6078 Jakabszállás, III.Kerület u. 97

Szállások Jakabszállás városában
Wellness csomagok Jakabszállás városában

Nádas Étterem Jakabszállás vélemények

Mobilról küldte. | 2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
Már nagyjából háromszor próbálkoztam a helyet kipróbálni. . . először semmi nem volt amit szetettem volna. . sőt a kiszolgáló hölgy kimondottan ellenszenves volt. . Második alkalommal gondoltam megállok kávézni. . este 8 óra volt. . a fent említett hölgy volt ismét a kiszolgáló. . közölte nincs kávé. . kicsit furcsáltam. . aztán eljöttem.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Az út mellett feltunt egy csupa-virág étterem, épp délido volt, betértunk. Az asztaloknál ultek már mások, mi is helyet foglaltunk, furcsa volt, hogy pincér sehol, senki sem szól hozzánk, pedig egy pult mogott látják, hogy vendég jott. Rovid várakozás után megkérdeztuk, hogy jutunk ebédhez, akkor kiderult, ez itt onkiszolgáló, de sehol sincs feltuntetve.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 9.
Amint beértünk kellemes hangulat fogadott minket. Gyorsan kaptunk asztalt is a teli terasz ellenére. Rugalmas, kedves, hozzáértő személyzet szolgált ki, viszonylag gyorsan megkaptuk a finom bőséges és gusztusosan tálalt ételeket. Az ár-érték arány jó. Mindenki elégedetten és jóllakottan távozott az asztaltól. Visszatérünk ide. :-)

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 15.
Jó helyen, a főút mellett van. Igen népszerű ami nem is csoda. Ár-érték aránya szuper. Egyszerű, önkiszolgáló jellegű, nem jnnek ki az asztaloz, de nagyon jól főznek. Igazi házias, magyaros izek. Rugalmas, gyors kiszolgálás. Az étel megrendelésre is elvihető. A pacal nagyon tuti, de minde más is nagyon izletes. Nem véletlenül vannak ott mindig sokan.

thelena TOP szállásértékelő
thelena TOP étteremértékelő
thelena TOP egyébhely értékelő
2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindent elmond az, hogy már nem egyszer volt rá példa, hogy azért módosítottuk az útvonalunkat, hogy ebben az étteremben ehessünk. Így volt legutóbb is. Az ételek háziasak, jók, nagyok az adagok, laktatóak, el is lehet vinni, edényt is adnak. A legjobb a pacal! ! Igen nagy a forgalom, úgyhogy délben nem ajánlom. Ugyanitt reggelizni is lehet, az is panaszmentes.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Híres a paclaról, de a többi étele is finom. Eddig leginkább elhoztuk onnan a pacalt,de legutóbb ott ettünk. Jól megközelíthető. Mivel pincér nincs, így az étel elkészülésekor szólnak, és oda kell menni érte. Az étterem hangulata remek, leginkább egy vadászéteremre hasonlít. Az árak kedvezőek. Az ételek minősége pedig jó. családdal is érdemes menni.

2014. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. február 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos, pénztárcabarát hely. A pacal kedvelők Mekkája. Aki itt megkóstolja a pacalt legközelebb is be fog térni.Elvitelre is lehet kérni pacalt, sokan járnak ide szinte csak ezért. Többször voltam már családdal együtt kedves, szépen felújított hely.Természetesen más is szerepel az étlapon , az árak barátságosak , a kiszolgálás családias.

Legnépszerűbb csomagok Jakabszálláson és környékén
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
2 nap/1 éjszaka 13.918 - 42.496,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, kültéri medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.30. - 2021.12.20.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, szobai bekészítéssel, finn-, infraszauna és gőzkabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.22.
Hotel Aquarell
Cegléd
4 nap/3 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, kézműves programokkal, Aquapark belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.08.31.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-4 éjszaka 17.011,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, a foglalt éjszakák számától függően programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.03. - 2020.08.31.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz sarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2020.12.28.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
2020.01.16. - 2020.12.31.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2020.12.31.

Szállodák Jakabszállás környékén
Hotel Aquarell Jakabszállás
Colosseum Wellness Hotel Jakabszállás
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Nádas tóparti nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Nádas Étterem JakabszállásX