Nagyon kellemes, csendes festői környezetben elhelyezkedő szálláshely. A személyzet nagyon kedves, udvarias. A vendégek igényeit teljes mértékben kiszolgálják. Egészségügyi okokból két alkalommal is csúsztatnunk kellett az időpontot. A recepción nagyon rugalmasak és megértőek voltak. Ezúttal is...
Nagyon jól éreztük itt magunkat a férjemmel. A szoba tágas volt és tiszta, a személyzet kedves és segítőkész. A konyha pedig egészen kiváló! Külön köszönet érte, hogy gluténmentesen is lehet étkezni. A wellness részleg is nagyon kellemes, a szálloda parkja szépen gondozott, kellemes látvány....