Kehida Termál Hotel Kehidakustány ★★★★

Kehida Termál Hotel Kehidakustány
Kehida Termál Hotel KehidakustányKehida Termál Hotel Kehidakustány
Kehida Termál Hotel KehidakustányKehida Termál Hotel Kehidakustány

Kehida Termál Hotel Kehidakustány bemutatkozása

A Kehida Termál hotel 42 szobával áll rendelkezésre Kehidakustányban. Családi fürdője 2400 négyzetméter vízfelülettel, 13 medencével, több mint 1500 ingyenesen használható nyugággyal, ingyenes parkolási lehetőséggel várja kedves vendégeit.

Barbara Apartmanház Kehidakustány - Családi ajánlat a márciusi ünnepekben
Családi ajánlat a márciusi ünnepekben
2024.04.07-ig
Barbara Apartmanház Kehidakustány
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő - Senior ajánlat félpanzióval
Senior ajánlat félpanzióval
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Kehida Termál Hotel Kehidakustány vélemények

Átlagos 2017. szeptember 14.a párjával járt itt
Sajnos sokkal többet vártunk ettől az 5 naptól. A szoba rendben volt a matrac kivételével.( Kókusz betétes gödrös cserére szoruló.) Az étteremben sokszor várni kellett, mert elfogott a kaja. A masszásra 2 napot kellett volna várni.
Ezek beárnyékolták a pihenésünket.
Kiváló 2017. augusztus 6.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában és a strandon. Mindennel elégedettek voltunk kivéve hogy este az étteremben vacsora közben szakadt rólunk a víz,légkondi nem volt vagy csak nem kapcsolták be,nem tudom. Ha ezen változtatnának akkor minden tökéletes lenne.
Kiváló 2017. június 2.a párjával járt itt
Nagyon kedves udvarias volt a személyzet. Elmulasztottuk előre kérni az erkélyes szobát, ennek ellenére biztosították számunkra. Az ételek italok finomak voltak, a fürdő is nagyon kellemes. Egy probléma volt, hogy a klímaberendezés nem volt jó (már előző alkalommal sem) ezt érkezés előtti napon közölték,viszont szobaventilátort adtak helyette.
Kiváló 2017. április 24.a párjával járt itt
Családias környezet. Udvarias kiszolgálás. Vendégszeretet. Rugalmasság.
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet teljes körű, intelligens, barátságos fogadtatásának, és az ott tartózkodás alkalmával tanúsított figyelmességének köszönhetően. Legközelebb is ezt a szálláslehetőséget választjuk, és barátainknak, családtagjainknak is bátran ajánljuk!
Kiváló 2016. december 29.gyerekekkel járt itt
A fürdő miatt jöttünk, karácsonyi ajándék. Tisztaság mindenhol, a víz tiszta és meleg, mindenkinek ajánlom. Elöször kellemetlen volt a fürdőn az étteremből bejött különböző étel szagok. ezen kellene változtatni. A gyógymedencéknél már annyira nem érezhető. Kellemes csendes nyugodt hely.
Kiváló 2016. december 12.gyerekekkel járt itt
A szoba kicsit egyszerű,de tiszta. Az éttermi kínálat bőséges, és nagyon finom, minden megtalálható amire az ember vágyhat ételekben. Gyerekek részére külön tálaló asztal van, ami nagyon ötletes. A wellnes részleg nagyon szép és nagyon jó,a víz tisza és kellemes hőfokú. A medence mélysége gyerek szempontból szuper. Nyugodt a környék és csendes. szívesen ajánlom gyerekes családoknak.
2016. november 4.barátokkal járt itt
Összességében jól éreztük magunkat, bár a kezdet nem volt biztató. A recepción "dolgozó" fiatalember nem állt a helyzet magaslatán és ráadásul meglehetősen udvariatlan volt. A tisztaság megfelelő volt. A wellness rész, a medencék nagyon klasszak. A masszázs nagyon kellemes, de elég drága. A reggeli és vacsora választéka széles volt és finom. A televízió magyar csatorna választéka nagyon csekély.
2016. október 23.barátokkal járt itt
Remek nyolc napot töltöttünk ott gyerekkori barátnőmmel Csodálatos nyugodt környezet vett körűl bennünket. Bőséges finom ételek vártak reggelire és vacsorára. Bármire szükségünk volt mindent megvásárolhattunk a fűrdő területén. A szoba barátságos kényelmes ,az ágyon kívűl. Remélem ezen változtatnak majd.
Átlagos 2016. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
Sziasztok! Mi 3 gyermekkel voltunk szeptemberben, 2 összenyitható szobát kaptunk, amelyek tágasak,tiszták voltak és mindenkinek 3 törölköző és egy fürdőköntös volt bekészítve. (szuper ezt már nem kell otthonról cipelned :) )
A recepciósok, a takarítói személyzet és a pincérek is kedvesek voltak és segítőkészek.
Kiváló 2016. szeptember 11.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel. A szoba tágas volt, fürdőköpeny, strandtörölköző is rendelkezésre állt. A reggeli és a vacsora bőséges volt és nagyon finom. A wellness részleg többféle benti és kinti medencével rendelkezik. A személyzet udvarias és segítőkész,a masszázs tökéletes volt.