Berki Vendéglő Körmend
9900 Körmend, Rákóczi F. u. 77.

Berki Vendéglő Körmend a térképen

Berki Vendéglő Körmend értékelése:

2. helyezett a 6 körmendi étterem közül
117. helyezett Nyugat Dunántúlon - 744 étterem közül

H-CS 10:00-22:00
P-Szo 10:00-23:00
V 10:00-22:00
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Tükör terem - max. 130 fő
Kandalló terem - max. 55 fő
Krém terem - max. 20 fő
Kékfestő terem - max. 15 fő
Visa, EC/MC, Amex
Gösser, Soproni

Berki Vendéglő Körmend bemutatkozása

A Berki Vendéglő és Hotel Körmenden, a 8-as főút mentén már több évtizede látja vendégül az erre járó utazókat. A vendéglő az évek során számos felújításon, bővítésen esett át, de a cél nem változott: a betérő vendégek elégedetten, jóllakottan és kipihenten távozzanak.

Hotelünkben 14, igényesen berendezett szobával várjuk kedves vendégeinket. 9 kétágyas, 3 franciaágyas és 2 háromágyas szoba várja a kirándulókat, üzleti utazókat, családokat. 12 szobánk légkondicionált, így a nyári melegben is kényelmesen pihenhetnek. A szobákban ingyenes WiFi áll a vendégek rendelkezésére, a kisgyermekes családoknak kiságyat is biztosítunk. Kutyabarátok kedvenceiket is behozhatják.

Éttermünk 4, kisebb-nagyobb teremből, valamint egy kerthelyiségből áll, így több rendezvény egyidejű lebonyolítása is megoldható. Étlapunkon a tradicionális magyar és nemzetközi ételek mellett a különlegességre vágyók, az ínyencek és a vegetáriánusok is széles választékot találnak! A borbarátok az ország nagyobb borvidékeinek, legnevesebb pincészeteinek kínálatából álló borkollekciónkból válogathatnak.

Berki Vendéglő Körmend képei

Berki Vendéglő Körmend vélemények

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Osztrákiából hazatérőben bálasztottuk a 8-as út menti Berki éttermet. A külső ízléses, tiszta, jó benyomást keltő. Belépve szívélyes üdvözlés, gyors ültetés, türelmes várakozás választásig, majd rendkívül gyors felszolgálás. Lányom a levest kanalazta még, figyelmesen vártak és illedelmesen szolgálták fel a második fogást, melyek szintúgy ízletesek voltak.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 14.
Hangulatos hely, rusztikus a berendezés, tetszett hogy fa padokon is lehet ülni, nem csak székeken, és van egy szép nagy kályha is. A kiszolgálás jó, alapos, állandó a jelenlét, de nem tolakodó. Finom, minőségi ételek (a férjem a steaket azóta emlegeti),, igényes borválaszték. Gyerekeknek egy kis játszósarkot hiányoltunk.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Családi esemény ünneplésére választottuk ezt a helyet. Előre bejelentkezve foglaltunk helyet és időpontot. Megérkezésünk után pár perccel már az asztalunkon volt a finom leves. a többi fogással is maximálisan elégedettek voltunk. A személyzet profi módon végezte a dolgát. Kellemes meglepetés volt hogy a cég ajándékaként az ünnepelt kapott egy mini tortát.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Átutazóban jártunk Körmenden és erre az étteremre esett a választásunk, amit nem bántunk meg. A kiszolgálás kedves, gyors volt, az ételek pedig finomak voltak. A kerthelyiségben ültünk le, ami nagyon szép virágos, barátságos volt. Bőséges volt a kínálat házi szörpökből, valamint a savanyúságot külön pultból lehetett választani.

Szerényke TOP szállásértékelő
Szerényke TOP étteremértékelő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 28.
Körmend-i átutazásunkor választottuk a helyet ebédelésre. Megérte. Jó választás volt. A vendéglő parkoló része is már "becsalogatja a kedves vendéget". Belépve az étterembe szintén hangulatos hely fogad. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész. Az ételekre nem kell sokat várni! (pozitívum) a levesek nagyon ízletesek, a főfogások pedig rendkívül finomak.

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 22.
Átutazóban az itthártam. hu alapján választottuk a vendéglőt. Kellemes, hangulatos, barátságos, tiszta hely. Udvarias, gyors kiszolgálás, ízléses berendezés és tálalás (Berki logós cserépedényben felszolgált leves). Hatalmas adagok, hagyományos ízek, helyi jellegzetességek és ínyencségek is megtalálhatók a bőséges étlapon. Ár érték arányban is megfelelő.

2013. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
Sokszor jártunk a Berki csárdában és eddig még nem kellett csalódnunk. Volt itt osztálytalálkozóm, céges vacsora, családi összejövetel, születésnap, sőt még a lakodalmunkat is itt tartottuk. Szerintem Körmend legjobb étterme a Berki. Az ételek finomak, az adagok bőségesek, és a választékra sem lehet panasz. Az étlapon találhatók őrségi specialitások és hagyományos ételek is.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 4.
Julius 1-én itt ünnepeltük anyósom 70.-ik születésnapját. Az előre lefoglalt asztal már meg volt terítve. Az ételek minősége és mennyisége kifogástalan volt.Gyors és udvarias személyzettel volt dolgunk.Jó élményekkel távoztunk.Máskor is ezt a vendéglőt választjuk családi összejövetelekre.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 1.
Régóta nem jártunk itt, de most külföldről hazafelé tartva szerettünk volna jót enni. A latte-mat a pincér felszolgálás közben kiöntötte, ami előfordul, de őt nem zavarta, hogy a kávéban úszott a kanál, az alátét kistányér és minden. Az ajánlatban szereplő salátalevest is most ettem náluk utoljára. Nem tudom, hogy a szakács megkóstolta-e?

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 17.
Egy tavaszi vasárnapi ebédre választottuk az éttermet, nagyon sokan voltak, de megérte várni, a leves is ízletes volt, a kétszemélyes tál pedig minden igényt kielégített, körettel, salátával együtt kedvező áron gusztusosan tálalva, a képen is látszik, hogy nagy adagban tele pakoltuk a pocakunkat. Ajánlom mindenkinek, de foglaljon asztalt, hogy biztosan legyen helye.

Legnépszerűbb csomagok Körmenden és környékén
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 19.335 - 25.890,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.03.12. - 2022.01.31.
Hotel Wolf
4 nap/3 éjszaka 8.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.06.01. - 2021.08.31.
Astoria Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2021.03.01. - 2022.03.01.
Tó-Part Apartmanház & Rendezvényközpont
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 6.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2022.01.02.
Toldi Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Annamária Apartmanház
2021.03.01. - 2021.12.31.
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.06.
Hegyalja Apartman
Cák
2021.05.01. - 2021.10.31.
Kaktusz Villa
2021.03.11. - 2021.12.31.
Abbázia Country Club
Nemesnép
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 19.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.30. - 2021.12.19.
Hotel FIT Hévíz
4 nap/3 éjszaka 7.883,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, levesebéddel, wellness-részleg használattal, billiárd használattal
2021.09.01. - 2021.12.22.
Szent András Fogadó
Hidegség
2021.03.01. - 2022.03.01.

Szállodák Körmend környékén
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Kedvezményes ajánlat reggelivel (min. 5 éj)
3=4 éjszaka

Berki Vendéglő KörmendX