Asztrik Panzió Kalocsa

Pilvax Hotel Kalocsa - Senior pihenés Kalocsán
Senior pihenés Kalocsán
2024.06.14-ig
Pilvax Hotel Kalocsa
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve

Asztrik Panzió Kalocsa vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
2016. június 28.a párjával járt itt
A régi Kalocsa Hotel még átépités alatt. Meglepetésünkre nem szálloda, csak udvari kis szobasorok apró ablakokkal, amiket nem lehetett kinyítni. Villanygyujtás után teljesen be kellett sötétiteni, mert az utcáról és az udvarról is teljesen belátható volt. A személyzet nagyon udvarias, és az étterem nagyon szép. Az udvara is gyönyörű.
Asztrik Panzió Kalocsa - Medence/kertAsztrik Panzió Kalocsa - KörnyékAsztrik Panzió Kalocsa - Szobák
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
2016. június 4.a párjával járt itt
Kis csalódás a feltöltött képek és a valóság között. A felújított szobának a festése pereg le rendesen(a padló közelében) A zuhanytálca széle rozsdás. A bútorok szépek de például a mi szobánkat teljesen elfoglalta a francia ágy én úgy másztam fel mivel az én oldalamon nem volt hely, viszont nagyon kényelmes volt De felesleges volt az éjjeli szekrényből kettő mivel használhatatlan helyhiány miatt.
Asztrik Panzió Kalocsa - Medence/kert
Kiváló 2016. május 6.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk el ebben a kedves, hangulatos panzióban egy pár napot. Nagyon udvarias kiszolgálás,kényelmes szoba,finom és bőségesek ételek...Az időjárás ugyan nem volt a legjobb, de ennek ellenére sikerült felfedeznünk Kalocsát és környékét. Nagyon kellemes élményekkel tértünk haza!
Asztrik Panzió Kalocsa - KörnyékAsztrik Panzió Kalocsa - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. március 5.a párjával járt itt
Visszatérő vendégekként töltöttünk el ismét pár napot az Asztrik Panzióban. ( Welness Hotel Kalocsa belső udvarában lévő szobák!). Örömmel tapasztaltuk, hogy valamennyi dolgozó és a tulajdonos is vendég centrikusak. Finom házias ízek, hatalmas adagok, figyelmes kiszolgálás, tiszta környezet! Csak ajánlani tudom!