Kehida Family Resort Kehidakustány

Kehida Family Resort Kehidakustány
Kehida Family Resort KehidakustányKehida Family Resort Kehidakustány
Kehida Family Resort KehidakustányKehida Family Resort Kehidakustány

Kehida Family Resort Kehidakustány bemutatkozása

Hévíztől északra, Kehidakustányban található a Kehida Family Resort, a Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő közvetlen szomszédságában. A szálloda kényelmes szobákkal, saját wellnessrészleggel várja vendégeit, a környéken pedig számtalan programra nyílik lehetőség.

Barbara Apartmanház Kehidakustány - Kedvező ajánlat
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kehida Family Resort Kehidakustány vélemények

Kiváló 2014. február 18.a párjával járt itt
Üdv. B. Dávid vagyok. Csak szüleim szavait tudom tolmácsolni, akiket befizettem arra a bizonyos valentinnapi hétvégére. Remekül érezték magukat, nagy örömömre vált, hogy sok boldog emlékkel tértek haza . főképp, hogy nem nagy szálloda járók, illetve nyugdíjasként nem ismerik annyira a " Wellnes " világát.
Kiváló 2014. február 10.a párjával járt itt
Nagyon barátságos, modern, nem leküzdött szállás. A személyzet kedves, segítőkész. Minden megtalálható a szálláson. Kár, hogy a főétkezéshez máshova kell menni. Igazi kikapcsolódás akár fiataloknak, akár idősebbeknek. A medencében sokat fürödtünk és korlátlanul használhattuk a szaunát és a gőzfürdőt is.
Kiváló 2014. január 5.gyerekekkel járt itt
2013 novemberében voltunk pár napot a férjemmel és a kisfiammal. Nagyon jól éreztük magunkat. A szoba gyönyörű volt. Az ágyak kényelmesek,jól felszerelt volt minden. A medencében rengeteget fürödtünk,a víz nagyon jó volt. Gyorsan eltelt az a pár nap,de annyira tetszett,hogy holnap ismét megyünk 3 napra,és mindenkinek csak ajánlani tudom. Csodás hely.
Kiváló 2013. december 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve. A szálloda szép, a szobák kényelmesek és nagyon tiszták. A svédasztalos reggeli kiváló, a vacsi a szomszédos étteremben nagyon jó. A 3* teljesen megfelelő. Ár-érték arány nagyon jó. A wellness részleg is jó, bár ha sokan vannak a medence szerintem kicsi és ha kicsi gyerekkel mennek akkor úszógumi mindenképpen kell mert pancsoló rész nincs. A személyzet is nagyon kedves. Meg voltunk elégedve nagyon:) :)
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
nagyon jó igazán család barát azt leszámítva hogy a foglalásunkat elkeverték :)de a wellness részleg csuda klassz és az étkezés remek a parkolás is szuper az ár tartalmaz a parkolás zárt kamerával megfigyelt parkolóban sajnos az idő milyat a szabadtéri medencét már nem volt alkalmunk kihasználni de a fedett kárpótolt mindenért nem is voltunk sehol máshol fürdeni csak a hotelben és hát kisgyermekes családnak csak ajánlani tudom mert csendes nyugtot környezetben van
Kiváló 2013. december 15.a párjával járt itt
Sajnálatos módon érkezésünk napján nem üzemelt az élménymedence, ez csalódást okozott, mert az utazás után jó lett volna pihenni a medencében. A tisztasággal volt egy kis problémánk, ez pedig a wc kissé bűzös szaga volt, pedig mindenhol ragyogott az apartmann. Perem alatti vízkőtelenítés és fertőtlenítés hiányzott a szag alapján.
Kiváló 2013. november 23.a párjával járt itt
Kellemes, modern és kényelmes szobák, pihenésre teljesen alkalmas. Segítőkész a személyzet. A reggeli kiadós és nagy a választék. A wellness részleg használata reggeltől-estig bármely időpontban rendelkezésre áll, a szaunák felmelegedésére nem kell várni. A medencében egyszerre több vendég esetén sincs tömeg. Nagyon kellemes itt az időtöltés, kikapcsolódásra teljesen alkalmas.
Kiváló 2013. november 22.gyerekekkel járt itt
Minőségi szoba, kényelmes, kompakt. Reggeli ételek finomak, bő a választék. Masszázs nagyon kellemes és hatásos volt. Wellness részleg minden igényt kielégít, merülő medencie nincs a szaunához, de a külső medencét lehetett használni erre. Gyerekeknek klassz vízi játékokat tartott egy animátor. Összességében nagyon elégedettek voltunk mindennel. Az ár-érték arány megfelelő.
Kiváló 2013. november 22.családjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk a szálláshelyen,ami kiváló,mindenkinek ajánlani tudjuk. A szoba szépen,igényesen berendezett,tiszta,jól felszerelt! A személyzet,kedves,segítőkész! A szállás felszereltsége kiváló,saját wellness részleg,gyerek szoba,biliárd,csocsó terem. Nagyszerű hétvégét töltöttünk Náluk! Sok ilyen hely kell Magyarországra!
2013. november 20.a párjával járt itt
2013 júliusban töltöttünk el párommal 7 éjszakát a hotelben. A személyzettel maximálisan meg voltunk elégedve, készségesek, udvariasak voltak. Az apartman nagyon kényelmes, a berendezés egyszerű, de kényelmes. A masszázs szolgáltatást vettem igénybe néhányszor, amit egy hölgy csinált, az kitűnő volt.