Kehida Family Resort Kehidakustány

Kehida Family Resort Kehidakustány
Kehida Family Resort KehidakustányKehida Family Resort Kehidakustány
Kehida Family Resort KehidakustányKehida Family Resort Kehidakustány

Kehida Family Resort Kehidakustány bemutatkozása

Hévíztől északra, Kehidakustányban található a Kehida Family Resort, a Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő közvetlen szomszédságában. A szálloda kényelmes szobákkal, saját wellnessrészleggel várja vendégeit, a környéken pedig számtalan programra nyílik lehetőség.

Barbara Apartmanház Kehidakustány - Kedvező ajánlat
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kehida Family Resort Kehidakustány vélemények

2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Párommal és kisfiammal jártuk tavaly júniusban itt. A szobák tiszták, kényelmesek. A személyzet segítőkész. A reggeli nagyon jó volt, a gyermekekre is gondolnak. Sajnos a vacsora egy közeli vendéglőbe volt, ami katasztrofális. Az étterem dolgozói flegmák, az ételre másfél órát vártunk, hidegen kaptuk meg, a 14 hónapos kisfiamnak nem bírtak adni semmit.
Kehida Family Resort Kehidakustány - WellnessKehida Family Resort Kehidakustány - Külső kép
Átlagos 2014. június 5.a párjával járt itt
Szép tiszta hotel. Több napot töltöttünk ott el. Probléma, hogy kicsi a belső medence, és ottlétünk alatt a gőzkabin sem működött. Nem tudták megjavítani. A vacsorahely is zsúfolt, nehezen volt található szabad asztal.
A helyben elkölthető reggeli lehetőség kiváló. A wellnessért kárpótolt a közelben lévő fürdő.
Kiváló 2014. május 26.barátokkal járt itt
Mi egy baráti párral a párommal voltunk itt! Nekem nagyon tetszett de a többiek is nagyon jó véleménnyel voltak a szállásról! Nagyon jól éreztük magunkat az ott töltött hétvégén! A masszás is nagyon jó volt! A wellness részleg is nagyon jó! Az itt elfogyasztott reggelik nagyon finomak és tartalmasak voltak!
2014. május 7.a párjával járt itt
Nagyon jó kis hely! Ajánlani tudom mindenkinek! A wellnes részlegen volna mit fejleszteni,de azt leszámítva csillagos 5-ös. A párommal voltunk április elején.
2014. április 23.a párjával járt itt
A párommal voltunk, most márciusban és nagyon jól éreztük magunkat,meg voltunk elégedve mindennel. Nagyon jó volt a kiszolgálás,kedvesek voltak a személyzet tagjai. A reggeli bőséges és választékos volt. Az ebéd vagy vacsora nem a szállodában volt ha nem pár percre egy étteremben,de csak jót mondhatunk arról is.
Kehida Family Resort Kehidakustány - Medence/kert
Kiváló 2014. április 17.a párjával járt itt
Teljesen meg voltunk elégedve mindennel. Nem tudtunk olyat kérni amit ne teljesítettek volna. Nagyon szép tiszta és kényelmes volt a szoba. Csendes szép hely. Ugyan mi csak reggelit kértünk de az választékos finom volt. A problémánk az volt, hogy a wellness részleg nyitva tartása rövid volt és a szobában a két kis ablakon nem volt sötétítő függöny. Nyáron azért hiányozna a szúnyogháló is.
Kiváló 2014. március 30.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen található, a fürdő mögött. saját kinti, benti medencével rendelkezik, a kintihez ki tudtunk lépni a szobából! a hely modern és felszerelt, a személyzet kedves és segítőkész. a reggeli -a hotelben- bőséges és kellemes teremben van. vacsorát a közeli étteremben biztosítottek, ami nem is volt annyira ízletes és kevés is volt, valamint sokat kellett várni. ezt leszámítva +++++++!
Átlagos 2014. március 28.a párjával járt itt
Két hete voltunk egy 3 napos pihin. Nem volt zsúfolt, a szoba tiszta és rendezett volt. Mi az ágyat találtuk nagyon kényelmetlennek, de erre többen is panaszkodtak. Autóval mentünk, a szállodát elég nehezen találtuk meg. A félpanziós ellátást kértük, a vacsorához el kellett sétálni egy étterembe, viszont ezért kárpótolt az étel minősége. A szállóban a gőzkabin sajnos nem üzemelt, de a szaunák igen.
Kiváló 2014. március 27.a párjával járt itt
Évek óta rendszeresen járunk ide a férjemmel és barátokkal is, szeptember és április közötti időszakban. Nem véletlen, hogy visszajárunk. Fantasztikus hely, mindenben maximálisan teljesítenek. A termálfürdő közel van. A nyári kánikulai időszakon kívül nincs zsúfoltság. Kevés fürdőhelyen üzemel ennyi szabadtéri medence a téli időszakban is. Az országban több termál fürdőhelyen jártunk már, de eddig ez a legjobb.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. március 20.a párjával járt itt
Csak autóval megközelíthető, és érdemes is autóval menni, mert hacsak valaki nem vízimádó, unalmas. A környezet csendes, mondhatni kihalt faluvége. Az étterem nagy jóindulattal is csak közepes. Az épület egyszerű, szép, új, a wellness elégnek tűnik, a fürdő az egy nagyon hideg és a nagyon kicsi meleg medencéjével nem nagy élmény. Talán nyáron pozitívabb az összkép, de ezt már nem fogom megtudni.