King Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom

4,5
a 31 komáromi étterem közül
étterem, önkiszolgáló
King Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom
King Shoarma Török Étterem és Kávéház KomáromKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom

Thermál Hotel és Kemping Komárom - Napi árak reggelis ellátással
Senior kedvezmény 60+
2024.06.14-ig
Portobello Hotel Esztergom

King Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 58 városban járt márFelfedező - 46 helyen első értékelő6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1679 feltöltött kép
Kiváló 2024. január 10.gyerekekkel járt itt
Mint már korábban írtam, szertünk újat kipróbálni. Most egy másik ország,"Törökország" konyhaművészetét próbáltuk ki. Mivel Komáromba szilvesztereztünk itt találtunk egy különleges éttermet. Igaz nehéz volt asztalt foglalnunk mert szinte mindíg telthát van. De végül sikerült. Igaz már ki voltunk éhezve mert ebédidő helyett fél háromkor ettünk.
King Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - Étlap/itallapKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - Étel/italKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - Étel/italKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - Étel/italKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - BelsőKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - Étel/italKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - Étel/italKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - Étel/italKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - Étlap/itallapKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - Étlap/itallapKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - Étel/ital
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 104 helyen első értékelőNépszerű író - 384 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2802 feltöltött kép
Kiváló 2023. október 21.családjával járt itt
Kellemes hely, ahova szinte beestünk, hogy igyunk valamit. A hideg limonádékat gyorsan meg is kaptuk. Korán volt még (számunkra) az ebédhez, így egy rövid séta után a közeli tóhoz, visszatértünk. A belső helyiséget választottuk, ebédhez jobb volt itt. Nem csalódtunk, ez is nagyon kellemes és hűvös volt a késő-nyári hőségben.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 264 városban járt márFelfedező - 3337 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95065 feltöltött kép
Kiváló 2022. június 12.gyerekekkel járt itt
Szállásadónk javasolta ezt az éttermet, amely a körforgalom közelében található. Parkolás az étterem mögött lehetséges (ingyenes az egész városban). Kicsit kétkedve fogadtuk, hogy egy szokványos török étterem vajon miben lehet figyelemre méltó, de aztán megérkezve egyből világos lett, hogy ez nem egy átlagos, Magyarországon megszokott kebab büfé, hanem egy igazi szép étterem, méghozzá nagyon tágas, sok asztalos.
King Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. június 17.a párjával járt itt
Gyönyörű,tiszta hely.A kiszolgálás gyors.Az étel nagyon finom volt,és rengeteg.
Ami megmaradt elis hozhattuk.
Mindenkinek ajánlom.
King Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - Étel/ital
Kiváló 2017. augusztus 30.a párjával járt itt
Az étteremben nagyon előzékeny a kiszolgálás, finom és bőséges a választék. Nagyon közel van a lakóhelyemhez, így gyakrabban tudunk itt ebédelni vagy vacsorázni. Az adagok is nagyon nagyok én a férjemmel egy adagot rendelünk és elég. Tisztaság van. Sajnos nagyon gyakran telt ház van és nehéz asztalt találni. De szoktunk előore asztalt foglalni amire van lehetöség.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2017. április 19., kollégákkal járt itt
Nagy elvárással mentem az étterembe, mert az arab országokban sok helyen ettem ezt az ételt. Talán ez az oka annak, hogy nem a maximálisra értékelem, mert azoktól amit az arab öböl országaiban elkényeztettek. Valószínűleg "lebutították" az ételeket, így az az ízorgia ami ott tapasztalható, elmaradt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Kiváló ételek, nagy adagok, hangulatos, szép, rendezett hely, remek pincér és szakács személyzettel! Gyors, hatékony kiszolgálás. Kicsit drágábbnak mondanám mint a többi étterem a környéken, de megéri nagyon is! Ritkán írok ilyet, de így van! Hatalmas adagok, fele csomagoltatás és másnap is fogyasztható!
Átlagos 2016. március 22.a párjával járt itt
Az ételek tulajdonképpen finomak. Ami számomra negatívum, az a zsúfoltság (nulla intimitás). nem szeretem, ha egy étteremben összeér a hátam a mögöttem ülő vendéggel. :-(
Szerettünk volna némi italt fogyasztani étkezés előtt, de a "beígért" 40 perc helyett 15(! ) perc alatt (talán emiatt, a bárány kicsit rágós volt) kihozták a kétszemélyes tálat.
Szerintem ennyit nem ért ez az élmény. . . :-)
Kiváló 2016. március 8.családjával járt itt
Részemről a legjobb a városban. Nagyon finom, bőséges adag, képtelenség megenni egy egész adagot.
2015. november 3.gyerekekkel járt itt
Egy családias hangulatú étterem Komárom központjában. Évek óta idejárunk a családdal ebédelni vagy vacsorázni. Nagyon finom a pizza, de nekünk a Shoarma megunhatatlannak tűnik. Nincs az a telt has, amikor ne tudnánk beugrani a "törökbe", hogy a különböző szószokkal nyakig borítsuk a húshegyet.