Jóbarát Vendéglő Keszthely

Jóbarát Vendéglő Keszthely
Jóbarát Vendéglő KeszthelyJóbarát Vendéglő Keszthely
Jóbarát Vendéglő KeszthelyJóbarát Vendéglő Keszthely

Jóbarát Vendéglő Keszthely bemutatkozása

Vendéglőnk Keszthelyen a Martinovics utca és a Tapolcai út sarkán található. Étlapunkon elsősorban magyaros, de nemzetközi ételek is szerepelnek. Változatos hétvégi ajánlatainkat keresse éttermünkben ! Vállalunk családi és céges rendezvényeket, valamint esküvőket 85 főig.

Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Jóbarát Vendéglő Keszthely vélemények

Kiváló 2016. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Kitűnő hely, kiváló figyelmes kiszolgálás, házias ízek. Ajánlom mindenkinek
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 3.családjával járt itt
Már évek óta járunk nyaralni Gyenesdiásra. Rendszeresen megfordulunk az étterembe. Mindig megvoltunk elégedve az ételekkel, a kiszolgálással. Érkeztünk már késő este is mikor már sehol nem szolgáltak ki vacsorával, itt viszont kaptunk. életem első sajttortáját is itt ettem. Azóta is szeretem. A pincérek kedvesek, segítőkészek, figyelmesek. A választék megfelelő.
Kiváló 2016. március 12.a párjával járt itt
Nagyon finom ételeket ettünk a Párommal három napos pihenésünk alatt ebben a házias s hangulatos vendéglőben. Külön kiemelnénk a cipóban tálalt vargányakrémlevest, ami mindkettönknek nagy élmény volt.
Kiváló 2015. október 26.a párjával járt itt
Az étterem rendkívül hangulatos berendezésű, egyedi jellegű. Az ételválaszték sokszínű, az adagok nagyok, mindenféle étkű ember jóllakik. Az árak teljesen elfogadhatóak, az adagokhoz mérve inkább olcsók, mint drágák. A felszolgálók normálisak, de különösebben nem kedvesek és nem is keresik a vendégek kegyeit.
Kiváló 2015. július 14.a párjával járt itt
Egyszerűen imádjuk ezt a helyet, csak sajnos nagyon messze lakunk tőle. Először 2014-ben jártunk itt, már akkor is nagyon kellemes helynek tűnt. Idén megint a közelben nyaraltunk és benéztünk, hú de nem bántuk meg :) Nagyon tudom ajánlani a bélszínből készült ételeket, árban sem vészesek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 35 hasznos szavazat
Kiváló 2014. december 5.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat ebben a hangulatos kis étteremben. Az étel a tányéron nyilván nem a fotó kedvéért készült ilyen szépnek,és állítom, hogy nagyon finom is volt! :) A felszolgálók nagyon kedvesek voltak, mosolyogva jöttek az asztalhoz, frissen,gyorsan ott termett, amit kértünk,nem érezhettük, hogy ők most dolgoznak, egyszerűen és szeretettel vendégül láttak bennünket!
Köszönjük Somogyi Max-nak (Max Konyhája),hogy idehozott bennünket!
Jóbarát Vendéglő Keszthely - Étel/ital
Kiváló 2014. november 25.barátokkal járt itt
Érdemes idejönni! Az étel finom,- ára elfogadható,- a kiszolgálás udvarias.
Valamikor az Édesapám is dolgozott itt,- kalkulációt csinált- munkahelynek is jó volt.
Érdemes családdal, ismerősökkel, barátokkal ide betérni,- jön a forralt bor ideje,- már megkóstoltam- finom! !
Hangulatos,- akár egy kávéra, italra is érdemes betérni,- aki járt már itt, jön újra-és újra!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 30.családjával járt itt
Párom születésnapját ünnepeltük meg egy vacsorával a szüleivel. Ők már jártak itt korábban is, nekem új volt a hely, de csak jó tapasztalataim voltak. Mivel még nyár volt, és meleg, ezért ki tudtunk ülni a kinti részére. Akit zavarnak az utcán elhaladó autók, vagy egy éhes macska odatévedése, az inkább üljön a benti részbe :)
a kiszolgálás gyors volt és udvarias.
Kiváló 2014. szeptember 14.családjával járt itt
Már többször jártunk itt, van tapasztalat bőven. Aki a puccos helyet keresi, nem ez az étterme. Aki viszont finomat és sokat akar enni, ez a tökéletes választás. A kiszolgálás azért nem kapott ötöst, mert pont ma kifogtunk egy kialvatlan pincérnőt, de az összes többi hatot is megérdemelt volna idáig, annyira kedvesek, mosolygósak, és készségesek.
Kiváló 2014. június 30.családjával járt itt
Már többször jártam az étterembe. Mindig kifogástalan,finom,kiadós ebédet kaptam. A választék nagyon kielégitő,mindenfajta húsféle szerepel az étlapon. A köretek is nagyon változatosak,hajrá dödölle. Az árak elfogadhatóak. Személyzetről is csak jót tudok írni,segítőkészek,gyorsak. Szerintem maga az étterem nagyon hangulatos tiszta. Kivánok sok vendéget,jó személyzetet a vezetőségnek.
Jóbarát Vendéglő Keszthely a térképen
8360 KeszthelyMartinovics utca 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi