Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag ★★★★

Kóspallag és környéke
3,8
a 4 kóspallagi szállás közül
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel KóspallagSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag vélemények

2019. május 14.a párjával járt itt
Nagy várakozással érkeztünk a szállodába. Gyönyörű környezet, szép épület, komfortos szobák, átlagosan ízletes vacsora. Azonban lehetne arra figyelni, hogy érkezéskor ne kelljen a fürdőt takarítani egy kisebb felújítás után, és hogy az étteremben ne kényszeredett mosollyal szolgáljanak fel este még akkor sem, ha mi vagyunk az egyedüli vendégek, hiszen erről nem mi tehetünk.
2019. május 1.a párjával járt itt
Csodálatos környezet, csend, nyugalom, kedves-udvarias személyzet,finom ételek. A wellness rész lehetne kicsit nagyobb.Sajnos az időjárás nem volt a legjobb, de erről nem a szálloda tehet.Ajánlom annak aki szeret az erdőben túrázni.
2018. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Megérkezésünkkor a szoba tele volt hajjal, a klímát nem igazán mertük használni ráférne egy nagy takarítás.A welness és az úszómedence tiszta volt.
A személyzet kedves a programok jók kíváló hely a pihenésre,túrázásra.Ajánlom ismerőseimnek.
2018. június 30.a párjával járt itt
A hotel elhelyezkedése kiváló. Sok lehetőség van kirándulni. Nagyszerű a wellness, a kültéri medencék kicsiknek és úszóknak, jól kialakítottak a közös helyiségek, a hotel valóban gyermekbarát. A konyha és az éttermi személyzet elsőrangú. DE: a mi standard szobánk ablaka egy hátsó udvarra nézett, az oda kivezetett szellőzők nappal zúgtak, olykor még egy traktor is forgolódott ott.
2018. március 19.barátokkal járt itt
Csodálatos környezetben töltöttünk két napot. Pihenésre, kikapcsolódásra kiválóan alkalmas a hely. A rossz idő ellenére a szabadban is sok időt töltöttünk, a kisvasút gyönyörű erdei utakon visz keresztül.
A személyzet nagyon udvarias és segítőkész. A szauna felöntés rituálék különleges élményt nyújtottak.
2018. március 3.a párjával járt itt
A szálloda rendkívüli adottságai sajnos nem párosulnak a 4 csillagos színvonallal.
A környezet feledteti ezt, azonban a rönkház szobái / fürdőszobái felújításra szorulnak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. január 21.családjával járt itt
A vadételek több hasonló színvonalú helyet felülmúlnak, akár levesről, akár főételről beszélünk, az elkészítés módját és az eredményt tekintve. Sajnos a libamáj - meglepő módon - nagyon nem volt ok, a sertésről nem tudok nyilatkozni. Nem voltak sokan, de a várakozás nem volt kevés, az étel langyos volt és bár én nem szeretem a túl fűszeres ételeket, nagyon komolyan spórolnak az ízesítéssel.
2017. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Csodálatos környezetben lévő, festői elhelyezkedésű szálloda, rendkívül kedves személyzettel. Az ételkínálat, az uszoda, wellness szolgálratás kíváló, a tisztaságon még van mit javítani. Bátran ajánlom ezt a helyet olyanoknak, akik ki szeretnének lépni a hétköznapokból, és fel szeretnének töltődni egy gyönyörű helyen.
2017. augusztus 1.a párjával járt itt
Összeségében fantasztikusan éreztük magunkat, mert a hely magával ragadó! Az épület, az illatok, a kisvasutazás teljesen kikapcsolt minket, valamint a wellness részleg is nagyon kellemes volt! Viszont pár észrevételünk lenne. A csomagunk elnevezése romantikus erdei páros hétvége. A csomag tartalma szerint gyertyafényes vacsora vár minket pezsgős köszöntéssel.
2017. május 25.gyerekekkel járt itt
Igen sok jót lehet mondani a helyről, mint azt korábban leírták, de. . . Azért van némi észrevétel, amin lehetne javítani. Én ugyan nem vagyok egy wellnessguru, inkább úszni szeretek, sajnos erre nem sok lehetőség volt a múlt hétvégén, mert a nagymedence éppen építés alatt állt, a kis medence, meg inkább 1, esetleg 2 személyes.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - KörnyékSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - KörnyékSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - BelsőSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - BelsőSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Külső képSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - KörnyékSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - KörnyékSzent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag - Környék
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel Kóspallag a térképen
2625 KóspallagKóspallag - Nagyirtáspuszta, az erdő közepén