Molnár Cukrászda Komárom

cukrászda
Molnár Cukrászda Komárom
Molnár Cukrászda KomáromMolnár Cukrászda Komárom
Molnár Cukrászda KomáromMolnár Cukrászda Komárom

Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Molnár Cukrászda Komárom vélemények

2022. június 29.gyerekekkel járt itt
Komáromi nyaralásunk alatt ebben a cukrászdában minden nap megfordultunk, elsősorban azért, mert éppen a szállásunkkal szemben volt található, másrészt az első benyomások pozitívak voltak, így szívesen mentünk újra. Hagyományos, fősodratú cukrászda, tipikus vidéki kisvárosi hangulattal. Folyamatosan sok a vendég, népszerű a hely.
Molnár Cukrászda Komárom - EgyébMolnár Cukrászda Komárom - EgyébMolnár Cukrászda Komárom - EgyébMolnár Cukrászda Komárom - EgyébMolnár Cukrászda Komárom - EgyébMolnár Cukrászda Komárom - EgyébMolnár Cukrászda Komárom - EgyébMolnár Cukrászda Komárom - EgyébMolnár Cukrászda Komárom - EgyébMolnár Cukrászda Komárom - EgyébMolnár Cukrászda Komárom - EgyébMolnár Cukrászda Komárom - EgyébMolnár Cukrászda Komárom - EgyébMolnár Cukrászda Komárom - EgyébMolnár Cukrászda Komárom - EgyébMolnár Cukrászda Komárom - EgyébMolnár Cukrászda Komárom - Egyéb
2017. június 25.a párjával járt itt
A cukrászda a termálfürdővel szemben helyezkedik el, sajnos parkolója nincsen, a túloldalon kell parkolni, de gyalogátkelő sincs, ami megnehezíti az átkelést az úton, de ez nem a cukrászda hibája. A cukrászdához való eljutás után, maga a cukrászda jó, süteményválaszték megfelelő és finom, fagylalt többféle és nagyon finom.
Kiváló 2016. június 5. járt itt
Májusban egy hétvégén álltunk meg egy süteményre, de sajnos (! ) több lett belőle,amit csak a kilók bántak,de mi nem. Mindig van az aktuális Magyarország tortájából,sőt cukormentes változatban is. Nagyon sok friss gyümölcsöt használnak,és a krémeknek is házias ízük van.
Átlagos 2016. május 30.a párjával járt itt
A cukrászdákkal az a bajom, hogy egy kaptafára készült jól mutató mű termékeket lehet bennük kapni, semmi egyediség, semmi helyi kézműves termék, teli adalékkal, cukorral stb. Ez a cukrászda is közéjük tartozik, a fagyi is ugyanolyan pasztás fagyi mint amit máshol lehet kapni.
2015. augusztus 29.barátokkal járt itt
A termálfürdővel szemben, tehát elég forgalmas helyen található. Parkoló nincs az egység mellett, de az út túloldalán igen, ami mondjuk egy étteremé. Mivel zebra sincs vissza a cukrászdához, ezért elég nehéz visszajutni az út másik felére. Persze erről a cukrászda nem tehet, csak a megközelítése miatt írtam le.
Molnár Cukrászda Komárom - Külső kép