Kehida Family Resort Kehidakustány

Kehida Family Resort Kehidakustány
Kehida Family Resort KehidakustányKehida Family Resort Kehidakustány
Kehida Family Resort KehidakustányKehida Family Resort Kehidakustány

Kehida Family Resort Kehidakustány bemutatkozása

Hévíztől északra, Kehidakustányban található a Kehida Family Resort, a Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő közvetlen szomszédságában. A szálloda kényelmes szobákkal, saját wellnessrészleggel várja vendégeit, a környéken pedig számtalan programra nyílik lehetőség.

Barbara Apartmanház Kehidakustány - Kedvező ajánlat
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kehida Family Resort Kehidakustány vélemények

2017. január 31.gyerekekkel járt itt
Két ünnep között 4 napot töltöttünk a hotelben. A szobák szuperek,nagyok, tiszták. Reggeli választék lehetne egy kicsit bőségesebb. Vacsora a szomszéd étteremben van,ahol nincs megfelelő számú asztal a vendégek fogadására,így télen a hidegben elég kellemetlen volt/illetve lett volna kint várakozni fél órát a gyerekekkel.
2017. január 16.a párjával járt itt
Jó szándékú személyzet által vitt hotel. Kiváló parkolási lehetőség. Szolid szolgáltatások a látható igyekezet ellenére. Igy: a csomagban ajánlott pezsgő be volt készítve, agy meleg, édes pezsgő. Kérésre sem tudták szárazra kicserélni,mert nem volt a hotelben. A kedvesen felajánlott üdvözlő ital választék ( kávé, üdítő, édes vörös, száraz fehér bor ).
Kiváló 2017. január 7.a párjával járt itt
Nagyon kellemesen töltöttük a négy napot, Férjem 60 évét és házasságunk 35 évét ünnepeltük. Azért is mentünk hét közben mert nyugalmat akartunk amit meg is kaptunk. Mindennel megvoltam elégedve. Visszatérünk még. Most voltunk másodszor és ebben a szállóban először, de azt hiszem, hogy ide fogunk visszatérni.

Üdvözlettel:Csernyi Éva
2017. január 1.a párjával járt itt
Karácsonykor voltunk a szállodában. Vacsorát nem tudtak adni, mert az étterem, ahol a vacsora szokott lenni, karácsonykor bezárt. Nem kocsival voltunk. Zalaegerszegről szerettünk volna busszal utazni. Az internet jelzett átszállási lehetőséget Zalacsányban, de ott a busz csak akkor állt volna meg, ha van felszálló.
2016. december 30.a párjával járt itt
Nagyon kulturált szép hotel.
Kényelmes és modern felszerelt stúdió szobákkal.
Bőséges svédasztalos reggeli friss árúval.
A Wellness részleg medence + szaunák, kellemes színekkel.
A medence nagy és meleg.
A masszázs fúvókák 5 percenként indulnak.
Mi decemberben voltunk, ilyenkor már csendes a környék.
Hátrány, hogy a klubszoba fizetős. :(
Kehida Family Resort Kehidakustány - SzobákKehida Family Resort Kehidakustány - SzobákKehida Family Resort Kehidakustány - SzobákKehida Family Resort Kehidakustány - SzobákKehida Family Resort Kehidakustány - WellnessKehida Family Resort Kehidakustány - Szobák
Kiváló 2016. december 28.gyerekekkel járt itt
Tökéletes karácsonyt töltöttünk a Kehida Family Resort -ban. A személyzet fantasztikus volt: fiatalosak, kedvesek, aranyosak, segítőkészek, mosolygósak. A szobák kényelmesek. A tisztaság tökéletes. Az ár az meg fízethető. Szolgáltatások kitűnőek és itt a masszásra gondolok elsősorban. Családosoknak nagyon jó, akár kicsik a gyerekek, akár nagyok.
Kiváló 2016. november 29.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése központi, a szálloda kényelmes, baba barát. A szálloda személyzete, segítőkész, kedves és felkészült. Az ételek változatosak, bőségesek. A szobák abszolút kényelmes kialakításuak, jó pihenést biztosítanak vendégeik szàmára. A wellness kielégítő, megfelelő.
2016. november 14. járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A Kehida Kapuja étteremben az ételek fantasztikusak voltak, a felszolgálás magáért beszél! A szeményzet kedves, közvetlen és segítőkész volt. Azonban a a szálloda hagy némi kivetni valót. Például: a szobakártya nem működött megfelelően, és a regglire minden reggel várni kellett, ugyan is nincs annyi asztal amennyi főt tud fogadni a szálloda.
Kiváló 2016. november 7.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk a párommal a hotelban. Nagyon jól éreztük magunkat! Kedves és segítőkész volt a személyzet. Az ételek finomak voltak. A wellness rész megfelelő volt. Bár mi a szaunát nem próbáltuk, mert nem bírjuk a párás meleget, de ez nem a szálloda hibája. Biztos az is kiváló. Örülünk, hogy megismerhettük ezt a szállodát.
Kiváló 2016. november 7.gyerekekkel járt itt
A szálloda könnyen megközelíthető. Tiszta környezet, kényelmes és tágas szoba. A szobák felszereltek. A reggeli bőséges, a vacsora barátságos étteremben fogyasztható. A szálloda kisebb és nagyobb gyerekek részére is biztosít kikapcsolódást.