Onyx Luxury Sárvár Sárvár
9600 Sárvár, Rákóczi Ferenc u. 32.

Onyx Luxury Sárvár Sárvár a térképen

Szállások Sárvár városában
Wellness csomagok Sárvár városában

Onyx Luxury Sárvár Sárvár vélemények

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 30.
Két kiskamasz fiúval és egy babával mentünk Sárvárra kimondottan aktív hétvégét tölteni, de egy hotel kényelmét élvezve. Még meg sem érkeztünk, a hotel hívott, hogy érdeklődjön az érkezésünkről, mert még műszakváltás előtt szeretett volna bennünket fogadni a hölgy személyesen. Ez a fajta maximális vevőközpontúság végig jelen volt a hétvégén.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 11.
Első ízben jártunk Sárváron ! . Két éjszakát töltöttünk itt,nyugdíjasként. Igen szinvonalas apartmant kaptunk ! " Minden nagyon szép,minden nagyon jó. . . . " Hiánylok egy faliórát valahová a falra,a fürdőben fogasokat a köpenyeknek. A kakasülős étkezés kicsit fura a konyhában. Praktikus a kis fatörzs éjjeliszekrény ! A fürdőben csak cseh vendégek hangját hallani.

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 11.
Barátainkkal töltöttünk két éjszakát az apartmanhotelben. A szállás színvonalas, az otthon érzését sugalja. Barátaink olyan studió szobában voltak, ahol az erkélyen jacuzzy volt, és élvezhették a téli pezsgős magánfürdés örömeit. Egyedül a zuhanyfülkében hiányoltam egy helyet, ahova a tusfürdőt,szappant lehetne letenni.

2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 18.
Közel a fürdőhöz, új építésű színvonalas, tágas, kényelmes, apartman modern design berendezéssel. Recepción kedvesek, tiszta, jól felszerelt apartman várt bennünk tágas fürdőszobával. Akár egy hetet is kényelmesen el lehet itt tölteni. Étterem része is csodaszép, egyedül a reggelinél az U alakú tálalórészen változtatnék, nehéz hozzáférni így az ételekhez.
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 30.
két éjszakát töltöttünk a kikapcsolódás céljából a szállodában. Szép új apartmant kaptunk mely minden kényelmet kielégített. Csendes helyen de közel a fürdőhöz. A város maga is hangulatos mivel télen voltunk nagyon tettszett a befagyott csónakázó tó amely akkor kori pálya volt és mindenki számára elérhető.
2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
Színvonalas apartman, kényelmes; otthonos tisztaság fogadott bennünket. Barátságosak, segítőkészek voltak a személyzet tagjai. A reggeli bőséges volt, bár a minősége 4 csillaghoz egy kicsit alább maradt. De még belefért :)

Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 12.085,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotelbe, masszázsokkal, sókabin használattal, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Bassiana
5 nap/4 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, sárvári Arborétum belépéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.400 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.04-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 39.194 - 42.655,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 18.300 - 40.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Wolf
3 nap/2 éjszaka 14.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Sárváron és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Sárvár
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)

SárvárX