Lópofa Csárda Kiskunmajsa
6120 Kiskunmajsa, Kőkút 26.

Lópofa Csárda Kiskunmajsa a térképen

Szállások Kiskunmajsa városában
Wellness csomagok Kiskunmajsa városában

Lópofa Csárda Kiskunmajsa vélemények

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 4.
Megfogott az étterem helyezkedése egyszerűsége ,finom és kiadós ételek. Ha tehetem újra megyek. A kiszolgálás gyors volt,minden megfelelő volt. Csodás a környezet rendezett udvar. A mosdó tiszta megfelelő volt. Az udvar tele virággal gyönyörű. A kert végében egy mini bemutató madarakból /páva,fácán,galamb stb/,egyszerü és csoda szép mint egy elvarázsolt kastély.

agi32 TOP szállásértékelő
agi32 TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Az étterem hangulata ami elsősorban megfogott. Ahogy belépsz a kapun, csodás kert és kikövezett út vezet a bejáratig, tele virággal, őszi dekorációval, tyúkudvarral, sőt egy telefonfülke, amiben minden kagyló felvételnél más-más madárhangot hallani, játszótér, szép faragott szobrok.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 1.
Bár a kiszolgálás gyors volt, sajnos az étel íztelen volt, és köretet sem azt kaptam amit kértem. A mennyiséggel nem volt gond. A helyiség ahol asztalhoz ültünk számomra nem volt megfelelő. A terítő lukas, a padok közötti helyek szűkek, a mögöttem ülővel szinte összeértünk. A kabátoknak nem volt elég hely, a helyiség fűtetlen, rosszul záródó bejárati ajtó mindig kinyílott így még hideg is volt.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátainkkal érkeztünk ebbe a hangulatos étterembe. A pincér már az italrendelésnél is igen lekezelően viselkedett. És sajnos ez a hozzáállás később sem változott,
rendszeresen elfelejtette az italainkat és ha még említettük olyan arrogáns volt, hogy szörnyű! Az étel amit rendeltünk szinte mindegyik ugyanolyan íztelen volt. A fűszerek nagyon hiányoztak belőle.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Márton napi csomagot fizettünk be a Kiskunmajsai kirándulásunk alkalmából. A Csárda hangulatos kellemes tiszta. Az étel választék bőséges és adagok is. A fél adag is bőséges. Kiváló ízek , gyors precíz kiszolgálás. A Márton napi liba sült nagyon finom volt. A toalett is tiszta volt.

2015. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. május 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Igazi csárda hangulatba csöppentünk, amikor megérkeztünk. Kis köves járda sejtelmesen vezet be a "farmra" A Természet lágy ölén megéhezik az ember. . . Csodás, tiszta kert, egy kis játszótér, madár nézegető óriás kalitka, hagyományos régi csárda épület, autentikus bútorzat, kockás terítő. Pesti vendégeinknek pont ez kellett!

duchemin TOP étteremértékelő
2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal jártunk Bugacon, és egy este betértünk ebbe a vendéglátó ipari egységbe. Rendeltünk, nagy nehezen megkaptuk, de sok köszönet nem volt benne. Az asztalon nem volt terítő, bár máshova tettek, nekünk nem jutott, a kért só-bors-fogvájó kombó az étkezés végéig nem érkezett meg. A több ételhez is adott hasábburgonya mint köret szottyadt és teljesen hideg volt.

Legnépszerűbb csomagok Kiskunmajsán és környékén
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2020.12.31.
Tisza Corner Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.908 - 6.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.01. - 2021.12.31.
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.505 - 15.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
2018.06.11. - 2021.01.01.
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.269 - 17.572,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.07.10. - 2020.12.31.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
2020.01.16. - 2020.12.31.
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 28.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.22. - 2021.03.31.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 13.550 - 17.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.10.19. - 2021.10.06.
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 9.495,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.10. - 2021.04.30.

Szállodák Kiskunmajsa környékén
Colosseum Wellness Hotel Kiskunmajsa
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Szuper családi nyár (min. 2 éj)

Lópofa Csárda KiskunmajsaX