Garta Vendéglő Kapuvár
9330 Kapuvár, Rákóczi Ferenc u. 32.

Garta Vendéglő Kapuvár a térképen

Wellness csomagok Kapuvár városában

Garta Vendéglő Kapuvár vélemények

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ha a vendéget hülyének tartják az Borzaszto! ! ! ! ! ! Sajnos ma délbe bementünk ill csak bementünk volna mert azt mondtak hogy a teraszon üljünk le mivel velünk vot a kiskutyank (kb 10 kg). ok részben megerthetö. ! nem mindeki szereti a kutyusokat! ! A teraszon árnyékba 36 C volt. augusztus 30. -án 2015. Az éttlap ajanlataból kertünk volna egy házias zöldborsolevest ami nem volt kaphato!

Mobilról küldte. | 2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Diplomaosztóm alkalmából itt ünnepeltünk a családdal. Az ételek finomak és bőségesek voltak. A kiszolgálás nagyon profi! Jól éreztük magunkat, máskor is visszatérünk!

Mobilról küldte. | 2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kiváló hely,bőséges adagok,családias,kicsit falusias légkör,kitűnő ízek,kedves és figyelmes kiszolgálás.Alacsony árak.Többször fogunk még jönni.

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Aki nem evett még szenzációs böllérmájat (és szereti is azt), de ha nem szereti akkor is kóstolja meg, mert szuper. A máj elolvad a szájban, a velő aránya pont amennyi kell. Szóval tökéletes. Az adag? Nagyétkűek sem biztos, hogy nem csomagoltatják el a negyedét. Maga az épület is szellős (nem zsúfolt), nyáron kellemes terasszal. Ami még fontos.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó étterem ,a legjobb benne hogy nagy mennyiségű ételt adnak normál áron és ezt helyben másik éttermek nem mondhatják el magukról! Még menüben is nagy adagokat adnak szóval még simán azzal is jól lehet lakni nembeszélve az étlapról választott ételek mennyiségével garantáltan tele leszel vagy meg sem bírod enni ,pedig én jó evő vagyok!

Legnépszerűbb csomagok Kapuváron és környékén
Hanság Vendégház
Kapuvár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.23. - 2021.09.23.
Spirit Hotel Thermal Spa
3-7 éjszaka 58.301,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, az Oázis wellness, - fürdőrészleg és fitneszterem korlátlan használatával, vizsgálattal ás kezelésekkel
2020.01.08. - 2020.12.23.
Tó-Part Apartmanház & Rendezvényközpont
Kőszeg
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpár használattal, wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Joó-tó Apartmanház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.23. - 2020.09.30.
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Kapuvár környékén
Spirit Hotel Thermal Spa Kapuvár
Hotel Wolf Kapuvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Kapuvár
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)

Garta Vendéglő KapuvárX