Öreg Morgó Étterem Kismaros

76.400 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Öreg Morgó Étterem Kismaros vélemények

Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. január 29.családjával (gyerekekkel) járt itt
Nyáron a kismarosi kirándulásunk során tértünk be a vendéglőbe kívülről kis hangulatos helynek tűnt. Nagy csalódottság volt ez a hely nekünk másfél órát vártunk a morgótálunkra ami nagyon gyér volt és elég drága is ezért a 2 személyes tálért. Lassú személyzet és kiszolgálás elég íztelen ételek. Nem lett a kedvencünk.
2Ételek / Italok
2Kiszolgálás
1Ár / érték arány
2016. augusztus 23.barátokkal járt itt
Mint már régebbi értékelésben írtam,hogy többször megfordultunk már az étteremben. Legutóbb egy évvel ezelőtt. Most újra elmentünk. Fel voltunk készülve a késői kiszolgálásra. De. . . . Csoda történt,ahogy helyet foglaltunk már érkezett is a pincér. Nem volt vele gond. A megrendelt ételek finomak voltak és bőségesek.
5Ételek / Italok
4Hangulat
2016. június 13.családjával járt itt
Már voltunk itt régebben, akkor is négyen voltunk, ezért választottuk újra ebédhez ezt a vendéglőt és a hosszú fütty 4 személyes tálat. Minden a várakozásnak megfelelő, az étel nagyon ízletes, csak a mennyisége ért meglepetésként. A képen jól látható a különbség. Az ára természetesen ugyan az mint pár évvel ezelőtt.
4Hangulat
Itt fényképeztem:
Öreg Morgó Étterem Kismaros - Étel/ital
2016. május 31.családjával (gyerekekkel) járt itt
Ez az a hely, amit nem tudok hova tenni. . . Valamikor a legjobb a környéken, kiváló az étel, a kiszolgálás, valamikor pedig a felénél felállnék és otthagynám a helyet. Sajnos nem tudják hozni a magasabb szintet, pedig olyankor annyira finom minden! Az ételek választéka kicsit más, mint a környéken, ez felüdülés, csak a pincérek ne lennének néha undokok!
2Kiszolgálás
Kiváló 2016. január 2.családjával járt itt
Többször megfordultunk már az étteremben, mindennel meg voltunk elégedve mindig! Fantasztikus ételek, gyönyörű hely, gyors kiszolgálás, kedves felszolgálók és felszolgáló hölgyek! Mi épp egy hétköznapi nap voltunk mikor két kedves hölgy várt minket, mosolyogva, segítőkészen, udvariasan. Gyermekeinkkel voltunk akikhez igazán türelmesek, viccesek voltak.
5Kiszolgálás
Átlagos 2015. december 7.barátokkal járt itt
Novemberben jártam itt a kedvesemmel és barátainkkal. Csalogatott a hangulatos, kivilágított étterem. Beléptünk és csak 2 asztalnál ültek. Gondoltuk, ez jó hír a tempónak, rossz az elismertségnek. Két vihorászó hölgy állt a pult mögött, akik még a köszönésünket sem fogadták úgy nyomták a telefont.
4Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 26.családjával (gyerekekkel) járt itt
Mai napon egy kirándulás után érkeztünk az étterembe asztalfoglalás nélkül. Három család, mindegyikben három gyerek. Nagyon éhesek voltunk, nem éppen elegánsan, erdei kirándulás nyomaival, és az összesen kilenc gyerek elevenségével. A kiszolgálás csillagos ötösre vizsgázott, a végtelen türelemmel, kedvességgel.
5Kiszolgálás
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Szörnyű 2014. szeptember 22.családjával járt itt
Családi ebédelést szerveztünk már nem először a Kismaros melletti Öreg Morgó étterembe. Eddig csak csupa jó élményünk volt ezen a helyen, kedves, előzékeny, hellyel kínáló pincérek, mosolygós kiszolgálás, előzékeny ételajánlatok, kitűnő ételek és ami a legfontosabb, hogy a tulajdonosnak minden vendéghez volt egy kedves szava, odament az asztalokhoz, érdeklődött, hogy mindenki jól érzi-e magát, ízlik-e az étel stb.
2Hangulat
Szörnyű 2014. augusztus 11.a párjával járt itt
Tegnap itt terveztük az ebédet. Mikor megérkeztünk 3 asztalnál ültek. Mi voltunk a 4-dik. Nem sokkal utánunk jött még 3 család. Őket egyből étlappal fogadták az asztalnál tőlünk meg azt sem kérdezték meg, hogy mit keresünk itt. Pedig 3 pincér "sürgött forgott" :(. Jó 20 percnyi ücsörgés után felálltunk és távoztunk, a pincér ott állt, azt sem mondta, hogy fapapucs :).
1Hangulat
Kiváló 2014. június 9.barátokkal járt itt
Tavaly nyáron voltunk itt egy 6 fős baráti társasággal. Már első ránézésre is szimpatikus és hangulatos volt a hely. A kiszolgálás udvarias volt, és a rendelt ételek mennyiségéhez képest nem volt lassú. Az ételeket egyszerre kaptuk, és nagyon finomak voltak. Az étterem tisztasága kitŰnő és a mosdó felszereltségéhez hasonló színvonalat még sehol máshol nem tapasztaltam.
5Ételek / Italok
5Tisztaság