Thermál Hotel és Kemping Komárom ★★

Thermál Hotel és Kemping Komárom
Thermál Hotel és Kemping KomáromThermál Hotel és Kemping Komárom
Thermál Hotel és Kemping KomáromThermál Hotel és Kemping Komárom

A Thermál Hotel és Kemping legnépszerűbb csomagjai

Thermál Hotel és Kemping Komárom - Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel (1 éjtől)
2025.04.30-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Thermál Hotel és Kemping Komárom vélemények

Kiváló 2018. július 8.a párjával járt itt
THERMÁL HOTEL Komárom
Egyszerű, olcsó szálloda, közvetlen átjárással a fürdőbe.
Szobákban fenyő bútorok, hűtő.
Az árban a reggeli és a fürdőbelépő is benne van.
A fürdő jó és rengeteg látnivaló van a városban és a környéken.
A szobákhoz jár a Duna-Gerecse Tourist Kártya, és buszjegyek.
Mindennel elégedettek voltunk.
Gyenge 2023. május 12.a párjával járt itt
A recepciós hölgyből teljesen hiányzott a segítőkészség. 14:00 előtt szóba sem akart állni velünk, mert még takarítanak. ( ennek "befejezését" nem tapasztaltuk meg). Végül a bejelentkezést kegyeskedett megcsinálni. Szerettünk volna más szobát kérni, telt házra való hivatkozással ezt mereven elutasította, pedig a hotel még félig sem volt.
Kiváló 2018. november 5.a párjával járt itt
A szállás hotel részét vettük igénybe. A szoba teljesen rendben, ár/érték arányban kiváló a szolgáltatás. Előttem többen bírálták a reggeliztetést, de kiírnák mennyi is volt a szállás /fő? És ezért még fürdőbelépőt is kaptak! A városban is akad néznivaló és ajánlom mindenki figyelmébe az egységáras taxikat is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2018. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Kemping apartmanban laktunk (2 felnőtt, 2 kisiskolás gyerekkel). Egyszerű, olcsó szállás, közvetlen átjárással a fürdőbe. Az apartmanban mikrosütő, 4 főre konyhai eszközök, hűtő. Az árban a fürdőbelépő is benne van, valamint a Duna-Gerecse Tourist Kártya. A személyzet kedves, szolgálatkész.
Kiváló 2017. október 11.a párjával járt itt
Évek óta jártunk a komáromi gyógyvíz, a Brigetio fürdő kedvéért Komáromba. Eddig más szállodában szálltunk meg többször is, mert nem tudtuk, hogy kedvezőbb áron a nagyon kellemes Thermál Hotelben is megszállhatnánk. Szerencsére felfedeztük, hogy a fürdő honlapján szó esik erről a nagyszerű szállodáról, és úgy döntöttünk, kipróbáljuk.
2017. szeptember 2.a párjával járt itt
Nem először jártunk a Hotel & Camping szállodában. A 8-as szobában a kis hűtő igencsak zajos volt. Éjszakára ki is kapcsoltuk, így megoldottuk, de nem megoldás! Az ajtó felőli ágy javításra, vagy cserére szorul. Észrevételem még, hogy nagyon kevés lehetőség van a ruhák kiakasztására.
2017. augusztus 16.családjával járt itt
Nagyon nagy előnye , hogy közvetlenül a Brigetio gyógyfürdő szomszédságában van. Maga a fürdő nagyszerű hely élmény medencéjével, kinti, benti uszodájával és főleg gyógyvizével. Igaz a kemping kissé szegényes, de ezt a fürdőbeli élmények kárpótolták. Egyébként ha az ár-érték arányt vesszük, akkor kedvezőnek mondható. A strandon éttermek, büfék sora található.
Thermál Hotel és Kemping Komárom - Medence/kert
Átlagos 2023. augusztus 10.a párjával járt itt
Tetszett,hogy a fürdő területén van,és bármikor be lehetett menni oda. Praktikus,hogy reggelit is kaptunk. A személyzet, barátságos és segítőkész. Elég gyorsan próbálták orvosolni a szobával kapcsolatos problémát,sajnos nem rajtuk múlt,hogy nem sikerült.
Kiváló 2023. július 31.gyerekekkel járt itt
Jó helyen van, bőven van parkolóhely. A hotel ragyogó tiszta, illatos. Jók a matracok, ágynemű. Légkondi jól működik. , de van szúnyogháló is. Nekünk nem hiányzott, de volt panasz a tv csatornákra, csak alap nézhető. A wifi teljesen jó. Reggelit folyamatosan töltik. Személyzet kedves. A fürdőben a család minden tagja megtalálja a neki megfelelő medencét.
2023. június 26.a párjával járt itt
Több negatív kommentet olvastam a szállással kapcsolatban. Szeretném megcáfolni azokat. Kiemelném, hogy egy retro jellegű hotelról van szó. Az emeleten levő egyik szoba volt a szállásunk, amelyben tisztaság várt bennünket, légkondi működött, kényelmes bútorokkal berendezve, vastag, kényelmes matrac volt az ágyban.
Thermál Hotel és Kemping Komárom a térképen
2900 KomáromTáncsics Mihály u. 38.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • pezsgőfürdő • élménymedence • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)