Kehida Family Resort Kehidakustány

Kehida Family Resort Kehidakustány
Kehida Family Resort KehidakustányKehida Family Resort Kehidakustány
Kehida Family Resort KehidakustányKehida Family Resort Kehidakustány

Kehida Family Resort Kehidakustány bemutatkozása

Hévíztől északra, Kehidakustányban található a Kehida Family Resort, a Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő közvetlen szomszédságában. A szálloda kényelmes szobákkal, saját wellnessrészleggel várja vendégeit, a környéken pedig számtalan programra nyílik lehetőség.

Barbara Apartmanház Kehidakustány - Kedvező ajánlat
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kehida Family Resort Kehidakustány vélemények

2016. január 1.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve a szálloda szolgáltatásaival! A szoba szép ,tiszta! A reggeli kiváló ,bőséges és széles választékú! A wellness részleg használati idejét rövidnek tartottuk ,jólesett volna még 20 óra után is szaunázni ,fürödni! A zárt parkoló szintén pozitív! Összességében nagyon elégedettek voltunk és szívesen jövünk máskor is!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2015. november 9.a párjával járt itt
A szobaelhelyezéssel maximálisan elégedettek voltunk (tiszta, elegáns, tágas, konyharésszel, erkéllyel). A büféreggeli is teljesen rendben volt, kellemes környezetben, szép kilátással. A wellness is megfelelő volt számunkra, a medence kisebb mint ahogy képről gondolná az ember, vize viszont kellemes meleg. Szauna, infraszauna.
Kehida Family Resort Kehidakustány - Külső képKehida Family Resort Kehidakustány - Medence/kertKehida Family Resort Kehidakustány - Wellness
Átlagos 2015. október 27.családjával járt itt
Összességében jól éreztük magunkat a szállodában, azonban néhány hiányosságra felhivnám a figyelmet:
Fürdőszobában a kád közelében nincs törölköző akasztó, ki kell lépni a kádból vizesen és kell lépni igy kb 2 métert(nem szerencsés és csúszásveszélyes ), nincs padlóösszefolyó.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. október 13.a párjával járt itt
Nekünk sikerült olcsó kupont vásárolni, így megérte. A szoba tágas, erkélyajtós. Tetszett a reggeliző teraszos része. A természetet csodálva reggelizhettünk. A wellness kicsi, de ha nincsenek sokan (reggel), nagyon jó, nem hideg. A kinti medence vize nagyon hideg. A fürdő a közelben van, rengeteg medencével. A személyzet nagyon segítőkész. Mi jól éreztük magunkat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. szeptember 14.a párjával járt itt
A Hotel a Kehida Termálfürdőtől gyalog pár száz méterre található, csendes, utolsó utcában helyezkedik el. CSAK REGGELI-vel fogadnak vendégeket, de az maximális választékú. (6 féle felvágott, 4-5 féle pékáru, 5 féle, aki nem tud ebből választani, magára vessen)Az általuk ajánlott "Kehida Kapuja Pizzéria" a vacsoráztató hely, ahol menüből is lehet választani a Hotel vendégeinek.
Átlagos 2015. augusztus 17.családjával járt itt
Összeségében nem volt rossz de van min javitaniuk. A tisztaságon van mit javitani,a félpanzios ellátásnál a büfé reggelinél sokat kell várni az asztalra mert kicsi a helység,a vacsora a szomszédos étteremben van ami nem gond de a vendégnek sokat kell várni ha rendelni vagy fizetni akar.
2015. július 16.családjával járt itt
Kezdem a pozitív véleménnyel: A személyzet nagyon kedves, figyelmes. A fürdő közel van hozzá. A szoba amiben voltunk szerintem kényelmes nagyságú. Ami viszont negatív volt, az az, hogy egy amily-nek mondott helynek, nincs sem játszótere, sem hintája, semmi. Van egy kicsi játszószobája, amiben lepusztult, törött játékok vannak.
Kehida Family Resort Kehidakustány - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat
Átlagos 2015. május 15.egyedül járt itt
A szálloda átlagosnak mondható. Az a típus, amelyiknél a honlapon látható képek többet ígérnek, mint ami a valóság. Az apartmanok tágasak, kényelmesek, hűtő, LCD TV, jó WiFi vétel. A konyha meglehetősen szerényen felszerelt. tisztaság hagy kívánni valőkat maga után, az erkély ajtón ujj- és tenyérnyomok, valamint valamelyik előző lakó által már a poros üvegre rajzolt nagy P betű.
Kehida Family Resort Kehidakustány - Külső kép
Átlagos 2015. május 10.a párjával járt itt
Hát hol is kezdjem . . . Pár szót először a szállásról. Megérkezésünkkor kellemetlenül tapasztaltuk, hogy nem volt leaszfaltozva a szállodához vezető út. ( poros, kavicsos) Recepción kedves fogadtatás. Szobák tiszták, modern kialakítás, bár nem igazán volt felszerelve, és a konyha sem.
Kiváló 2015. május 1.a párjával járt itt
Tiszta, tágas, modern szoba, szimpatikus, hogy van kis minikonyha is, és a maga egyszerűségében design-os és minden megfelelő volt, a kis méretű wellness részleg is szépen karbantartott. Elhelyezkedése is remek,ár. érték aránya is nagyon jó, a vacsora a közeli étterembe volt, bőséges és ízletes volt, csak rengeteg sok volt a szúnyog. Nagyon szimpatikus kis szálloda, szívesen visszamennénk máskor is.