Hotel Írottkő Kőszeg ★★★

Hotel Írottkő Kőszeg
Hotel Írottkő KőszegHotel Írottkő Kőszeg
Hotel Írottkő KőszegHotel Írottkő Kőszeg

Hotel Írottkő Kőszeg bemutatkozása

Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú város belvárosának romantikus főterén található. A megszépült, felújított Hotel Írottkő 50 szobájának mindegyike fürdőszobás, telefonnal, színes televízióval, rádióval és minibárral felszerelt.

A Hotel Írottkő legnépszerűbb csomagjai

Hotel Írottkő Kőszeg - Senior pihenés az Alpok lábánál (min. 3 éj)
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő Kőszeg - Illatos kisvárosi tavasz (min. 2 éj)
Illatos kisvárosi tavasz
2024.06.21-ig
Hotel Írottkő Kőszeg - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hotel Írottkő Kőszeg - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron

Hotel Írottkő Kőszeg vélemények

Kiváló 2013. november 20.barátokkal járt itt
Mint egy pókháló azaz egy helyről elindultunk mindig kifelé és mindig máshová de mindig vissza találtunk a középre és mindig találtunk jó éttermet és kávézott bórozót, és nagyon sok látni valót és kedves embereket! aki szereti a természetet nagyon ajánljuk.
Hotel Írottkő Kőszeg - Környék
Kiváló 2013. november 16.a párjával járt itt
A személyzet a recepciótól a wellness részlegig nagyon kedvesek figyelmesek voltak. Számunkra a legfontosabb a tisztaság, és ebben a szállodában mindenhol az is volt. A szoba mérete kicsi,de felszereltsége mindenben a mi kényelmünket szolgálta. Picit az ágy lehetett volna keményebb.
Kiváló 2013. szeptember 19.a párjával járt itt
Felkérésüknek, melyben értékelést kérnek, szívesen teszek eleget.
A személyzet viszonya a vendégekhez egyedülálló, túlmutat a szokásos kereskedelmi udvariasságon.
Az étkezés változatos volt és jóízű.
A tisztaság ellen kifogásunk nem volt.
Az ár érték arány megfelelő.
Szobánk ablakából csodás kilátás nyílt a Fő térre.
Köszönet mindenért, nagyon jól éreztük magunkat.
Hotel Írottkő válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük a kedves szavakat, a pozitív értékelést, melyet Kollégáimnak is tolmácsolok. Visszavárjuk :) !
Szeretettel várja Önöket Kőszegen a Hotel***Írottkő !
2013. szeptember 21., Tóth Katalin Anna, Hotel Írottkő
Kiváló 2013. szeptember 4.a párjával járt itt
2013. augusztus 25-től 4 éjszakát töltöttünk a szállóban. Csak felsőfokon tudunk nyilatkozni mindenről. Külön ki kell emelni a személyzet hozzáállását: Viktoria, aki főleg a szálló wellness részlegén dolgozik,nagyon sokat segitett programjaink összeállitásában(szultán kilátó, csonakázó-tó,Királyvölgy) Mindenkinek csak ajánlani tudom, még az odaszegődőtt vörös macskát (aki a szálló teraszán szokott "ejtőzni") is tökéletesnek találtuk! Harmati Klári
Kiváló 2013. június 25.a párjával járt itt
A téli "nagy hóhelyzet" után érkeztünk a városba. A szálloda nagyon jó, a személyzet udvarias, szolgálatkész. Nagyon szép ez a barokk kisváros. A város és környéke sok látnivalót, lehetőséget ad még ebben az időszakban is. Különösen ajánlom a "Borárium" megtekintését is, ahol kitűnő borok kóstolhatók és egy postamúzeum is működik benne.
Hotel Írottkő Kőszeg - Külső képHotel Írottkő Kőszeg - KörnyékHotel Írottkő Kőszeg - Belső
Kiváló 2013. május 27.családjával járt itt
A 2012-es kőszegi ostromhétvége alkalmából látogattunk el a városba.
Egyáltalán nem bántuk meg. . . sőt! A szálloda elhelyezkedése, megközelíthetősége, szolgáltatásai minden igényünket maximálisan kielégítették. A dolgozók kedvesek voltak, az étteremben sem volt semmi probléma. Örülök, hogy a Hotel Írottkőt választottam, szívesen visszatérek máskor is.
Hotel Írottkő Kőszeg - KörnyékHotel Írottkő Kőszeg - Külső kép
Kiváló 2013. május 1.a párjával járt itt
. . . még pedig abba a mesébe, ahová Kőszeg varázsolt el bennünket! :-)Igazán gyönyörű volt minden, nem bántuk meg, hogy oda látogattunk el, még ha messze is esett a lakhelyünktől. Sok-sok látnivaló, finomságok, kirándulási lehetőségek, stb. . A hotel kiváló helyen fekszik, a szoba panorámája fantasztikus!
Hotel Írottkő Kőszeg - KörnyékHotel Írottkő Kőszeg - KörnyékHotel Írottkő Kőszeg - Külső kép
Kiváló 2013. április 27.barátokkal járt itt
Egy alkalommal voltunk a Hotel Írottkőben,de nagyon tetszett. A szobánk szép tiszta,ízlésesen berendezett volt,és ráadásul a nemrégiben felújított főtérre nézett. A személyzet nagyon kedves,és segítőkész volt. Az ellátásra sem lehet panaszunk,mindennel megvoltunk elégedve. Kőszeg nagyon szép kis város,remélem még visszatérünk.
Kiváló 2013. április 26.gyerekekkel járt itt
Már kétszer voltunk a Hotel Írottkőben. Tökéletes hely egy kisgyerekes család számára. A személyzet kedvessége és figyelmessége lenyűgözött minket. A kisfiam csak oda akar menni nyaralni. A szálloda szobái tiszták, kényelmesek. Az elhelyezkedése tökéletes, hiszen a Fő téren van ráadásul remek kiindulási hely a környéken tett kirándulásokhoz.
Átlagos 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Ikergyermekeimmel voltunk a Hotelben. Az az igazság, hogy mi központnak tekintetük a várost és körbe tudtuk járni Burgenlandot. ilyen szempontból jó a szálloda, de sajnos elég negatív tapasztalataink voltak. A személyzet nem volt készséges. A hétköznapi és a hétvégi csomagok és kiszolgálás között óriási a különbség.
Hotel Írottkő Kőszeg a térképen
9730 KőszegFő tér 4.
• szauna • fodrászat • kozmetika • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • aromakabin
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 2 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • étterem • kávézó • bár