Hotel Írottkő Kőszeg ★★★

Hotel Írottkő Kőszeg
Hotel Írottkő KőszegHotel Írottkő Kőszeg
Hotel Írottkő KőszegHotel Írottkő Kőszeg

Hotel Írottkő Kőszeg bemutatkozása

Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú város belvárosának romantikus főterén található. A megszépült, felújított Hotel Írottkő 50 szobájának mindegyike fürdőszobás, telefonnal, színes televízióval, rádióval és minibárral felszerelt.

A Hotel Írottkő legnépszerűbb csomagjai

Hotel Írottkő Kőszeg - Senior pihenés az Alpok lábánál (min. 3 éj)
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő Kőszeg - Illatos kisvárosi tavasz (min. 2 éj)
Illatos kisvárosi tavasz
2024.06.21-ig
Hotel Írottkő Kőszeg - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hotel Írottkő Kőszeg - Őszi színkavalkád (min. 2 éj)
Őszi színkavalkád
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron

Hotel Írottkő Kőszeg vélemények

Átlagos 2015. szeptember 14.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves és barátságos volt. Sajnos ár/érték arány szempontjából a hotel szolgáltatásai nem igazán nyerték el a tetszésünket. Parkolásért fizetni kell, nem is keveset! Jobban jártunk volna, ha a piacnál hagyjuk az autót. Sajnos a szobákra ráférne egy alapos felújítás.
Hotel Írottkő válasza
Köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét. A tisztaságra korábban nem esett panasz, igyekszünk nagy figyelmet fektetni rá. Örülünk, hogy ettől eltekintve jól érezték magukat szállodánkba! Térjenek vissza máskor is.
2017. július 27., Hotel Írottkő
2015. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Közel 30 éve voltam itt, ezt a szállodába lépve ismertem fel. Neten foglaltam le a szobát, többször írtak e-mailt megerősítésként, tényleg úgy érzi az ember, hogy itt várják. Esős időben az étterem szűkös, de pár percnél tovább akkor sem kellett várni! A választék kiváló volt és bőséges! A szobánk a Fő térre nézett, kényelmes volt!
Hotel Írottkő válasza
Köszönjük az értékelést, melyet örömmel olvastunk. A hamutartóra tett javaslatát megfontoljuk. Térjenek vissza hozzánk máskor is!
2017. július 27., Hotel Írottkő
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2015. augusztus 4.a párjával járt itt
Még az év elején vásárolt kuponnal jutottunk el most a szállodába. A keddi érkezésnél kellemetlen közjáték tanúi lehettünk. Egy személygépkocsival érkező házaspár birkózott a recepcióssal, mert kiderült, elfogyott a parkolási lehetőséget biztosító kártya, így piaci áron kell parkolniuk az utcán. . .
Kiváló 2015. július 14.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk itt; párommal, és két tini lányunkkal. Tetszettek a képek, a vélemények, ezért választottam. Két - a Főtérre néző - külön szobában voltunk. (Nyitott ablaknál sem volt zajos. ) A szobákból szép a kilátás, az étteremből is. Hangulatos, rusztikus berendezés. A szobák tiszták, a törölközőket cserélték.
2015. július 1.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves és segítőkész, mosolygós, a környéken igénybe vehető kedvezményekről azonnal tájékoztatott minket. A szoba tiszta, az ágy kényelmes és hatalmas, az ágyneműnek napok után is friss, kellemes illata van - imádtam. A szálloda nagyon jó helyen van, de nyáron gondot jelenthet az, ha nyitott ablaknál akarnak aludni az utca/tér zaja beszűrődhet.
Kiváló 2015. február 7.a párjával járt itt
Nagyon kellemes pár napot töltöttünk el a szállodában, a szálloda is nagyon kellemes volt, és a város is csodás, tényleg olyan,mint egy kis ékszerdoboz, tele kincsekkel. Nagyon barátságos és kedves volt a recepciósok hozzáállása a vendégekhez, mosolygósak, aranyosak voltak. A pincérek és szakácsok is csak dicséretre számíthatnak.
Hotel Írottkő válasza
Kedves Vánkai Gáborné! Örömmel olvastam sorait. Nagyon jó érzéssel tölt el minket, ha ilyen kedves visszajelzést kapunk Vendégeinktől, hiszen mindnyájan azért dolgozunk, hogy Önök elégedetten térjenek haza. Remélem, hogy a jövőben is ellátogatnak hozzánk!
2015. február 11., Tóth Kinga, Hotel Írottkő
Kiváló 2015. január 5.a párjával járt itt
Az első karácsonyom amit szállóban töltöttünk,és olyan kellemessé tették,hogy a jövőben megismételjük. Egy meghitt műsoros est,és az ajándék pezsgő ,valamint a gyertyafényes vacsora feledtette az otthoni szentestét. Az már csak ráadásként
örvendeztett meg,hogy egy pohár forralt borral való vendéglátás után,egy kiadós városnézés emelte a hangulatot
Hotel Írottkő Kőszeg - Belső
2014. október 22.gyerekekkel járt itt
Nagy részben elégedettek voltunk a szállodával.
A reggeli finom volt, a vacsora is kiváló. Tökéletes az elhelyezkedése a központban van, minden látnivaló pár perc alatt megtekinthető. A látnivalók terén, viszont nincsenek felkészülve nem sok segítséget nyújtottak.
A szobák tiszták és szépen berendezettek voltak.
Legközelebb is visszamennénk :)
2014. június 13.gyerekekkel járt itt
Szép, tiszta hely, a városközponti elhelyezkedés miatt minden karnyújtásnyira. Az ellátás (főleg a reggeli) bőséges és finom. Ami nem tetszett, hogy a szobák túl szűkek, lépni sem tudtunk, a beépített szekrényen kívül egy polc sem volt sehol, illetve, hogy a személyzet nincs tisztában a látnivalókkal.
2014. április 24.a párjával járt itt
5 napot töltöttünk Húsvétkor a Hotel Irottkő szállodában. Nagyon aranyos, szép és tiszta kis szálloda. A személyzetet külön kiemelném, mivel rendkívül készségesek, kedvesek és udvariasak. Az ételek bőségesek, választékosak és finomak voltak. A meghirdetett programok jók voltak.
Hotel Írottkő Kőszeg a térképen
9730 KőszegFő tér 4.
• szauna • fodrászat • kozmetika • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • aromakabin
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 2 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád