King Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom

$$$$
Hely jellege
étterem, önkiszolgáló
King Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom
King Shoarma Török Étterem és Kávéház KomáromKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom
29 fotó

4,8Kiszolgálás
4,6Hangulat
3,8Ár / érték
4,4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Thermál Hotel és Kemping Komárom - Napi árak reggelis ellátással
Napi árak reggelis ellátással
04.01-01.02.
Thermál Hotel és Kemping Komárom
53.400 Ft / 2 fő / 2 éj-től Reggelivel és fürdőbelépővel.
Portobello Hotel Esztergom - Senior kedvezmény 60+
Senior kedvezmény 60+
2023.06.16-ig
Portobello Hotel Esztergom
77.025 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Grand Hotel Esztergom - Esztergomi kikapcsolódás korlátlan Aquasziget Élményfürdő használattal
Esztergomi kikapcsolódás korlátlan Aquasziget Élményfürdő használattal
2023.10.13-ig
Grand Hotel Esztergom
91.440 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

King Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 257 városban járt márFelfedező - 2907 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 83243 feltöltött kép
Kiváló 2022. június 12.gyerekekkel járt itt
Szállásadónk javasolta ezt az éttermet, amely a körforgalom közelében található. Parkolás az étterem mögött lehetséges (ingyenes az egész városban). Kicsit kétkedve fogadtuk, hogy egy szokványos török étterem vajon miben lehet figyelemre méltó, de aztán megérkezve egyből világos lett, hogy ez nem egy átlagos, Magyarországon megszokott kebab büfé, hanem egy igazi szép étterem, méghozzá nagyon tágas, sok asztalos.
4Hangulat
Itt fényképeztem:
King Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - EgyébKing Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - Egyéb
Még több kép (24 db) >>
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. június 17.a párjával járt itt
Gyönyörű,tiszta hely.A kiszolgálás gyors.Az étel nagyon finom volt,és rengeteg.
Ami megmaradt elis hozhattuk.
Mindenkinek ajánlom.
Itt fényképeztem:
King Shoarma Török Étterem és Kávéház Komárom - Étel/ital
Kiváló 2017. augusztus 30.a párjával járt itt
Az étteremben nagyon előzékeny a kiszolgálás, finom és bőséges a választék. Nagyon közel van a lakóhelyemhez, így gyakrabban tudunk itt ebédelni vagy vacsorázni. Az adagok is nagyon nagyok én a férjemmel egy adagot rendelünk és elég. Tisztaság van. Sajnos nagyon gyakran telt ház van és nehéz asztalt találni. De szoktunk előore asztalt foglalni amire van lehetöség.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2017. április 19., kollégákkal járt itt
Nagy elvárással mentem az étterembe, mert az arab országokban sok helyen ettem ezt az ételt. Talán ez az oka annak, hogy nem a maximálisra értékelem, mert azoktól amit az arab öböl országaiban elkényeztettek. Valószínűleg "lebutították" az ételeket, így az az ízorgia ami ott tapasztalható, elmaradt.
4Ételek / Italok
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Kiváló ételek, nagy adagok, hangulatos, szép, rendezett hely, remek pincér és szakács személyzettel! Gyors, hatékony kiszolgálás. Kicsit drágábbnak mondanám mint a többi étterem a környéken, de megéri nagyon is! Ritkán írok ilyet, de így van! Hatalmas adagok, fele csomagoltatás és másnap is fogyasztható!
3Tisztaság
Átlagos 2016. március 22.a párjával járt itt
Az ételek tulajdonképpen finomak. Ami számomra negatívum, az a zsúfoltság (nulla intimitás). nem szeretem, ha egy étteremben összeér a hátam a mögöttem ülő vendéggel. :-(
Szerettünk volna némi italt fogyasztani étkezés előtt, de a "beígért" 40 perc helyett 15(! ) perc alatt (talán emiatt, a bárány kicsit rágós volt) kihozták a kétszemélyes tálat.
Szerintem ennyit nem ért ez az élmény. . . :-)
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
2Ár / érték arány
3Tisztaság
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2016. március 8.családjával járt itt
Részemről a legjobb a városban. Nagyon finom, bőséges adag, képtelenség megenni egy egész adagot.
4Kiszolgálás
4Hangulat
2015. november 3.gyerekekkel járt itt
Egy családias hangulatú étterem Komárom központjában. Évek óta idejárunk a családdal ebédelni vagy vacsorázni. Nagyon finom a pizza, de nekünk a Shoarma megunhatatlannak tűnik. Nincs az a telt has, amikor ne tudnánk beugrani a "törökbe", hogy a különböző szószokkal nyakig borítsuk a húshegyet.
4Tisztaság
Kiváló 2015. július 27.barátokkal járt itt
Abszolút kedvenc az éttermek között! Finom, különleges és megunhatatlan ízek, átlagos árakon. Mindenkinek ki kéne próbálnia! A hangulat és a hely kinézetében nincs kivetnivaló. A pincérek kb 10 éve ugyanazok a megszokott kedves arcok. Egy üdítőért és egy tökéletesen megfelelő adagért 2000 forintot fizettem, ami ár-érték arányban teljesen megfelelő.
5Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 1.barátokkal járt itt
Éttermet kerestünk a városban, és kívülről megtetszett a kiülős terasz része. Az étterem nevéből mi nem jöttünk rá, hogy ez egy török étterem, de az étlapról hamar megvilágosodtunk. Mivel minden drágább volt az általunk megszokott árakhoz képest, mi csajok csak levest, meg desszertet kértünk.
4Tisztaság
14 értékelés / 2 oldalon