King Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom

4,5
a 31 komáromi étterem közül
étterem, önkiszolgáló
King Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom
King Shoarma Török Étterem és Kávéház KomáromKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom

Thermál Hotel és Kemping Komárom - Napi árak reggelis ellátással
2024.06.14-ig
Portobello Hotel Esztergom

King Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom vélemények

Kiváló 2015. július 27.barátokkal járt itt
Abszolút kedvenc az éttermek között! Finom, különleges és megunhatatlan ízek, átlagos árakon. Mindenkinek ki kéne próbálnia! A hangulat és a hely kinézetében nincs kivetnivaló. A pincérek kb 10 éve ugyanazok a megszokott kedves arcok. Egy üdítőért és egy tökéletesen megfelelő adagért 2000 forintot fizettem, ami ár-érték arányban teljesen megfelelő.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 1.barátokkal járt itt
Éttermet kerestünk a városban, és kívülről megtetszett a kiülős terasz része. Az étterem nevéből mi nem jöttünk rá, hogy ez egy török étterem, de az étlapról hamar megvilágosodtunk. Mivel minden drágább volt az általunk megszokott árakhoz képest, mi csajok csak levest, meg desszertet kértünk.
Kiváló 2014. június 10.a párjával járt itt
Mindig gyors a kiszolgálás,és kedvesek a pincérek. Az étel minősége kifogástalan,soha nem volt kellemetlen élményem. Hatalmas és bőséges ételeket szolgálnak fel. Az árak is megfelelöek. Ajánlani tudom csak minden olyan embernek aki szereti a fűszeres ételeket. Az én egyik kedvencem a lencseleves és a gombás csirkés shorma tál. !
Kiváló 2014. június 10.családjával járt itt
Jó értelemben vett bűnbarlang, mert itt enni kell! Gyakran járunk ide családdal, barátokkal. Már a látvány is megéri, hát még az ízek! Az adagok nagyok, a személyzet készséges, udvarias, előzékenyen csomagolják el a "gyengébbek" meghagyott vacsorára valóját. És ha még bírod, jöhet desszertnek az ízléses és nagyon finom fagyi kehely, vagy a mézédes baklava.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2014. május 19.gyerekekkel járt itt
Átutazóban álltunk meg itt. Az ételek hatalmasak, és finomak, bár a 2 db nyeszlett pita elég kevés egy nagy tányér húshoz. Az árakkal viszont nagyon elszálltak, nem ér annyit. Arra mondjuk vastagabb pénztárcával kíváncsi lettem volna,hogy egy csirke saslikban mi kerül 3400 Ft-ba. A mosdó elég sok kívánnivalót hagy maga után.
Kiváló 2014. január 17.családjával járt itt
Családunk szerint Komárom legjobb étterme a város szívében. Finom ételekkel, nagy adagokkal, nagy választékkal, specialitásokkal. Asztal foglalási lehetőség van. Elvitelre is készítenek és kérésre a megmaradt adagot elcsomagolják. Gyors kiszolgálás, segítőkész személyzet, kellemes környezet és hangulat. Még sosem csalódtunk benne. Szuper hely.