Petesmalmi Vidrapark Lábod

Petesmalmi Vidrapark Lábod
Petesmalmi Vidrapark LábodPetesmalmi Vidrapark Lábod
Petesmalmi Vidrapark LábodPetesmalmi Vidrapark Lábod

Petesmalmi Vidrapark Lábod bemutatkozása

A Parkban közelről tanulmányozhatjuk a vidrát, ezt a védett, rejtett életmódot folytató állatot. Megismerkedhetünk életmódjával, viselkedésével. Nemcsak a gyermekek, de a felnőttek számára is különös élmény a vidrák pajkos játékának megfigyelése.

Wellness Hotel Viktória Nagyatád - Tavaszi wellness zsongás
Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal

Petesmalmi Vidrapark Lábod vélemények

Érdekes 2024. január 11.gyerekekkel járt itt
A zalai dombokhoz értünk ezzel az utazással:
Nagykanizsa Főterén élvezzük a szökőkút vízi játékát egy fagyi és kedves keresztszülő-rokonság társaságában. Másnap: Petesmalmi Vidrapark a fiam egyik kedvenc állata a vidra, ide el kell jönnünk. A 2 vidrafiú igazán eleven, nem könnyű lencsevégre kapni őket, de egy vidrabunyót mégis sikerül.
Petesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - EgyébPetesmalmi Vidrapark Lábod - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Érdekes 2023. augusztus 22.a párjával járt itt
Kaposváron a Tourinform Irodában hívták a figyelmünket a Vidraparkra, amikor látták, hogy érdeklődünk a természeti látnivalók iránt. Mi azelőtt nem tudtunk erről a parkról. Majd a szállásadónk figyelmeztetett, nehogy csalódás érjen bennünket, hogy ez valójában egy vidramentő hely, tehát az a jó, ha minél kevesebb vidra lakik éppen a parkban, mert akkor nem kerültek ide éppen mentendő állatok, illetve sikerült őket visszaengedni a természetes élőhelyükre.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2022. március 23.gyerekekkel járt itt
Már sokszor voltunk a parkban, először minket vittek el, aztán mi vittünk oda csoportot, végül az unokáinkat. Minden alkalommal nagy élmény volt, és nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. Évről-évre látható a szépülés, fejlődés, a parknak egyetlen negatívuma a bevezető hosszú földút, ami esős időben problémás lehet, ezért feltétlenül ajánlom a látogatás előtt a tájékozódást.
Kihagyhatatlan 2021. október 8.barátokkal járt itt
Tavaly nem sikerült, idén ismét elmentünk a vidraparkba. megnézni Tomit és Bonit a két vidrát. A szép napsütésben egy jó program volt.
Időpazarlás 2020. szeptember 2.a párjával járt itt
80 kilometerről utaztunk a Vidraparkba. Az interneten megnéztük a nyitvatartási. A látványetetésre időzítettünk. Mikor odaértünk, ahol le kellett fordulni a főútról, akkor ért 2 meglepetés. Iszonyú saras úton kell autózni 2. 5 kilométert. Sima személykocsival lehetetlen. Mi terepepjáróval voltunk.
2076
Érdekes 2018. július 20.a párjával járt itt
Enyhe túlzás a területet vidraparknak nevezni. Kis szerencsével láthatsz vidrát, persze, fogságban lakik néhány egyed egy árokban elkerítve, és ha éppen mázlid van, jókor jársz arra, akkor kifogod az etetési időt, és a hölgy vagy az úr, aki ezt a bizniszt viszi, elballag egy kisvödör halért valahová a szomszéd házba, akkor egy sorozat kiáltás után, mely bizonyos női és férfi beceneveket tartalmaz, elő is bukkan egy-egy vidra halért, amit aztán jó messziről megnézhetsz.
Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod - Petesmalmi Vidrapark Lábod -
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.