Öreg Morgó Étterem Kismaros

Hotel Bellevue Esztergom
76.400 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Öreg Morgó Étterem Kismaros vélemények

Kiváló 2014. június 9.a párjával járt itt
Kedves,jó kiszolgálás!Nagyon finom,friss ételek! Ajanlani tudom csak!!
Itt fényképeztem:
Öreg Morgó Étterem Kismaros - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelő
Szörnyű 2014. június 5.családjával járt itt
Asztalok a kertben túl magasak, kisebb ember szinte fel sem éri. Pincérek jó negyedórás várakozás után, még a köszönésig sem jutottak el, pedig kettő is elment mellettünk. Eljöttünk. Pár éve voltunk már ott, akkor a kaja nem volt nagy szám, és több, mint egy órát kellett várni rá. Kerülendő hely! Én többet nem próbálkozok ott!
2Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Hangulat
3Tisztaság
Kiváló 2014. május 3.családjával járt itt
Ma voltam itt a családommal - sokadszorra! A hely hangulatos, talán kicsit lassan jött a főétel a leves után, de a fenséges ízek kárpótlást nyújtottak. A felszolgálás udvarias, emberien közvetlen. A somlói galuska pedig mesteri befejezése az étkezésnek. Legközelebb is megyünk, ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2014. február 14.a párjával járt itt
Szerintem minden a helyén,udvarias kiszolgálás és fantasztikus az étel ízvilága és választékossága. Ajánlom mindenkinek aki arra jár,de ha esetleg nem akkor pedig menjen arra. A hangulat családias kiszolgálás gyors és precíz. Aki egyszer kipróbálja abból visszatérő vendég lesz.
4Ár / érték arány
Gyenge 2013. október 23.családjával járt itt
Egy kellemes családi összejövetelként indult, ha jól emlékszem egy októberi hétvége, gondoltuk, itt még nem voltunk, kipróbáljuk. 7-en mentünk az étterembe. Lehetett a kinti grill menüből, illetve a benti (két? ) konyhai menüből választani. Leadtuk a rendelést, úgy fél óra múlva én és az öcsém megkaptuk a főfogást, mondtuk, hogy hát ha lehet, a levessel kezdenénk.
3Ételek / Italok
2Kiszolgálás
2Hangulat
4Tisztaság
Gyenge 2013. október 20.a párjával járt itt
Hétköznap jártunk a párommal az étteremben, ebédidő után picivel. A berendezés számunkra nem eklektikus hanem kaotikus volt. Fogadni nem fogadott senki a pultnál kellett várnunk egy ideig mire találkoztunk a felszolgálóval.
2Ételek / Italok
2Kiszolgálás
2Hangulat
2Ár / érték arány
4Tisztaság
Kiváló 2013. október 15.a párjával járt itt
Kellemes kirándulást követően egy csütörtöki napon tértünk be a vendéglőbe, jól megéhezve. Levest, kétszemélyes tálat és desszertet rendeltük. Nagyon ízletes volt az étel, a tálalás esztétikus, a kiszolgálás pedig udvarias. Ráadásul mint a végén kiderült az Őreg Morgóban minden csütörtök "torkos csütörtök"-nek számít a tálakat féláron féláron adják.
4Kiszolgálás
4Hangulat
5Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 36 városban járt márFelfedező - 29 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. július 3.családjával (gyerekekkel) járt itt
Ismerősöm ajánlására mentünk be az étterembe egy kiadós kirándulás után. Az étterem szép helyen, nagyon szépen berendezve várja látogatóit. Külön kiemelem az érdekel eklektikus berendezést, tisztaságot és rendet ami fogadott ( akár a mellékhelyiségben is ). Menü :
Vadragu leves : nagyon ízletes, de sok volt benne a mócsing, ettől függetlenül finom.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás