Hotel Írottkő Kőszeg ★★★

Hotel Írottkő Kőszeg
Hotel Írottkő KőszegHotel Írottkő Kőszeg
Hotel Írottkő KőszegHotel Írottkő Kőszeg

Hotel Írottkő Kőszeg bemutatkozása

Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú város belvárosának romantikus főterén található. A megszépült, felújított Hotel Írottkő 50 szobájának mindegyike fürdőszobás, telefonnal, színes televízióval, rádióval és minibárral felszerelt.

A Hotel Írottkő legnépszerűbb csomagjai

Hotel Írottkő Kőszeg - Senior pihenés az Alpok lábánál (min. 3 éj)
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő Kőszeg - Illatos kisvárosi tavasz (min. 2 éj)
Illatos kisvárosi tavasz
2024.06.21-ig
Hotel Írottkő Kőszeg - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hotel Írottkő Kőszeg - Őszi színkavalkád (min. 2 éj)
Őszi színkavalkád
Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron

Hotel Írottkő Kőszeg vélemények

2014. március 17.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése alapból csodás, a személyzet nagyon figyelmes és kedves, gyorsan reagált a kérésre. Nagyon jó ötlet a városi séta idegenvezetővel. (Ami még jó lenne a részletes turista térkép, amihez nem kellene szemüveg, de ez csak az ilyen idősebbeknek okoz kis nehézséget mint Mi. )Nem akcióban kicsit drága. A szállodával nagyon elégedettek voltunk.
Köszönjük
2014. január 29.a párjával járt itt
Kezdeti nehézségek után(nem volt fűtés a szobában),minden jóra fordult.Jól éreztük magunkat,a személyzet kedves és segítőkész volt.Panorámás szobát kaptunk,a kétszemélyes ágy kényelmes és a kilátás gyönyörű.A hotel a központban van,mindenhez közel(szá- munkra nagyon fontos,mivel nem autóval utaztunk).Köszönjük.
Átlagos 2014. január 27.a párjával járt itt
Par evvel ezelött voltam az irottköben, akkor valamiert magasabb volt a szinvonala a szallodanak. A szemelyzet nagy resze kedves es segitökesz, a szoba tiszta volt, de a falak vekonysaga vagy az ajto elvetemedese miatt athallottunk a szomszedba. A jakuzzi ekkora szallodara kicsit kicsi es gyakori vizcseret igenyel, de a wellness reszleg egyebkent szinvonalas.
2014. január 21.gyerekekkel járt itt
Figyelmes kiszolgálás műsorral, karácsony esti ünnepi vacsorával. Finom ételek,gyerekkel kicsit szűkös szobával. A környezet csodálatos,a hangulat családias volt. Szerintünk jövünk még ide,ha jó idő lesz. Először voltunk Kőszegen,de a panoráma rögtön lenyűgözött bennünket.
Kiváló 2014. január 17.a párjával járt itt
Kiváló szállás hely, príma kiszolgálással. Remekül lehet kirándulni, túrázni. Természet kedvelő embereknek kiváló hely. Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük az ott dolgozó embereknek! !
Remélem lesz még alkalmunk ebben a szállodában eltölteni a szabadságunkat. Ajánlom másoknak is. Jó kiinduló pont az ausztriai kirándulásokhoz is.
2014. január 12.gyerekekkel járt itt
Nem titok, Sopron a szívem egyik csücske, a másik Szfvár, a harmadikon már osztoznia kell Keszthelynek Kőszeggel. ”Beleszerettem” csak úgy mint húsz évvel ezelőtt Sopronba. Meseszép város, hangulatos és magával ragadó. A hotel a „központban” található, mindentől kb egy percre.
2013. december 30.gyerekekkel járt itt
Kedves személyzet fogadott és készséges volt a további napokban is mindenki. Az ételek ízvilága igazán ízletes volt. Kis csalódás volt a bár - ami inkább egy kávézó - korai zárása és kis választéka. Nem is volt vendég esténként, így kissé unalmas volt a 3 este. A szobák - bár nagyon kényelmesek benne az ágyak - alkalmatlan arra, hogy egy család, 4 fő estéket ott töltsön.
Hotel Írottkő válasza

Kedves Vendégünk! Köszönjük a kedves szavakat, a pozitív értékelést, melyet Kollégáimnak is tolmácsolok. A javítandó problémákon még dolgozunk :)
Szeretettel várja Önöket Kőszegen a Hotel***Írottkő !
2014. január 14., Tóth Katalin Anna, Hotel Írottkő
2013. december 28.kollégákkal járt itt
Igazi Karácsonyi meglepetés volt. Most voltunk, Kőszegen először nagyon kellemes kis város,minden gyönyörűen feldíszítve. Szent este minden kedves vendég ajándékot kapott. Jó volt az idegen vezetés sokat megtudtunk a városról. gyönyörűek a templomok. Jó ötlet a grillezés a teraszon,a forralt bor is finom a pálinka igen erős,és mindez benne van az árban.
Hotel Írottkő Kőszeg - BelsőHotel Írottkő Kőszeg - Belső
2013. december 27.családjával járt itt
Nagyon kedvező áron foglaltam szobát a hotelben, félpanzió ellátással. Egy nap idegenvezetővel Bécsbe, az adventi vásárra is átvittek bennünket. Csodálatos a hotel aulája. A szép berendezés gondolom mindig így áll,csak most egy óriási fenyőfa is fel volt állítva, alatta becsomagolt "ajándékokkal". A szoba berendezése, kényelme tökéletes volt. Az étkezés minden szempontból kielégítő volt.
Kiváló 2013. december 27.egyedül járt itt
Már érkezéskor tudtam hogy rendkivüli figyelem övezi a vendéget! Így is volt, utazási csatlakozásprobléma merült fel oda és vissza is,amit az igazgatóasszony rendkivüli figyelemmel segített megoldani,itt is megköszönöm. Még sorolhatnám mi volt és hogy történt. . .
Hotel Írottkő válasza
Kedves Németh Eszter ! Köszönjük a kedves szavakat, a pozitív értékelést, melyet Kollégáimnak is tolmácsolok. Visszavárjuk :) !
Szeretettel várja Önöket Kőszegen a Hotel***Írottkő !
2014. január 4., Tóth Katalin Anna, Hotel Írottkő
Hotel Írottkő Kőszeg a térképen
9730 KőszegFő tér 4.
• szauna • fodrászat • kozmetika • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • aromakabin
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 2 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • étterem • kávézó • bár