Kehida Termál Hotel Kehidakustány ★★★★

Kehida Termál Hotel Kehidakustány
Kehida Termál Hotel KehidakustányKehida Termál Hotel Kehidakustány
Kehida Termál Hotel KehidakustányKehida Termál Hotel Kehidakustány

Kehida Termál Hotel Kehidakustány bemutatkozása

A Kehida Termál hotel 42 szobával áll rendelkezésre Kehidakustányban. Családi fürdője 2400 négyzetméter vízfelülettel, 13 medencével, több mint 1500 ingyenesen használható nyugággyal, ingyenes parkolási lehetőséggel várja kedves vendégeit.

Barbara Apartmanház Kehidakustány - Kedvező ajánlat
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kehida Termál Hotel Kehidakustány vélemények

2019. február 18.a párjával járt itt
A karszalagok amit kaptunk elég elhasználtak voltak. ( A fogak le voltak kopva így gondot jelentett a felhelyezésük-rögzítésük)
Érkezésünkkor és távozásunkkor is a recepción tartózkodott egy vezető hölgy ( sötét kosztüm zakóban) Ő nem volt mosolygós sőt kifejezetten un-szimpátia benyomását keltette.
Ezt a két gondolatot tekintve minden nagyszerű volt!

Köszönöm!
Kiváló 2018. december 31.gyerekekkel járt itt
Ebben az időszakban már ötödik alkalommal voltunk itt.Mindennel meg voltunk elégedve.Helyben a termálfürdő,az ételek nagyon finomak és választékosok.Mi nem változtatunk,jövőre is ide fogunk menni.
Kiváló 2018. szeptember 21.barátokkal járt itt
Mindenki nagyon kedves, figyelmes és segítőkész. Nagyszerű a gyógyvizes úszó medence. Nagyon kellemes lehet,hogy télen is használhatják a vendégek.Szuper!!!
Kiváló 2018. szeptember 7.a párjával járt itt
Minden nagyon kellemes és kiváló volt.A szoba tiszta, tágas és világos. Az étteremben dolgozók nagyon segítőkészek, figyelmesek és tisztelet tudóak, valamint a menü változatos és ízletes.
2018. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
A szoba tiszta, mérete elég és kényelmes volt 2 felnőt és egy gyermek részére. A fürdő szuper. Az ételek finomak, ízletesek választék volt bőven. Ami kifogásolható volt az a rendszeres takarítás ellenére, főleg a fürdő szobában megjelenő elég nagy méretű es darabszámú bogarak! Valamint az étteremben a légkondícionáló hiánya a 35 fokban.
2018. július 14.a párjával járt itt
Sajnos csak 10 szoba felel meg a 4 csillagos színvonalnak. Mi szerencsések voltunk felárért megkaptuk az egyik legjobb szobát. A dohányzó rész az erkélyünk alatt volt kijelölve, ami nem szerencsés. Rossz idő esetén a fedett mendencék nagyon zsúfoltak.
Kiváló 2018. május 21.a párjával járt itt
5 éjszakát töltöttünk a hotelben. most voltunk ott először,de bizonyosan
nem utoljára! Lebilincselő az egész milliő,kedves a személyzet,a fürdő,a
hotel,a szauna világ kiváló!
Az éttermi választék minden képzeletet felül ir!
Mindenkinek,ajánlom!
Ja,a lényeg:hazatérvén tünt fel,NEM FÁJ semmim, pedig az izületeink nagyon
jelzik már a kort,de a viz gyógyitó hatása,csodás! !
2018. január 25.gyerekekkel járt itt
A hely nagyon jó , elhelyezkedésileg, tisztaság van szuper a fürdő az étkezéssel sem volt probléma, ami egy nagy negatívum volt hogy a barátainknak és nekünk is a konyha fölött volt a szobank, éjfélig hangos és hajnali 5-től szinten... nem igazán lehetett pihenni..
Kiváló 2017. december 18.gyerekekkel járt itt
A Kehida Thermál hotelben kiválóan éreztük magunkat! Mindent kiválóra értékelnék, a gyermekeink is fergetegesen jól érezték magukat. Az ételek, italok változatosak és bőségesek voltak, mindig frissen és óriási mennyiségben. Szeretnénk még visszatérni, köszönjük a lehetőséget! ! ! ! ! Nagyon ajánlott hotel, mindenki számára! ! !
Kiváló 2017. október 13.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában és a fürdőben. Az előre lefoglalt 5 éjszakára ráhúztunk plusz egyet, mert kiváló volt minden. Köszönjük. Üdv.: Anett és Ádám