Lópofa Csárda Kiskunmajsa
6120 Kiskunmajsa, Kőkút 26.

Lópofa Csárda Kiskunmajsa a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2021. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2021. június 21.
A Lópofa csárda Kiskunmajsa egyik biztos pontja, egy hangulatos fősodratú hely, hagyományos magyar konyhával. Tartanak hálóval elkerítve gyöngytyúkot és pávát is. A beltér rusztikus, hangulatos, a kerthelység szép zöld, jó itt üldögélni. Ettünk legényfogó levest, melynek íze jó volt, a kukoricát tájidegennek éreztük benne, a zöldborsó túlfőtt, elvesztette szép zöld színét, de összességében korrektnek találtuk a sertésraguval készült levest.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megfogott az étterem helyezkedése egyszerűsége ,finom és kiadós ételek. Ha tehetem újra megyek. A kiszolgálás gyors volt,minden megfelelő volt. Csodás a környezet rendezett udvar. A mosdó tiszta megfelelő volt. Az udvar tele virággal gyönyörű. A kert végében egy mini bemutató madarakból /páva,fácán,galamb stb/,egyszerü és csoda szép mint egy elvarázsolt kastély.

agi32 TOP szállásértékelő
agi32 TOP étteremértékelő
agi32 TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Az étterem hangulata ami elsősorban megfogott. Ahogy belépsz a kapun, csodás kert és kikövezett út vezet a bejáratig, tele virággal, őszi dekorációval, tyúkudvarral, sőt egy telefonfülke, amiben minden kagyló felvételnél más-más madárhangot hallani, játszótér, szép faragott szobrok.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 1.
Bár a kiszolgálás gyors volt, sajnos az étel íztelen volt, és köretet sem azt kaptam amit kértem. A mennyiséggel nem volt gond. A helyiség ahol asztalhoz ültünk számomra nem volt megfelelő. A terítő lukas, a padok közötti helyek szűkek, a mögöttem ülővel szinte összeértünk. A kabátoknak nem volt elég hely, a helyiség fűtetlen, rosszul záródó bejárati ajtó mindig kinyílott így még hideg is volt.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátainkkal érkeztünk ebbe a hangulatos étterembe. A pincér már az italrendelésnél is igen lekezelően viselkedett. És sajnos ez a hozzáállás később sem változott,
rendszeresen elfelejtette az italainkat és ha még említettük olyan arrogáns volt, hogy szörnyű! Az étel amit rendeltünk szinte mindegyik ugyanolyan íztelen volt. A fűszerek nagyon hiányoztak belőle.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Márton napi csomagot fizettünk be a Kiskunmajsai kirándulásunk alkalmából. A Csárda hangulatos kellemes tiszta. Az étel választék bőséges és adagok is. A fél adag is bőséges. Kiváló ízek , gyors precíz kiszolgálás. A Márton napi liba sült nagyon finom volt. A toalett is tiszta volt.

2015. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. május 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Igazi csárda hangulatba csöppentünk, amikor megérkeztünk. Kis köves járda sejtelmesen vezet be a "farmra" A Természet lágy ölén megéhezik az ember. . . Csodás, tiszta kert, egy kis játszótér, madár nézegető óriás kalitka, hagyományos régi csárda épület, autentikus bútorzat, kockás terítő. Pesti vendégeinknek pont ez kellett!

duchemin TOP szállásértékelő
duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal jártunk Bugacon, és egy este betértünk ebbe a vendéglátó ipari egységbe. Rendeltünk, nagy nehezen megkaptuk, de sok köszönet nem volt benne. Az asztalon nem volt terítő, bár máshova tettek, nekünk nem jutott, a kért só-bors-fogvájó kombó az étkezés végéig nem érkezett meg. A több ételhez is adott hasábburgonya mint köret szottyadt és teljesen hideg volt.

Legnépszerűbb csomagok Kiskunmajsán és környékén
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2021.12.31.
2 nap/1 éjszaka 5.908 - 6.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2021.08.01. - 2021.12.31.
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 33.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellnessrészleg használattal, Szent Erzsébet Gyógyfürdő medencéinek használatával, parkolással
2021.05.02. - 2022.01.01.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness centrum és fitness terem használattal, fürdőköntössel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2021.12.19.
Príma Vendégház
Tiszakécske
2021.08.22. - 2022.06.23.
Tisza Hotel
2-4 éjszaka 10,738,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, belépőkkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.12. - 2021.08.31.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2021.08.31.
Dóm Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.923 - 22.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.05. - 2022.04.29.

Szállodák Kiskunmajsa környékén
Colosseum Wellness Hotel Kiskunmajsa
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kiskunmajsa
Kecskemét új, exkluzív szállodája, a Granada Wellness, Konferencia és Sport Hotel a belvárostól...
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Édes kettesben (1 éjtől)

Lópofa Csárda KiskunmajsaX