Nosztalgia Étterem Kistarcsa

Nosztalgia Étterem Kistarcsa
Nosztalgia Étterem KistarcsaNosztalgia Étterem Kistarcsa
Nosztalgia Étterem KistarcsaNosztalgia Étterem Kistarcsa

Nosztalgia Étterem Kistarcsa bemutatkozása

Köszöntkük kedves vendégeinket Nosztalgia éttermünkben, amelyet a 30-as út melletti útazók éhségének és szomjának csillapítására nyitottunk meg újra 2002 áprilisában.
Minden vendéget nagyon nagy vendégszeretettel várunk,hogy megtudjuk mutatni mire képes a csapatunk.
Boross Jenő

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Nosztalgia Étterem Kistarcsa vélemények

Kiváló 2014. július 19.családjával járt itt
Már nagyon sokszor voltunk, mindig kiváló volt a kiszolgálás, az ételek frissek, bőségesek (a kutyusunknak is jut). Nagyon hangulatos, igényes belső tér, nyáron kerthelyiség. Igazi "kockásabroszos" hely, a jó ételek, jó ár-érték arány és nem a minimalista sznob luxus kedvelőinek. Tiszta szívből ajánlom!
Nosztalgia Étterem Kistarcsa - Külső kép
Kiváló 2014. február 21., csoporttal járt itt
A kiszolgálók nagyon kedvesek és annyira figyelmesek, hogy az el sem lehet mondatni. A z ételekről nem is beszélve. Az igényeinket meg bármi kívánságunk volt pl. visszük a tortát és meglepetés szerűen kihozzák az ünnepeltnek egy kis humoros hozzászólássál+ ajándékkal együtt (szerencse elefánt)volt az Ő meglepetés ajánékuk, Wgyszóval felülmúlhatatlan egyszer mindenkinek ki kell próbálnia.
Üdv. Fehér Lászlóné Marcsi
Kiváló 2013. április 12.a párjával járt itt
Amikor nincs kedvem a hétvégén otthon főzni, akkor elmegyünk ide a párommal és elégedetten távozunk. Az árak átlagosak és mellette még nagyon finomak is az ételek. Szerintem sok neves étteremmel felveszi a harcot. Persze nem azokkal ahol egy nagy tányér közepére felhalmoznak egy fél csirkemájat csodás díszítéssel, hanem azokkal ahol tényleg jóllakott vendégeket szeretnének látni. Szeretünk idejárni és finomakat enni-inni.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 10.családjával járt itt
Ez az az étterem, ahol a finom ételek mellett a hangulat is tökéletes. Mert mindenki nagyon kedves, akkor is ha először mész, akkor is ha századszorra. Minket már ismernek ott, és a legjobb érzés az, amikor tényleg megismernek, mert név szerint köszönnek már. Azért az mindenkinek jól esik, ha érdeklődőek vele szemben.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2023. október 19.barátokkal járt itt
A kistarcsai Nosztalgia étterem több, mint két évtizedes sikeres működésre tekinthet vissza. A beltér hangulatos, igényes. Étlapja a hagyományos magyar konyha gazdag választékát kínálja, olyannyira, hogy nem volt könnyű választani. A halászlé sűrűbb az optimálisnál, lehetne pirosabb is, de jó ízű, friss benne a jó tartású hal.
Nosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
2022. május 10.egyedül járt itt
Gödöllő irányából Budapest felé már rutinosan kinéztem, hogy hol is fogok enni. Voltam már párszor erre, de sokszor lett belőle szerencsétlenkedés, jobbra-balra bámulás, keresgélés, közben meg ledudálnak agresszív polgártársak az útról, még olyan is volt, hogy nagyobb helyen kiszálltam, le és fel szaladgáltam evésügyben , reménytelenül.
Nosztalgia Étterem Kistarcsa - Külső képNosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - Étel/italNosztalgia Étterem Kistarcsa - BelsőNosztalgia Étterem Kistarcsa - Étel/italNosztalgia Étterem Kistarcsa - EgyébNosztalgia Étterem Kistarcsa - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2022. február 23.a párjával járt itt
Egy forgalmas főút mellett található ez a sokak által kedvelt étterem. A hangsúly itt a "sokakon" van. Az asztalok szorosan összezsúfolva, errefelé úgy tűnik a bevétel maximalizálás legyőzte a pandémia miatti megfontolásokat. Egy fedett terasz szerű helyiségben kaptunk helyet, ez egy jellegtelen, nem túl hangulatos, viszont igen zsúfolt hely.
Kiváló 2017. október 31.barátokkal járt itt
Rendszeres vendégei vagyunk az étteremnek. Lányunk lakodalmát is itt rendeztük. Kiváló, nagy adag ételek, gyors, barátságos kiszolgálás. A lakodalom összes vendége teljes mértékben elégedett volt a vendéglátással. Legutóbb baráti társasággal vacsoráztunk az étteremben és ismét finomakat ettünk. Csak ajánlani tudom.
Nosztalgia Étterem Kistarcsa - Egyéb
Nosztalgia Étterem válasza
Nagyon köszönöm a támogatást igazán megható volt számunkra az elismerés.
2017. november 7., Boross Jenő, tulajdonos
Kiváló 2017. szeptember 17.családjával járt itt
Nem először vagyunk látogatói a Nosztalgia Étteremnek. Minden esetben jól lakottan és elégedetten távoztunk. Nagy, bőséges adagokat kínálnak és megfelelő az ára is az ételeknek. Sógornőm kedvence a borjúláb rántva, ezt az ételt nem mindenhol készítik el olyan ízletesen , mint ebben az étteremben! Gratulálunk a tulajnak, a kiszolgálóknak!
Nosztalgia Étterem Kistarcsa - Egyéb
Kiváló 2017. március 13.családjával járt itt
A lakásomtól picit messze van. De érdemes volt utazni! Rendkívül udvarias, gyors kiszolgálásban részesültünk. A halászlé ízesre sikerült , még a kért belsőségeknek is nagyon örültem. Nem mondták, hogy épp elfogyott. A kövön sült húst kiválóan előkészítették. A mellékhelyiség tiszta, különlegesen felszerelt.
Nosztalgia Étterem Kistarcsa a térképen
2143 KistarcsaSzabadság út 46.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség
H
K