3 felnőtt utazott, egy szobāban laktunk. A 4. Emeleten kaptunk szállāst, nem volt jó a pótāgy, habær rosszabbra szāmítottunk. Egy pærna volt és nagyon vékony volt a takaró, szinte egy pléd volt huzatban. A dupla àgy matraca sem a legkényelnesebb. Az erkély...
Nagy megelégedéssel távoztunk, hiszen kellemes, kényelmes 4 napot töltöttünk itt. Szeretném kiemelni a kiváló konyhai ízeket, választékot. Másodszor voltunk itt, és az előzőekhez viszonyítva minket, akiknek fontos a WIFI, kellemes meglepetésként ért a gyorsasága, megbízhatósága. Idős pár lévén...