Nosztalgia Étterem Kistarcsa

Nosztalgia Étterem Kistarcsa
Nosztalgia Étterem KistarcsaNosztalgia Étterem Kistarcsa
Nosztalgia Étterem KistarcsaNosztalgia Étterem Kistarcsa

Nosztalgia Étterem Kistarcsa bemutatkozása

Köszöntkük kedves vendégeinket Nosztalgia éttermünkben, amelyet a 30-as út melletti útazók éhségének és szomjának csillapítására nyitottunk meg újra 2002 áprilisában.
Minden vendéget nagyon nagy vendégszeretettel várunk,hogy megtudjuk mutatni mire képes a csapatunk.
Boross Jenő

Libra Hotel Veresegyház - Romantikus kikapcsolódás
Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Nosztalgia Étterem Kistarcsa vélemények

Kiváló 2013. november 27.gyerekekkel járt itt
Tegnap délután véletlenül tévedtünk be, miután az M0-n jöttünk haza Hódmezővásárhelyről, a POI ezt adta ki, mivel éhesek voltunk próba cseresznye alapon. Nagyon kellemes csalódás volt, figyelmes kiszolgálás, annak ellenére, hogy nem kevés vendég volt –hétfőn du.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. április 26.a párjával járt itt
Sokat hallottunk a helyről és évekkel ezelőtt jártam itt. Nagyon jó emlékeim voltak a konyháról. Beérkezve egy nagyon kedves felszolgáló asztallal kínált bennünket. A belső rész nem mondható modernnek, de az étterem stílusa nem is kívánja ezt meg. Az étlap választékos és megtalálhatók rajta a klasszikus vendéglő ételek.
Nosztalgia Étterem válasza
Tisztelt Uram!
Nagyon köszönjük, hogy megtisztelte éttermünket és hogy elégedett volt kollégáink munkájával.
Minőségi kifogására csak hogy miért nem kérdeztek rá a felszolgálók a maradék velőre, mert előre fűszeres lében felfőzött velőt használunk. Tilos nyers velővel tölteni dúsítani!
2014. április 30., Boross Jenő, tulajdonos
Átlagos 2016. december 28.a párjával járt itt
Egy időben szinte törzshelyünk volt a Nosztalgia, most már úgy egy éve nem voltunk. A hely specialitása a lávaköves sütögetés. Kap a vendég egy tálat a közepén egy forró lávakővel, sült krumpli körettel, mártogatós szószokkal körben, mellé a kiválasztott bepácolt húst, aztán sütögetheti magadnak a lávakövön a húsokat.
Kiváló 2017. december 10.barátokkal járt itt
Gyakran járok ezen az úton, és mindig csodálkozva vettem észre az utcán parkoló autók tömegét az étterem előtt, a túloldalon, hosszú sorokban. Első látásra semmi különös, így hát egy kisebb társasággal kipróbáltam. Azért asztalt foglaltam, de a hétköznap kora délután nem volt zsúfolt, parkolót is az étterem bejárata előtt találtam.
Nosztalgia Étterem Kistarcsa - Külső képNosztalgia Étterem Kistarcsa - BelsőNosztalgia Étterem Kistarcsa - BelsőNosztalgia Étterem Kistarcsa - BelsőNosztalgia Étterem Kistarcsa - Étel/italNosztalgia Étterem Kistarcsa - Étel/italNosztalgia Étterem Kistarcsa - Étel/italNosztalgia Étterem Kistarcsa - BelsőNosztalgia Étterem Kistarcsa - BelsőNosztalgia Étterem Kistarcsa - BelsőNosztalgia Étterem Kistarcsa - BelsőNosztalgia Étterem Kistarcsa - Külső képNosztalgia Étterem Kistarcsa - Külső kép
Gyenge 2014. augusztus 19.családjával járt itt
A férjemmel mi már sokszor ettünk az étteremben, kettesben, szüleinkkel, és mindig elégedetten jöttünk el, nagyon finom és rengeteg az étel, szinte lehetetlen megenni, a kiszolgálás mindig hibátlan volt! Viszont szeretném elmondani a legutolsó tapasztalatunkat. Múlt héten szombaton az esküvői vacsoránk helyszínéül az eddig jól bevált, kedvenc éttermünket választottuk.
Gyenge 2018. április 22.a párjával járt itt
Az általunk elhozott nosztalgia húslevest csak leveskockából főzték,amit természetesen otthon vettünk észre.
Az itt fogyasztott étel hideg volt és a krumpliköret pedig nyers maradt. A jelenlegi személyzet barátságtalan,senki sem szólt hozzánk.
Az ételt fél óra múlva kaptuk meg.
Az étterembe olyan sok asztalt tettek be,hogy nem lehet közöttük közlekedni.
Gyenge 2023. november 2.családjával járt itt
Többször jártunk már az étteremben, de ilyen gyenge minőségű "Cigánypecsenyét" sületlen tarjából, fokhagyma nélkül, fővetlen petrezselymes burgonyával, még sosem kaptunk. A számlán olyan üveg bort számoltak fel, amit mi nem fogyasztottunk. Ott nem szóltam, de lehet, hogy jobb lett volna beszélni a vezetővel.
Átlagos 2019. január 30.családjával járt itt
Én, sajnos, nem tudok ódákat írni erről a helyről. 9-en voltunk, így mindenkinek más-más a véleménye az ott szolgált ételekről. Azt már megtanultunk, hogy húslevest sehol sem szabad rendelni, itt is így volt - sós lé fagyasztott zöldségekkel. Viszont a vadragú leves finom volt.
Kiváló 2018. július 17.barátokkal járt itt
Csak Csupa Dicséretet érdemel! Nagyon örülök annak,hogy egy ilyen helyen lehettem. Mindenkinek ajánlom aki vágyik a nosztalgiára és mégis mai helyen szeretne egy jót enni. Minden tökéletes volt,a kiszolgálás az ételek a hely maga,jól megközelíthető és mindenben megfelel az előírásoknak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 23.családjával járt itt
Esküvő. . . . hát túl vagyunk rajta. A meghívott vendégek véleményét tolmácsolom:minden nagyon finom volt,nagyon kedvesek voltak a pincérek,bőséges és minden friss volt. A menyasszony véleménye:,,kislányom tizes skálán hogy sikerült? Anya? 200! "Az én kukacos vendéglátós véleményem:nem volt pazarlás,pont annyi, ott, akkor,amikor, ahogy illik egy esküvőn.
Nosztalgia Étterem Kistarcsa a térképen
2143 KistarcsaSzabadság út 46.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség
H
K