Kehida Family Resort Kehidakustány

Kehida Family Resort Kehidakustány
Kehida Family Resort KehidakustányKehida Family Resort Kehidakustány
Kehida Family Resort KehidakustányKehida Family Resort Kehidakustány

Kehida Family Resort Kehidakustány bemutatkozása

Hévíztől északra, Kehidakustányban található a Kehida Family Resort, a Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő közvetlen szomszédságában. A szálloda kényelmes szobákkal, saját wellnessrészleggel várja vendégeit, a környéken pedig számtalan programra nyílik lehetőség.

Barbara Apartmanház Kehidakustány - Kedvező ajánlat
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kehida Family Resort Kehidakustány vélemények

2016. november 6.a párjával járt itt
A szálloda kérdőívén már részletesen értékeltem az előnyöket és a hátrányokat, úgyhogy csak annyit írnék, apróságoktól eltekintve jól éreztük magunkat.
2016. november 1.gyerekekkel járt itt
A szoba tiszta es kenyelmes. A szemelyzet kedves. Kar, hogy a szobaban nincs mikro, amiben legalabb megmelegithettuk volna a gyerek vacsorajat, de a kavezoban megmelegitettek nekunk, sot ott is ettuk meg. A kavezoban a reggelin kivul nincs meleg etel, mert a felpanzio egy kozeli etteremben van.
Átlagos 2016. október 20.egyedül járt itt
A legnagyobb probléma a wellnessrészlegen található: a víz épphogy langyos volt és szinte fáztunk a parton is.talán nem véletlen,hogy másnap a kehidai fürdőben találkoztunk az összes szállóvendéggel....egy szimpla fogadónak elmegy de wellnesshotelként élvezhetetlen....
2016. október 17.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves, türelmes volt. A szoba tágas és kényelmes! A szaunából sajnos csak az egyik működött így sorban állás volt hozzá! Illetve a víz hőmérséklete 32-34 fokot írtak ki, de max 28 fokos lehetett! Huzamosabb ideig ha benne volt az ember fázott! Az ételek nagyon finomak voltak!
2016. október 6.barátokkal járt itt
Összességében meg voltam elégedve a szálloda nyújtotta lehetőségekkel. A reggeli kínálata bőséges,választékos és finom volt. A szoba tiszta és kényelmes. A wellness részlegben találtam némi kifogásolni valót, például a medence vize lehetett volna kicsit melegebb, illetve a benne működő elemeket,pl.
Kiváló 2016. szeptember 23.a párjával járt itt
Szeptemberben három nap két éjszakát töltöttünk Kehida Family Resort szállodában. Alapvetően mindennel meg voltunk elégedve. A szálloda alkalmazottai kedvesek. A tisztaság megfelelő volt. A szoba tágas, kényelmes volt. A reggeli bőséges, bár lehetne nagyobb csésze és kicsit változatosabb is.
Kehida Family Resort Kehidakustány - WellnessKehida Family Resort Kehidakustány - VendéglátásKehida Family Resort Kehidakustány - Medence/kertKehida Family Resort Kehidakustány - SzobákKehida Family Resort Kehidakustány - Külső kép
2016. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
Alapvetően mindennel meg voltunk elégedve. A szálloda alkalmazottai kedvesek, de lehetnének kicsit közvetlenebbek is. A tisztaság átlagos volt. Bár napi takarítást írtak, de nálunk biztosan nem jártak. Illetve a függönyök mögötti pókháló, azért taszított. A szoba tágas, kényelmes volt, bár a matracokon itt-ott eléggé kikeményedett a rugó, ami okozott kellemetlen perceket.
2016. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
A szoba tiszta, nagy, jól felszerelt, a második emeleten is teljes a Wifi vétel.
Családias, mindenkinek ajánlom akinem nem a fényüzés, hanem a kikapcsolódás a célja.
2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Családi kirándulásunk alkalmával 4 éjszakát töltöttünk el a hotelben. A személyzettel és az ételek minőségével, mennyiségével maximálisan meg voltunk elégedve. A szobák is nagyon szépek, tágasak, egyedül az ágy minősge nem felelt meg a hotel színvonalának(egy franciaágynak jobban örültünk volna, a pótágy is lehetett volna kényelmesebb).
Kiváló 2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Maximális kényelem, pihenésre feltöltődésre 100 %-an alkalmas hely. Mindenkinek csak ajánlani tudom! A személyzet kedves, a szálláshely kifogástalan elhelyezkedése illetve felszereltsége tekintetében is!
A foglalás egyszerűen megoldható. Kuponon vásároltam a szálláslehetőséget, de semmi különbséget nem éreztem.