Barátok Asztala Étterem Kecskéd

2852 Kecskéd, Sport utca 39.

Barátok Asztala Étterem Kecskéd a térképen

Barátok Asztala Étterem Kecskéd értékelése:

1. helyezett az 1 kecskédi étterem közül
203. helyezett Közép Dunántúlon - 789 étterem közül

Barátok Asztala Étterem Kecskéd vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 11.
Úgy adódott,hogy a feleségemmel nem volt lehetőségünk a munka miatt ebédelni. Du: 18 órakor érkeztünk. Az étterem egyszerű ,de mi pont az ijet szeretjük. Kedves volt a pincér és az étel is hamar elkészült. A tálalás teccetős igényes ,de a mennyiségtől megállt a szemem. Egy kicsit volt csak több mint a főzőműsorokba összekent tányér.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 1.
Finom ételek és barátságos kiszolgálás. A somlói galuska 2 személyes ! Változatos ételek, udvarias, rugalmas személyzet.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015 július vége felé egy kisebb esküvőre voltunk hivatalosak amit a Barátok Asztala étteremben ünnepeltünk. Az étterem nem volt ismeretlen a számunkra, mert már többször jártunk ott régebben, és mindig megvoltunk elégedve. Most egy kis helyiségbe voltunk ,ahol nem volt légkondi, és így rettenetesen meleg volt, amit egy mozgó klímával le lehetett volna hűteni.

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. december 30.
Kedves, kézséges személyzet. Már több alkalommal jártam itt, az ételekre, választékra és kiszolgálásra nem tudok rosszat mondani. Ár-érték arány megfelelő. Ami nem tetszik: az ételszag, a sült olaj szaga terjeng az étteremben. Egyébként több ízben, előzetes megbeszélés alapján hoztam el frissen sült tálakat otthoni fogyasztásra.
Tatabánya

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
4 fős baráti társasággal mentünk. Mindenki étlapról rendelt főfogást és egy italt. Az étlap újfajta ételeket tartalmaz, szinte mindet végig kostólnám. Általában vadhúsok, de van sült fagylalt pld. sajnos vegetáriánus étel nincs az étlapon. Szokott torkos csütrörtököt tartani, ekkor sokan vannak, helyet kell előre foglalni, néha svédasztal is van korlátlan fogyasztással.

2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártunk itt,de legutóbb a múltheti torkos csütörtökön voltunk vacsorázni a családommal. Nem nagy,de annál hangulatosabb a berendezése,az étlapon bőséges a választék, az ételek nagyon finomak és hatalmas adagok(nem tudtuk megenni mindent). A fiatal személyzet nagyon kedves és udvarias volt. Az ételeket hamar kihozták,nem csalódtunk benne.

Legnépszerűbb csomagok Kecskéden és környékén
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlő pezsgővel, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással
2021.05.31. - 2021.11.30.
Gastland M1 Hotel
Páty
2 nap/1 éjszaka 13.283 - 16.688,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.28. - 2021.12.31.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
Akár 1 éjszaka 15.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.04. - 2021.12.23.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
8 nap/7 éjszaka 48.857,- Ft/apartman/éj ártól: félpanziós ellátással 8 fő részére, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal és animációval, sportolási lehetőséggel
2021.07.09. - 2021.08.22.
Hotel Historia Malomkert
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlő itallal, gyermek játszótér használattal, parkolással
2021.01.11. - 2021.11.30.
Grand Hotel Esztergom
2 nap/1 éjszaka 18.648 - 27.972,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, az Aquasziget Élményfürdő és Wellness világ korlátlan használatával, nyereményjátékkal
2021.07.01. - 2021.07.31.

Szállodák Kecskéd környékén
Vital Hotel Nautis Kecskéd
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Nyári kiruccanás (min. 3 éj)

Barátok Asztala Étterem KecskédX