Öreg Morgó Étterem Kismaros

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Öreg Morgó Étterem Kismaros vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Kiváló 2019. július 3., csoporttal járt itt
Idén új helyet próbáltunk ki az erdei iskolánkhoz. Kismaroson a Kismagost. Részben önellátásra vállalkoztunk: reggelit magunk vittünk egy hétre és a másik két étkezésnél a tálalást, szervírozást és a mosogatást csinálta az osztály minden tagja velünk karöltve, beosztás szerint.
Kiváló 2019. január 23.a párjával járt itt
Késő ősszel jártunk az étteremben, de nagyon jó idő volt, igy a kinti részben foglaltunk helyet. A pincér azonnal érkezett, kedves és udvarias volt. Rendeltünk levest is amit nem bántam meg, mert életem legjobb fokhagyma levesét kaptam! A tálra sem kellett sokat várni, bőséges és finom volt. Hamarosan visszatérünk, megnézzük a benti éttermet is.
Kiváló 2018. július 22.barátokkal járt itt
Évek óta szemezgettünk már a hellyel,most spontán eljöttünk vacsorázni. Nem csalódtunk benne ,bár az adag lehetett volna kicsit nagyobb. A kiszolgálás, a hangulat és a hely pont megfelel az igényeknek. A kv mellé automatikusan hozzák az édesítőszert, ami nem sok helyen divat.
Kiváló 2018. április 14.családjával járt itt
Hangulatos erdei étterem, mesebeli kisvasút mellett. Ár-érték arányban kiváló, az ételek finomak, az adagok bőségesek. A kiszolgálás gyors, kedves és figyelmes. Az ételre várva az ember gyönyörködhet a tájban és az étterem mellett elhaladó erdei kisvasútban is. Kényelmesen el lehet férni, nem zsúfolt, és jó időben a kerthelyiség is rendelkezésre áll. Biztos visszatérünk!
Kiváló 2017. március 8.a párjával járt itt
Köszönjük a finom ételeket,és a kedves felszolgálást!
Az ételek bőségesek és nagyon finomak voltak!
Köszönöm a Nőnapi ajándék desszertet is! ;-)
És imádtam a cicát a fotelban! ;-)
Kiváló 2016. január 2.családjával járt itt
Többször megfordultunk már az étteremben, mindennel meg voltunk elégedve mindig! Fantasztikus ételek, gyönyörű hely, gyors kiszolgálás, kedves felszolgálók és felszolgáló hölgyek! Mi épp egy hétköznapi nap voltunk mikor két kedves hölgy várt minket, mosolyogva, segítőkészen, udvariasan. Gyermekeinkkel voltunk akikhez igazán türelmesek, viccesek voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 26.gyerekekkel járt itt
Mai napon egy kirándulás után érkeztünk az étterembe asztalfoglalás nélkül. Három család, mindegyikben három gyerek. Nagyon éhesek voltunk, nem éppen elegánsan, erdei kirándulás nyomaival, és az összesen kilenc gyerek elevenségével. A kiszolgálás csillagos ötösre vizsgázott, a végtelen türelemmel, kedvességgel.
Kiváló 2014. június 9.barátokkal járt itt
Tavaly nyáron voltunk itt egy 6 fős baráti társasággal. Már első ránézésre is szimpatikus és hangulatos volt a hely. A kiszolgálás udvarias volt, és a rendelt ételek mennyiségéhez képest nem volt lassú. Az ételeket egyszerre kaptuk, és nagyon finomak voltak. Az étterem tisztasága kitŰnő és a mosdó felszereltségéhez hasonló színvonalat még sehol máshol nem tapasztaltam. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2014. június 9.a párjával járt itt
Kedves,jó kiszolgálás!Nagyon finom,friss ételek! Ajanlani tudom csak!!
Öreg Morgó Étterem Kismaros - Étel/ital
Kiváló 2014. május 3.családjával járt itt
Ma voltam itt a családommal - sokadszorra! A hely hangulatos, talán kicsit lassan jött a főétel a leves után, de a fenséges ízek kárpótlást nyújtottak. A felszolgálás udvarias, emberien közvetlen. A somlói galuska pedig mesteri befejezése az étkezésnek. Legközelebb is megyünk, ajánlom mindenkinek.