutunk ebédhez, akkor kiderult, ez itt onkiszolgáló, de sehol sincs feltuntetve.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 9.
Amint beértünk kellemes hangulat fogadott minket. Gyorsan kaptunk asztalt is a teli terasz ellenére. Rugalmas, kedves, hozzáértő személyzet szolgált ki, viszonylag gyorsan megkaptuk a finom bőséges és gusztusosan tálalt ételeket. Az ár-érték arány jó. Mindenki elégedetten és jóllakottan távozott az asztaltól. Visszatérünk ide. :-)

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 15.
Jó helyen, a főút mellett van. Igen népszerű ami nem is csoda. Ár-érték aránya szuper. Egyszerű, önkiszolgáló jellegű, nem jnnek ki az asztaloz, de nagyon jól főznek. Igazi házias, magyaros izek. Rugalmas, gyors kiszolgálás. Az étel megrendelésre is elvihető. A pacal nagyon tuti, de minde más is nagyon izletes. Nem véletlenül vannak ott mindig sokan.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindent elmond az, hogy már nem egyszer volt rá példa, hogy azért módosítottuk az útvonalunkat, hogy ebben az étteremben ehessünk. Így volt legutóbb is. Az ételek háziasak, jók, nagyok az adagok, laktatóak, el is lehet vinni, edényt is adnak. A legjobb a pacal! ! Igen nagy a forgalom, úgyhogy délben nem ajánlom. Ugyanitt reggelizni is lehet, az is panaszmentes.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Híres a paclaról, de a többi étele is finom. Eddig leginkább elhoztuk onnan a pacalt,de legutóbb ott ettünk. Jól megközelíthető. Mivel pincér nincs, így az étel elkészülésekor szólnak, és oda kell menni érte. Az étterem hangulata remek, leginkább egy vadászéteremre hasonlít. Az árak kedvezőek. Az ételek minősége pedig jó. családdal is érdemes menni.

2014. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. február 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos, pénztárcabarát hely. A pacal kedvelők Mekkája. Aki itt megkóstolja a pacalt legközelebb is be fog térni.Elvitelre is lehet kérni pacalt, sokan járnak ide szinte csak ezért. Többször voltam már családdal együtt kedves, szépen felújított hely.Természetesen más is szerepel az étlapon , az árak barátságosak , a kiszolgálás családias.

Legnépszerűbb csomagok Jakabszálláson és környékén
Szent János Üdülőház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg és gyógyfürdő használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2019.12.31.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2020.06.30.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.990 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.03.28. - 2021.10.06.
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
3 nap/2 éjszaka 42.020,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, retro élőzenével, pezsgős koccintással, késői elutazással
2019.12.30. - 2020.01.01.
Pincelakat Borház & Szálloda
Császártöltés
2019.12.23. - 2019.12.31.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.03. - 2020.12.23.

Szállodák Jakabszállás környékén
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Jakabszállás
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Colosseum Wellness Hotel Jakabszállás
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Jakabszállás
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)

Nádas Étterem JakabszállásX