Kápolnai Autós Vendéglő Kápolna

Kápolnai Autós Vendéglő Kápolna
Kápolnai Autós Vendéglő KápolnaKápolnai Autós Vendéglő Kápolna
Kápolnai Autós Vendéglő KápolnaKápolnai Autós Vendéglő Kápolna

Kápolnai Autós Vendéglő Kápolna bemutatkozása

Éttermünk a 3-as számú főút mellett, az M3-as autópálya felhajtójánál Gyöngyös és Eger között félúton Kápolna településen található. Tágas parkolóval rendelkezünk, a kamionok, buszok is kényelmesen tudnak parkolni. Tágas 90 fő befogadásra alkalmas belső terünk, nyáron egy 40 fős terasszal bővül.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2024.07.01-ig
Natura Vendégházak Demjén
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kápolnai Autós Vendéglő Kápolna vélemények

Szörnyű 2017. október 6.a párjával járt itt
Már többször jártunk ebben az étteremben és általában meg voltunk elégedve. Most azonban hatalmas csalódás ért. Én kakashere pörköltet rendeltem galuskával, a feleségem harcsapörköltet ugyancsak nokedlivel. Hát: a kakashere ízetlen volt, a nokedli hideg és szétázott és a szaft nem szaft volt, hanem valami vizes lé.
Kápolnai Autós Vendéglő Kápolna - Étel/italKápolnai Autós Vendéglő Kápolna - Külső képKápolnai Autós Vendéglő Kápolna - Étel/italKápolnai Autós Vendéglő Kápolna - Étel/ital
Gyenge 2017. június 13., kollégákkal járt itt
Számos alkalommal jártam ebben az étteremben, a mai értékelésem a 2017. 06. 13-i látogatásra vonatkozik. Kollegával ebédelni tértünk be, a sztráda megépítése előtt jobb napokat látott étterembe (a régi 3-as út mellett fekszik). Az étlapról a "Csülök Pékné módra" volt a választásunk, a pincér szerint ez elérhető volt, majd visszajött, s közölte, tévedett, nem tud hozni.
2016. december 7.családjával járt itt
Szerda délután egy nagyszerü demjéni barlangfürdö után választottuk az autos vendéglöt(mivel a fürdöben találhato egyetlen étterem egyeduralkodo és ezzel csunyán visszaél mind árakban mind minöségben). Az étteremben 1felszolgálo volt összesen de ez nem látszodott meg hiába volt kb még 6 asztal rajtunk kivül.
Kiváló 2016. október 1.a párjával járt itt
A terasz, ahol leültünk, kellemes, virágos, tiszta. A pincér rögtön jött, ahogy helyet foglaltunk. Az étlapon nagyon sokféle étel szerepelt. Meg is kérdeztük, hogy mind kapható-e? Igen-volt a válasz. A frissensültet 15 perc alatt elkészítették és tálalták. Külön dícséretes, hogy fél adagot is lehetett rendelni.
Gyenge 2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Több éve fedeztük fel, időnként betértünk, és eddig az alkalomig a jól bevált kápolnai fatányérost kértük, amivel teljesen meg voltunk elégedve. Az idén változtattunk. . . . . vesztünkre. Beültünk. . . . vártunk. . . . sokat az étlapra, még többet a rendelt ételekre. Elfogadom, egy esküvőre díszítettek, de akkor nem kell vendéget fogadni !
2015. augusztus 10.a párjával járt itt
Mintha a hetvenes évekbe csöppentünk volna vissza. Egyszerűen berendezett, hatalmas étkező. Viszont maximálisan tiszta. Körülbelül fél órát vártunk az ételre. Ez rendben. A pincérek tették a dolgukat, de egy kis mosoly, kedvesség jól esett volna. Abban az iszonyatos hőségben nagyon hiányzott a klíma.
Kápolnai Autós Vendéglő Kápolna a térképen
3355 KápolnaSzabadság tér 2.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P